Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

madeline134  

Moderator

Wysłany: 2010-05-28, 12:26   

Nieod??czn? cz??ci? dnia.Odk?d przeczyta?am samodzielnie pierwsz? ksi??k?,czytam codziennie przed snem.Nie wyobra?am sobie ?ycia bez czytania-to jeden ze sposobów oderwania si? od rzeczywisto?ci,a przy okazji nauki.
Zwykle rzadko sama kupuj? ksi??ki,ale cz?sto je dostaj? b?d? po?yczam od cioci,która zawsze ma co? nowego.No i biblioteka..?wi?te miejsce do którego przynajmniej raz w tygodniu zagl?dam.

Anty  

Wymiatacz

I'm a legal alien

Wysłany: 2010-05-28, 13:44   

Dla mnie raczej przyjemno?ci?. Jak mnie jaka? ksi??ka wci?gnie, to potrafi? czyta? kilka godzin bez odrywania wzroku. Niestety coraz rzadziej mam czas na ksi??ki...

krasnal12  

Wymiatacz

Imię: Natalia

Wysłany: 2010-05-28, 13:59   

Zale?y od ksi??ki ale je?li jest to ksi??ka dobra (nie lektura bo lektury zazwyczaj mnie nudz?) to czytanie jest dla mnie oderwaniem si? od wszystkiego, po prostu sprawia mi to przyjemno??. Czytaj?c cz?sto wyobra?am sobie dan? scenk? (niektórzy twierdz? ?e mam bujn? wyobra?ni? wi?c nie sprawia mi to problemów) i bohaterów, zdarza si?, ?e ró?ni? si? oni od tych pisanych w ksi??ce ale to dlatego ?e tak chc?, i tak ma by?.

Isabelle  

User

Wysłany: 2010-05-28, 14:48   

Czytanie to dla mnie przyjemno??. Nie wyobra?am sobie ani jednego dnia bez dobrej ksi??ki ;) Kilka godzin dziennie sp?dzonych nad ksi??k? to norma.

Lime.

Stały User

Imię: Ann

Wysłany: 2010-06-05, 23:14   

Dla mnie czytanie jest czym? wspania?ym. Musz? mie? ochot? czyta? t? ksia?k?. Wypo?ycz?, le?y miesi?c i chocia? wiem, ?e pewnie jest fantastyczna to mnie do niej nie ci?gnie.
Uwielbiam thrillery psychologiczne, krymina?y. Lubi? jak co? si? w tej ksi??ce dzieje, podnosi mi si? adrenailna itd.

zielona  

Pogromca postĂłw

Imię: Monika

Wysłany: 2010-06-06, 12:27   

Czytanie odgrywa dla mnie ró?ne role, w zale?no?ci od tego co czytam i jakie uczucia mi przy tym towarzysz?.
1. Gdy na co? czekam, jestem zdenerwowana czy zestresowana czytanie mi umila czas, sprawia ?e szybciej biegnie, a ja mniej my?l?.
2. Odmienia mnie, i to na serio. Ksi??ki, które czytam maj? zwykle na mnie wielki wp?yw, mog? zmieni? sposób my?lenia, nawet czasami zaczynam inaczej post?powa? po przeczytaniu ksi??ki, która mnie silnie poruszy?a i zmusi?a do zastanowienia si? nad sob?.
3. Nadaje magi? fajnym chwilom, np. tym wprost cudownym, gdy le?? w ?ó?ku z herbat?. Bez czytania to nie by?oby takie fajne.
4. Naprawd? mnie wkr?ca i zabiera do innego ?wiata, znacznie bardziej ni? ogl?danie filmu.

Lime.

Stały User

Imię: Ann

Wysłany: 2010-06-06, 12:32   

Uwa?am, ?e cz?sto ksi??ka jest ciekawsza i lepsza ni? film.
Chocia? nie zawsze tak jest.

brajla  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2010-06-26, 23:08   

Dla mnie jest to straszna przyjemno?? , ksi??ka to mój przyjaciel :-D Czytam kiedy mi si? nudzi czytam kiedy si? ?le czuj? czytam kiedy mam z?y humor czytam gdy id? do szko?y czytam gdy wracam ze szko?y ca?y czas czytam. Nawet teraz czytam post

Irma  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2010-06-27, 11:18   

Czytanie jest dla mnie przyjemno?ci?, relaksacj?, zapominaniem o ?wiecie. Kiedy czytam jak?? wci?gaj?c? ksi??k? ca?a jestem skupiona na niej i nie mog? si? oderwa? od czytania. Kiedy prze?ywam losy bohatera czuj? si? zupe?nie inaczej, jakbym ?y?a w ?wiecie ksi??ki, a nie rzeczywistym. Natomiast czytaj?c ksi??ki naukowe lubi? dzieli? si? zdobyt? wiedz? z innymi.
Tylko w poch?aniaj?cej wszystko pustce samotno?ci, w ciemno?ciach zacieraj?cych kontury ?wiata zewn?trznego mo?na odczu?, ?e si? jest sob? a? do granic zw?tpienia, które uprzytamnia nagle w?asn? nico?? w rosn?cym przera?liwie ogromie wszech?wiata.

merlin m.  

Hiper wymiatacz

Imię: Magdalena

Wysłany: 2010-06-27, 20:42   

Bardzo lubi? czyta?, ale ostatnio mam jakie? wewn?trzne fochy na lektury. Ma?o które ksi??ki mi si? podobaj?, ale jak ju? mnie zainteresuje, to poch?aniam. Czytanie jest jednym z moich ulubionych zaj??. Nie jestem molem ksi??kowym, czytam dla przyjemno?ci, dla poznania nowych pogl?dów, odkrywam style pisania...

fona  

User

balojm

Imię: Iwona

Wysłany: 2010-06-28, 20:07   

Czytam, bo nie umiem bez tego ?y?. Czytam, bo to jest cz??ci? mnie. To moje uczucia, moje doznania buduj? si? w?a?nie przez czytanie..

Czytam, bo to kocham. I kocha? nie przestane.

alpen.  

Pogromca postĂłw

ma?e du?e dziewcz?.

Imię: Klaudia.

Wysłany: 2010-06-29, 00:51   

Ponownie - wielk? magi?. I mi?o?ci?.

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za du?o wymagam

Imię: Autodestrukcja

Wysłany: 2010-06-30, 21:18   

Ubogacaniem w?asnego ja w nowe warto?ci. Inspiracj?. Przyjemno?ci?. I zapychaniem dziur w moim grafiku.

Jestem wystarczaj?co dumna z tego, co jednak wiem, aby przyzna? z ca?? skromno?ci?, i? nie wiem wszystkiego

Nissince

User

Wysłany: 2010-07-01, 13:50   

Przyjemno?ci?.
Podczas czytania mog? si? oderwa? od rzeczywisto?ci.

brudneulicemiast  

Stały User

Imię: Katasza

Wysłany: 2010-07-01, 21:46   

Czytam od ma?ego i nigdy tego nie porzuc?. Gdy trafi si? wci?gaj?ca ksi??ka potrafi? 'znikn??' na wiele godzin.

Zatracam sie w czytaniu :-)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com