Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zgubilamnutelle

User



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³: 25 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-25, 21:07   

nie próbowałam i chyba nie spróbuję ;)
_________________
I AM AFRAID OF NOTHING.
 

teyana.

User


Do³±czy³: 26 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-26, 14:12   

Cześć dziewczyny! ;)
Marzy mi się depilacja laserowa rąk, ale nie wiem, czy będzie to możliwe ze względu na to, że mam na nich pieprzyki.. co prawda nie są duże, ale z tego co wiem, to laser nie jest zalecany w takich przypadkach ;/ wiecie coś więcej na ten temat??
 

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-12-26, 16:19   

teyana., zapytaj o to w salonie, w którym chciałabyś wykonać zabieg. profesjonalista najlepiej Ci doradzi, no i taka konsultacja zazwyczaj nic nie kosztuje.
 

teyana.

User


Do³±czy³: 26 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-27, 23:16   

dzięki, właściwie niedługo zamierzam wybrać się do lekarza, żeby dowiedzieć się, czy ten zabieg będzie możliwy. od dawna się na to czaję, mam nadzieję, że się uda ;)
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-02-08, 19:49   

Powiem Wam ze w sumie jak dotykałam nogi mojej kolezanki która miała robiona depilacje to wyglada to tak ze po 3 cim zabiegu jeszcze jest taki meszek.Ale juz na końcu po np.5tym skóra jest idealnie gładka i nie trzeba juz jej golic codziennie i tratowac maszynką.
 

Natalija  

User


Do³±czy³a: 01 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-27, 11:43   

Odświeżam temat - któraś z Was korzystała z depilacji laserowej? Jakie macie opinie na ten temat?
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2012-11-13, 21:51   

Słyszeliście o nowej metodzie skutecznego usuwania owłosienia jakim jest Epil Free? stosuje się go po tradycyjnej metodzie depilacji woskiem a skuteczność porównywalna do laserowej depilacji.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-11-19, 12:52   

Słyszałam i nawet się skusiłam ;) Efekt, szczerze mówiąc, mile mnie zaskoczył. Po pierwszym zabiegu nie spodziewałam się super efektów, bo zabieg trzeba jednak powtarzać co kilka tygodni, ale jednak różnica była widoczna. Włoski na pewno wolniej rosły, były słabsze, szło się nawet palcami wyrwać jak jakiś odrósł. Także ja polecam i na pewno na kolejne zabiegi pójdę.
_________________
:)
 

sylwia29  

User


Do³±czy³a: 20 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-22, 11:53   

Zawsze byłam ciekawa czy to działa, osobiście uzywam maszynki aczkolwiek to jest troche meczące, czasem się zapomina.Mi się wydaje że tu jednorazowy zabieg nie pomoże.
_________________
Pożyczka
 

lulugo

User


Do³±czy³: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2012-12-05, 14:25   

no na pewno jeden niewiele zdziała, ja byłam na kilku w Studiu Laser, jak dobrze pamiętam to 4. Fakt teraz jest idealna pora na to, żeby się poddać takiemu zabiegowi. A na następne wakacje będzie jak znalazł.
 

Olciaa25  

User


Do³±czy³a: 15 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-15, 15:55   

Hej, polecam gorąco depilację laserową w Kielcach, w Nefertari SPA. Byłam kilka razy i naprawdę widać efekty !! Co ważne TANIO i BEZPIECZNIE. ¯adnych poparzeń, żadnych podrażnień. Nic nie boli, bo w czasie zabiegu miejsce jest chłodzone... Potrzeba około 4 zabiegów, ale każdy przypadek jest inny więc najlpiej skonsultować to na miejscu. ALE POLECAM. Super sprzęt, który usuwa też białe włoski.

http://www.nefertari.com.pl/index.php/laser.html
_________________
Olciaa25
 

placek

Wymiatacz



Do³±czy³: 19 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-01-18, 13:58   

W zeszłym roku miałam sześć zabiegów w 3-tygodniowych odstępach i efekt utrzymuje się jak na razie do dziś. Była to bardzo dobra decyzja. Zabieg jest wprawdzie dosyć bolesny, szczególnie na strefie bikini, ale da się go przeżyć. Zresztą dla takich efektów warto.
 

vikusiova

User


Do³±czy³: 23 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-24, 22:49   

korzystałam! boli koszmarnie ale efekty są świetne , żadnego włosa <3 :-P
 

zabcia

User



Do³±czy³: 08 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-08, 17:07   

malinowa1 napisa³/a:

Ja jeszcze przed świętami pytałam w gabinecie ELite i cena depilacji łydek to od 450-500zł
I własnie teraz jest dobry moment aby wykonac taki zabieg.Bo nasza skóra nie jest zmeczona opalaniem.



Zgadza się , ja teraz się przymierzam do tej depilacji, na szczęście ceny w Elite nie poszły w górę i cena za depilację łydek cena wynosi 450 zł
Orientujcie siÄ™ czy podana cena jest za dwie Å‚ydki czy za jednÄ…?
 

noToFrugo  

User


Do³±czy³a: 02 Kwi 2012

   

Wys³any: 2013-05-05, 19:37   

dziewczyny pamiętajcie, że potrzeba kilku zabiegów, aby na stałe pozbyć się włosków, a w niektórych przypadkach nawet po kilku zabiegach po jakimś czasie zaczną odrastać włosy
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com