Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Damn  

Pogromca postów

Queen DudeWiek: 23

Dołączyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2019-03-13, 23:34   Czytamy i komentujemy nasze STARE POSTY!

Halko starsi i młodsi!
Mimo że forum trochę zdycha, to ciągle widzę tu nicki które przewijają się od kilku lat! Ja jestem tu prawdziwym dinozaurem ALE nawet jeśli jesteście na forum krótko, ale czujecie że ewoluowaliście przez ten czas, zapraszam do zabawy.
ZASADY:
W tym temacie wywlekamy stare, kontrowersyjne posty swoje i innych użytkowników, i o nich dyskutujemy. Czy nasza opinia w temacie się zmieniła? Czy wstyd za stare dzieje wypala nam oczy i lasuje mózg? A może przeciwnie, po latach wciąż obstajemy przy swoim? Oczywiście bez szczegółów bo nie o to chodzi, by ten temat przerodził się w rozwleczone na parę stron dysputy o aborcji, homoseksualizmie, eutanazji, gwałcie, macierzyństwie, polityce... itp. itd. Nie chodzi też o to by się tu biczować albo przeciwnie, rysować sobie nawzajem aureolki - zachowajmy zdrową równowagę. Oczywiście nie wywlekamy brudów osób które na forum są nieaktywne, podarujmy sobie też oczywistych trolli.
Ja zacznę XD

Damn 2.06.2010 napisał/a:


Tak, uważam, że równouprawnienie "wychodzące" od kobiet to jest głupota. Nigdy nie będę o to walczyć, kobieta to kobieta, mężczyzna to mężczyzna i domaganie się jakichś chorych praw tylko dlatego że jest się kobietą jest głupie. Kobiety mają przywileje jako istoty delikatne, feministki to w większości osoby które tego nie dostrzegają. Kobieta powinna mieć prawa takie jak kobieta a nie domagać się praw mężczyzny. Ale to nie ten temat, tak tylko napomknęłam.

A to że kobiecie mniej wypada przeklinać niż mężczyźnie (@diego) to nie zgadzam się, może bardziej razi w dzisiejszym świecie ale pytam, dlaczego? Nie mówię o kobietach wulgarnych, mówię o kobietach które są po prostu wyluzowane, taką mają osobowość i nie boją się tego, bo to są tylko słowa. Fakt faktem, są elementem kultury osobistej dlatego obu płciom nie wypada mówić takich słów na prawo i lewo, no i nie w każdym towarzystwie. Przeklinanie nie jest typowo męskim zwyczajem. Nie mam czegoś takiego że bardziej mnie razi gdy przeklina kobieta niż mężczyzna. Zawsze zdarza mi się głupio popatrzyć gdy słyszę takie wiązanki a zwłaszcza jeśli idzie rodzic(e) z dzieckiem, i rzuca. Prawda jest taka że wulgaryzmy są same w sobie niedyskretne i też nie chciałabym mieć faceta który tak nimi szasta. A tu tylko dziewczynki muszą być grzeczne, nie pal nie klnij bo to takie niekobiece. Tak wy sugerujecie. Palenie papierosów to tu się zgadzam, kobietom zwłaszcza młodym to nie pasuje, ale uniknęłabym słowa "nie przystoi". Wolno im.

To moje zdanie. Są rzeczy kobiece i niekobiece, dlatego mówiłam o równouprawnieniu, ale zwyczajnych nawyków jak owe przeklinanie czy palenie papierosów takie coś zwyczajnie nie obejmuje. W dzisiejszych czasach tak jest, że upita kobieta albo wulgarna jest postrzegana źle i to jest absolutnie uzasadnione, nie popieram tego. Natomiast pijani czy wulgarni faceci, gdy ich widzą ludzie, reagują śmiechem. To jest złe.

EOT.

PS: Ale mi to długie wyszło... sory xD. Nie dam rady tego skrócić. Nie chce wam się czytać to nie czytajcie.Hipokryzja level MASTER xD Czyli 15-letnia dziewczynka o feminizmie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

kasia_demańska  

UserDołączyła: 22 Lut 2019

   

Wysłany: 2019-03-15, 21:38   

No, fajny temat :-)

Dziewczynkom zabrania się kląć, a chłopcom zabrania się płakać (chłopaki nie płaczą!) - tyle że łzy to naturalna rzecz i bardzo zdrowa, a rzucanie mięsem... ech! Tu naprawdę nie ma o co walczyć... :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com