Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-11-13, 11:05   

Jak mam deja vu,to zawsze przeszywa mnie jakieś nie dobre uczucie,że na końcu tego co się wydarzyło w przewidzeniu było coś złego.
 

Edwin

Stały User

Me, Myself & I



Do³±czy³: 08 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-13, 22:35   

Miewam czasami deja vu, prawie zawsze wydaje mi się, że dana sytuacja mi sie kiedyś śniła. ;O
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Ed_w_in
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-11-15, 09:07   

Nie raz i nie dwa miałem wrażenie, że dana sytuacja miała już kiedyś miejsce. W takim momencie staram się o tym nie myśleć, nie przypominać sobie, jak to się skończy.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

jacke1413  

Stały User


Do³±czy³: 15 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-15, 21:08   

może to śmieszne ale pewnego dnia gdy grałem w piłkę z kolegami jeden z kolegów stał na bramce {nie wiedziałem który to} powiedział pewne słowa które ja wiedziałem że powie w tym momencie o tej porze ale nie wiedziałem kto to był i się nie odwróciłem ;o to było straszne nawet opisać tego nie umiem za dobrze ... ale wydawało mi się że wiem co powie nie umiem tego dobrze opisać :D
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-11-15, 21:34   

Ile razy się zdarzało... Kiedyś myślałem, że załamuję czasoprzestrzeń :D
_________________
There can be only one
 

Janek  

User



ImiÄ™: Jasiek

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-11-15, 22:44   

Ja tak samo miewam to odczucie od czasu do czasu nawet ostatnio miałem :-D ale po chwili uświadamiam sobie że to jednak niemożliwe.
 

dulcis  

User

lubię żelki c:


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 27

Do³±czy³: 11 Lis 2011

Sk±d: Z ³ódzkiego

   

Wys³any: 2011-11-15, 23:48   

Może to dziwne ale ostatnio przeraziłem się swojego deja vu. Była normalna rozmowa a ja sobie uświadomiłem że już się odbyła (nie wiem gdzie i kiedy, pewnie w mojej głowie albo w przyszłości, wiem to chore) i po prostu powiedziałem to co inny chcieli powiedzieć. ¯eby udowodnić im że wiem co będzie dalej zadałem pytanie które chciała zadać jedna dziewczyna, ciężko to wytłumaczyć. Najpierw tylko obserwowałem czy to sie potwierdzi i słuchałem rozmowy, sprawdzałem czy wiem co się stanie. Myślałem że dostanę zawału bo znałem całą rozmowę. Od razu zrobiło mi się słabo i oblał mnie zimny pot O_O
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-16, 05:40   

No a ja mam raczej nie aż tak drastycznie, bo dopiero po chwili sobie uświadamiam - "ale jaja, przecież wiedziałam, że tak zrobi i teraz powinnam iść tu, to idę" itd.
_________________
__________
 

Hilary  

User

uśmiechożerczyni



Do³±czy³a: 11 Lis 2011

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2011-11-16, 16:43   

Często mam takie wrażenie. Jednak nigdy nie mogę przypomnieć sobie więcej, niż tylko świadomość, że to już miało miejsce.
 

camillie97  

User



ImiÄ™: Camillie

Wiek: 26

Do³±czy³a: 18 Lut 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-02-19, 11:59   

dadexix napisa³/a:

Mam, i to nie raz, i to lubie... skąd sie to bierze? w skrócie, przetwarzamy informacje dwoma półkulami, czasem robi się małe "spięcie" i informacje które do nas dochodzą[z oczu, uszu itd] mają opóźnienia tj. w jednej półkuli mózgowej już coś przedtworzyliście, zostało to zapisane do pamięci, a drugiej dopiero przetważacie, i czujecie jak by to już było bo to jest w pamięci[bo zostało przetworzone przez drugą półkule]

Normalnie półkule są zsynchronizowane ale czasem tak się dzieje... zaobaczcie do wikipedii



Sądzę, że to jest jedna z przyczyn deja vu
A drugą mogą być... sny. Jednej nocy śni nam się ok. 5-6 snów. Normalny człowiek jest w stanie zapamiętać jeden. Ale to też nie zawsze. Większość ludzi twierdzi, że nie ma snów. Jednak jest to niemożliwe. Oni po prostu tych snów nie pamiętają.
Ja sądzę, że deja vu to nic innego jak przypominanie sobie swoich snów, które w jakiś sposób są przechowywane w naszym mózgu.

Oczywiście to tylko teoria :]
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-02-20, 20:06   

Mnie też czasami przeszywa takie uczucie, wydaje mi się, że kiedyś w mojej "wizji", widziałam coś podobnego i wiedziałam, że to się stanie. :-o
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-08-03, 13:40   

Mam tak bardzo często. Mam wrażenie, że znam jakieś miejsce, chociaż nigdy wcześniej tam nie byłam; prowadzę rozmowy i wiem, co ktoś powie, czasem są to wręcz całe scenki :-P
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-04, 16:48   

Deja vu miałem z miliony razy, wątpiące, żeby kiedyś wydarzyła mi się podobna sytuacja, albo się przyśniła, w reinkarnacje nie wierzę, więc na razie utwierdzam siebie w przekonaniu, że wtedy ktoś cofnął czas i wydarzenie się stało po raz kolejny :mrgreen:
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

mr.somebody  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2012-08-04, 21:47   

Kilkanascie razy mialem wrazenie, ze ten moment kiedys juz byl, ze widzialem dane miejsce badz osobe. Osobiscie uwazam, ze bierze sie to uczucie ze snow, gdyz tam snilismy o tym, a moze reinkarnacja?
_________________
Nie ważne jest ile ciosów zadasz, lecz ile przyjmiesz na siebie, by móc dalej walczyć.

Miłość jest jak cień człowieka
Uciekasz - to CiÄ™ goni
A kiedy jÄ… gonisz, - ucieka
Jak cień, jak cień.
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2012-08-09, 20:31   

Akeyo20 napisa³/a:

Ile razy się zdarzało... Kiedyś myślałem, że załamuję czasoprzestrzeń :D


Niewykluczone, że tak właśnie jest, kiedy mamy Deja vu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com