Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-17, 22:24   

Jimmy FoX napisa³/a:

ba, nawet je kupujÄ™.


I to się chwali. Ja jeszcze dodam że za taki cel postawiłam sobie stworzenie własnej kolekcji, takiej mini biblioteczki w której wszystkie książki będą mi bliskie.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-05-17, 22:37   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Ja jeszcze dodam że za taki cel postawiłam sobie stworzenie własnej kolekcji, takiej mini biblioteczki w której wszystkie książki będą mi bliskie.


Ja też. Ale to dopiero wtedy, gdy będę miał dla nich miejsce (czytaj: własne mieszkanko).
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-17, 23:03   

A ja już z dobre pół biblioteczki mam bo zbieram od momentu kiedy przeczytałam samodzielnie pierwszą całą książkę czyli w wieku 5 lat.

A czym jest dla mnie czytanie pisałam już chyba
to mi zastępuje oddychanie
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-18, 00:21   

Jimmy FoX napisa³/a:

Ja też. Ale to dopiero wtedy, gdy będę miał dla nich miejsce (czytaj: własne mieszkanko).


No ja do tej pory zapełniłam sobie jedną małą półkę ^^' ale to i tak coś. aż 8 autorów xD I każdy inny. Lubię różnorodność, ale najbardziej, to takie książki "o życiu i ludziach". jak je czytam... czuję więź. no i jak łatwo się domyślić, lubię czytać o seksie, o tym, jak ludzie go postrzegają... także lubię wyłapywać różne cytaty ciekawe... miła rozrywka i w sumie nie taka "monotonna" jak mogłoby się wydawać :)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 06:28   

Też kupuję książki. Szkoda, że nie stać mnie na więcej.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-18, 06:35   

Isair napisa³/a:

Szkoda, że nie stać mnie na więcej.


Aaa... to to główna przyczyna, dlaczego ja mam zajętą tylko jedną półkę :->
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 14:31   

Bardzo lubię czytać. Od czasu do czasu zawsze uzupełniam swoją biblioteczkę o tytuły, które mnie zaciekawiły. Mimo, że z pieniędzmi teraz nieco krucho, to od czego biblioteki? Zawsze można pożyczyć książki ulubionych autorów i czytać. Co jak co, ale tradycyjna książka przy odpowiednich warunkach potrafi zabrać czytelnika w całkowicie inny świat.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-05-18, 18:36   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

No ja do tej pory zapełniłam sobie jedną małą półkę ^^


Malutko ;) Ja osobiście czekam na prezent od rodziców w postaci trzeciego regału ;]
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 18:38   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Aaa... to to główna przyczyna, dlaczego ja mam zajętą tylko jedną półkę :->



Ja mam całą ścianę - szkoda, że w dużej mierze to rodziców. Często rzeczy dla mnie nieciekawe.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-18, 21:24   

Isair napisa³/a:

Ja mam całą ścianę - szkoda, że w dużej mierze to rodziców. Często rzeczy dla mnie nieciekawe.


No a mnie chodzi o posiadanie książek które przeczytałam i które w pewnym stopniu stały się częścią mnie. np. Pilpiuka 3 tomy mam każde z innego miasta w polsce, Miasto śniących książek poznałam w gimnazjum a kupiłam w Zakopanym gdzie pierwszy raz jeździłam na nartach. Murakamiego znam dzięki przyjacielowi i z każdą książką jest związana jakaś historia. No i jeszcze parę tytułów i autorów, z czego każda książka ma ścisły związek z tym co się w moim życiu działo bądź z tym, co się w mojej głowie dzieje :) Więc, jak widać, książki są częścią mojego życia.
 

Sputnik  

Wymiatacz

WÅ‚adca Kosmosu



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 32

Do³±czy³: 11 Maj 2010

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-05-19, 10:35   

Isair napisa³/a:

Ja mam całą ścianę - szkoda, że w dużej mierze to rodziców. Często rzeczy dla mnie nieciekawe.



Podobnie mam... z tym, że u mnie większość książek jest rosyjskojęzyczna, bądź traktująca o wschodzie :-> Na szczęście znajdę kilka normalnych książek, perełek wręcz.. Raz w życiu dostałem porządne lanie od mamy, gdy jako dzieciak pobazgrałem mazakiem jej ulubioną książkę... Oooj amoku dostała :evil: Od tamtej pory szanuję książki, czytając używam zakładki i nigdy książki nie kładę rozłożonej, okładką do góry.. Czytanie jest dla mnie bardzo ważne, dzięki temu mogłem niedawno do 2 w nocy popijając piwko kłócić się z kumplem o dzieje Bizancjum i zdobycie Konstantynopola :-P
_________________
Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż...
Nie uciÄ…gnie pusty Å‚eb
ciężkiej dupy wzwyż
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-19, 12:57   

U mnie praktycznie zajęte są trzy komody oraz moja półka.Połowa z nich to fantasy bądź też literatura klasyczna.Książek mam mnóstwo,ale i tak ciężko jest mi się doszukać interesujących mnie pozycji.
Kupuję niezwykle rzadko,chyba,że coś naprawdę mi się spodoba.Jednakże jestem stałą bywalczynią bibliotek.Potrafię co tydzień wypożyczać stos książek.W sumie jak o tym myślę to nie wyobrażam sobie na dłuższą metę życia bez czytania.Na pewno świadomie nigdy nie zrezygnowałabym z tej możliwości oderwania się od rzeczywistości.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-05-19, 13:33   

Książek czytam mało, kiedyś bywało różnie, ale mam na oku taką jedną i zamierzam ją przeczytać.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

cichosza  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 15:14   

Poznawaniem innych punktów widzenia na wszelakie sprawy. Rozmyślaniem. Przyjemnością połączoną z ciepłym kocem i kubkiem herbaty. Odpoczynkiem psychicznym.
_________________
jestem powątpiewaniem w sens i formą ponad treść'
 

nata826

User


Do³±czy³: 24 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-19, 15:19   

Swoich książek mam niestety niewiele, tylko dwie półki ale zawsze gdy tylko mam trochę pieniędzy to dokupuje sobie jedną lub dwie pozycje. Uwielbiam czytać chociaż ostatnio nie mam na to zbyt wiele czasu. To trochę tak jakby przenieść się do innego świata.Uwielbiam
:)
_________________
"[...]miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com