Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Alcio_92  

Hiper wymiatacz

ZZ



ImiÄ™: :<

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Sty 2010

Sk±d: Nowa Sól

   

Wys³any: 2010-11-27, 18:10   Depilacja ciaÅ‚a mężczyzny.

Witam.

Na klatce piersiowej mam dość duże owłosienie. Jest ono dość krępujące, ponieważ wstydzę się z nim pokazywać na basenie, nad wodą i w momentach w których gdziekolwiek muszę pokazać się bez koszulki ...

Moje pytanie zatem brzmi.

Jak mężczyzna może depilować klatkę piersiową. Czy da się usunąć włosy całkowicie? Czym taką depilację wykonać?
_________________
"Nie zabronię Ci marzyć, bo ja tu tylko sprzątam..."
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-27, 18:13   

Jeśli chcesz usunąć całkowicie to wydaje mi się, że tylko depilacja laserowa wchodzi w grę- jednak nie są to tanie zabiegi.
Zawsze możesz używać kremów do depilacji.
 

Alcio_92  

Hiper wymiatacz

ZZ



ImiÄ™: :<

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Sty 2010

Sk±d: Nowa Sól

   

Wys³any: 2010-11-27, 18:19   

mist - możliwe, że mnie źle zrozumiałaś.

Całkowicie, czyt. usunąć wszystkie włosy chociaż na pewien okres. Np. jakąś maszynką, czy coś takiego. Taką czynność mógłbym powtarzać co jakiś czas (gdy chcę udać się na basen itp.)

Co do depilacji laserowej - orientujesz siÄ™ jakie to sÄ… koszta?

A krem do depilacji ile kosztuje i jak wygląda taka depilacja? Możesz chociaż delikatnie rozwinąć ten temat? Jako mężczyzna jestem zielony w tej kwestii :-P
_________________
"Nie zabronię Ci marzyć, bo ja tu tylko sprzątam..."
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-27, 18:22   

Cytat:

Jak mężczyzna może depilować klatkę piersiową. Czy da się usunąć włosy całkowicie? Czym taką depilację wykonać?


Możesz najpierw przyciąć nożyczkami, a potem zgolić normalnie maszynką. Kremów do depilacji nie polecam, ponieważ włosy na klatce piersiowej są grubsze od tych na rękach czy nogach i często kremy są nieskuteczne w walce z nimi.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-27, 18:58   

Alcio_92 napisa³/a:

A krem do depilacji ile kosztuje i jak wyglÄ…da taka depilacja?


w granicach 10-20zł za tubkę. Smarujesz sobie klatę, czekasz jakieś 5-10min, włosy się jakby rozpuszczają. Zmywasz i vuala- po problemie na jakiś tydzień.

Nataniel napisa³/a:

Kremów do depilacji nie polecam, ponieważ włosy na klatce piersiowej są grubsze od tych na rękach czy nogach


Z tego co mi wiadomo to kremów rzadko używa się do nóg. Przeznaczone są do miejsc intymnych lub jak kto woli do bikini. Kremy są skuteczne na grube włosy- wiem, bo używam.

Laser nie wiem dokładnie ale łącznie jest to kwestia grubo ponad tysiąca (jeden zabieg nie starcza)
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-27, 19:01   

Cytat:

Z tego co mi wiadomo to kremów rzadko używa się do nóg. Przeznaczone są do miejsc intymnych lub jak kto woli do bikini.


Po raz pierwszy słyszę, że rzadko używa się ich do nóg.

Cytat:

Kremy są skuteczne na grube włosy- wiem, bo używam.


Na moje grube włosy niestety nie działają. Ani te z niższej, ani z wyższej półki. No, ale ja na szczęście nie muszę ich usuwać.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Alcio_92  

Hiper wymiatacz

ZZ



ImiÄ™: :<

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Sty 2010

Sk±d: Nowa Sól

   

Wys³any: 2010-11-27, 19:25   

Czyli w końcu krem do depilacji coś pomoże, czy nie?
Może polecacie konkretny krem?
_________________
"Nie zabronię Ci marzyć, bo ja tu tylko sprzątam..."
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-11-27, 19:29   

Myślę, że skoro zdania są podzielone, to najlepiej będzie, jeśli sam zainwestujesz w taki krem i wypróbujesz na sobie.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-27, 19:33   

Możesz kremem, ale efekt nie będzie długotrwały, zresztą tak samo jak przy maszynce/golarce, ponieważ tam włos jest tylko przycinany, a nie usuwany razem z cebulką.
Tak więc jeśli byś chciał efekt na dłużej, to najlepiej kosmetyczka i ciepłym woskiem lub w/w laserowa - droga, podobno trochę bolesna i trzeba kilkakrotnie odbyć seans by coś dało.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-11-27, 19:34   

Nie gol maszynką, będziesz miał po dwóch dniach tarkę i nie wygląda to zbyt fajnie.
Na Twoim miejscu kupiłbym plastry z woskiem, boli, ale skóra pozostaje gładka na 2 tygodnie i nie ma problemu z ostrymi wyrastającymi włoskami;p
Koszt ok. 17 złotych w drogerii.
Pozdrawiam;)
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-27, 21:15   

Alcio_92 napisa³/a:


Czyli w końcu krem do depilacji coś pomoże, czy nie?


Sprawdź sam- ogromnym wydatkiem to nie jest.

Alcio_92 napisa³/a:

Może polecacie konkretny krem?


Polecam obojętnie jaki z Rossmana. Ja tam biorę takie, które nie śmierdzą za bardzo.

No i wosk też jest genialny, ale podobno mężczyźni słabiej znoszą ból, także gdybyś się na to zdecydował to powodzenia :P
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-11-27, 21:26   

mist napisa³/a:

podobno mężczyźni słabiej znoszą ból, także gdybyś się na to zdecydował to powodzenia :P


Nie bój się bólu tylko kupuj plastry z woskiem;)
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-11-27, 22:38   

mist napisa³/a:

Nie bój się bólu tylko kupuj plastry z woskiem;)


Lepsze efekty są u kosmetyczki. Depilacja gorącym woskiem jest bardziej efektywniejsza niż te plastry gotowe w opakowaniu. I pewność, że kosmetyczka zrobi to dobrze.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

grandalf6  

Wymiatacz


ImiÄ™: vkvlwkvklvwlvk

Do³±czy³a: 02 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-05, 19:34   

Mieszkam w internacie i zauważyłem, że dużo osób nie goli klatki piersiowej i nie jest to dla nikogo krępujące. Niektórzy ją tylko skracają.
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2013-02-18, 18:44   

Co myślicie o takiej depilacji? szukam informacji dla swojego K i czytałam że akurat tę metodę sporo mężczyzn wybiera bo podobno jest bardzo skuteczna
http://www.depilacja.edu....ilacja-epilfree
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com