Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶ć

qwersa  

User

yyyyyyyyyyyy


Doł±czył: 28 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-28, 21:34   dać Mu do zrozumienia, ĹĽe mi siÄ™ podoba?

We wakacje poznałam bardzo fajnego chłopaka. Od pierwszego momentu świetnie się nam dogadywało i tak zostało do tej pory ( nadal się widujemy... ale ekipą ). Niestety On traktuje mnie chyba tylko jako dobrą kumpelę... :-( Fakt powie mi czasem coś miłego, często się do mnie odzywa, ale tak robi też z wieloma innymi dziewczynami, bo na moje nieszczęście ma koleś powodzenie...
Sytuacja wygląda lepiej na imprezach, ale tylko gdy On jest po alkoholu :-( Wtedy się do mnie cały czas przytula, chodzi ze mną za rękę... jest mi z Nim naprawdę cudownie... <3 Czuję się wyjątkowo, bo jak już zacznie się ze mną bawić to jest przy mnie do końca, chce żebym wszędzie z Nim chodziła, przedstawia mnie znajomym, a inne laski patrzą z zazdrością. Bardzo się wtedy przede mną otwiera, mówi, że na trzeźwo jest nieśmiały... Ja tego tak naprawdę nie zauważam...
Nie daję nigdy chłopakowi do zrozumienia, że mi się podoba, bo uważam, że to mężczyźni powinni wychodzić z inicjatywą, a poza tym nie jestem pewna siebie... no i niestety troszkę nieśmiała też jestem... Już kompletnie nie wiem co mam zrobić :-( mi na Nim bardzo zależy... Proszę pomożcie mi...
 

Bogini  

Stały User


ImiÄ™: Martyna

Wiek: 30

Doł±czyła: 28 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-28, 21:52   

Jeżeli jesteś niepewna to to jeszcze przemyśl. A poza tym jak chłopak będzie trzeźwy to z nim porozmawiaj o tym, może on jest na prawdę lekko nieśmiały.
 

panna_nierealna  

User

panna_nierealna



ImiÄ™: Agnieszka

Doł±czyła: 28 Sty 2009

Sk±d: Druga ziemia .

   

Wysłany: 2009-01-28, 22:16   

Jeśli nie widzisz już innego wyjścia to powiedz mu, że Ci się podoba ! :]
_________________
Czas przemija nawet wtedy, kiedy wydaje się to niemożliwe. Nawet wtedy, kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywołuje pulsujący ból.
 

qwersa  

User

yyyyyyyyyyyy


Doł±czył: 28 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-29, 15:13   

a jeśli On mnie oleje... To nawet nie będziemy się już kumplować... :-(
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Doł±czyła: 29 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-29, 19:23   

Ja na Twoim miejscu nie dawałabym mu sie przytulać skoro jesteście dobrymi kumplami. Spytałabym dlaczego tak się zachowuje...
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

qwersa  

User

yyyyyyyyyyyy


Doł±czył: 28 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-29, 20:07   

kalina_225 napisał/a:

Ja na Twoim miejscu nie dawałabym mu sie przytulać skoro jesteście dobrymi kumplami. Spytałabym dlaczego tak się zachowuje...


A czy jest coś złego w przytulaniu się z kolegami? .... Fakt, że On trochę inaczej przytula niż moi inni koledzy tzn. nie jak kumpel :oops:
Ale ja Mu się nie mogę oprzeć, poza tym jak mi na Nim zależy, to chyba nie powinnam go odpychać...
Ehhh :-(
 

meery  

User



ImiÄ™: Mery

Wiek: 33

Doł±czyła: 10 Sty 2009

Sk±d: Jamajka

   

Wysłany: 2009-01-30, 02:12   

qwersa napisał/a:

kalina_225 napisał/a:
Ja na Twoim miejscu nie dawałabym mu sie przytulać skoro jesteście dobrymi kumplami. Spytałabym dlaczego tak się zachowuje...


A czy jest coś złego w przytulaniu się z kolegami? .... Fakt, że On trochę inaczej przytula niż moi inni koledzy tzn. nie jak kumpel



skoro jestescie kumplami to jestescie kumplami. a tu najwyrazniej kroi sie cos wiecej.
i zgadzam sie z kalina_225
moje zdanie? uwazaj zeby Cie chlopak nie wykorzystal..
 

qwersa  

User

yyyyyyyyyyyy


Doł±czył: 28 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-30, 14:48   

meery napisał/a:

a tu najwyrazniej kroi sie cos wiecej.



WÄ…tpie w to niestety :-( ..........
dosyć długo się już nawet nie odzywał... Masakra :-( :-( :-(
 

sebekzosw  

User

Taekwondo!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Doł±czył: 27 Sty 2009

Sk±d: O¶wiĂŞcim

   

Wysłany: 2009-01-30, 15:05   

qwersa napisał/a:

Ale ja Mu się nie mogę oprzeć, poza tym jak mi na Nim zależy, to chyba nie powinnam go odpychać...
Ehhh :-(



Niektóre dziewczyny, żeby zdobyć chłopaka proponują różne rzeczy (sex itp - wiem z doświadczenia) - więc nie powinnaś ulegać, bo zacznie Cię wykorzystywać... moje zdanie - rozmowa w cztery oczy :)
 

qwersa  

User

yyyyyyyyyyyy


Doł±czył: 28 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-30, 16:20   

sebekzosw napisał/a:

rozmowa w cztery oczy :)


Bardzo bym chciała, ale za bardzo nie ma do tego okazji :-(
Rzadko jesteśmy sami.

Chciałabym być bardziej śmiała... Ostatnio nawet chciałam zacząć ten temat, ale spękałam jak to ja :mrgreen:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com