Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

zabcia

User



Doczy: 08 Kwi 2013

   

Wysany: 2013-05-10, 22:30   

U mnie akurat były to cztery zabiegi, po wł0sach nie ma śladu :) mam ciemne włoski i myślałam że trzeba będzie depilację jeszcze powtarzać. Zabieg wykonywam w salonie Elite
 

Piwonia

Wymiatacz


Doczy: 25 Cze 2009

   

Wysany: 2013-06-22, 19:49   

Laser wg mnie nie stanowi sposobu bezpiecznej depilacji o poparzenia łatwo a salony kosmetyczne testów na dobór rodzaju lasera nie robią. Tańsze i bezpieczniejsze jest wg mnie epilfree.
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2013-06-23, 17:09   

Takie zabiegi są drogie, niestety raczej poza możliwością nastolatek, aczkolwiek są o wiele skuteczniejsze niż tradycyjne metody depilacji.

Jest to w 100% bezpieczne, więc nie macie się co martwić :)
 

felicjonka  

User


Imię: ania

Wiek: 37

Doczya: 29 Lip 2014

   

Wysany: 2014-12-19, 14:15   

Byłam na kilku zabiegach ale nie wiem czy takie sa moje włosy czy słaby laser ale jakoś niespecjalnie mi pomogło.
 

geronimo  

User


Wiek: 29

Doczya: 30 Gru 2014

   

Wysany: 2014-12-30, 23:00   

moja koleżanka była ostatnio na depilacji i wyniki ponoć widać było od razu. Zabawa jednak rzeczywiście droga, bo zabiegów będzie miała łącznie cztery, każdy po 500 złotych. na szczęście, ponoć może skończyć na dwóch i tak będzie widać rezultaty, tylko że mniejsze.
 

Piwonia

Wymiatacz


Doczy: 25 Cze 2009

   

Wysany: 2015-04-29, 13:37   

Z tym efektem od razu bym nie przesadzała. Widać efekt natychmiastowy jak golisz czy depilujesz się. Dla mnie alternatywą lasera jest epilfree i osobiście ten zabieg wolę.
 

shinsetsu  

User


Imię: shinsetsu

Doczy: 30 Kwi 2015

   

Wysany: 2015-04-30, 09:05   

depilacja laserowa zrobiona odpowiednią maszyną jest świetna a efekty widać już po 3 zabiegu





http://www.studyabroad.co...s/default.aspx?
 

rania22

User


Doczy: 30 Kwi 2015

   

Wysany: 2015-04-30, 10:02   

Chcę iść w te wakacje na depilację laserową. Zobaczymy jaki będzie efekt.
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Doczy: 04 Lut 2009

   

Wysany: 2015-05-07, 07:13   

Laser w wakacje? Serio? Nie uprzedził Cie nikt, że skóra nie może być opalona, ani tez po laserze przez kilka tygodni nie można się wystawiać na działanie promieni słonecznych? To już lepiej spróbuj epilfree, tam nie ma tylu przeciwwskazań, a opalać się, kąpać itp. można już po kilku godzinach.
_________________
:)
 

Rampi

Stały User


Doczy: 18 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-19, 18:18   

ja też ciągle myślę o laserze ale jednocześnie się boję, że za kilkanaście lat wyjdzie, że te zabiegi powodowały jakieś choroby i co wtedy? ;/ nie wybaczyłabym sobie choroby przez to, żeby mieć gładkie nogi...
 

lenabratel  

User


Doczya: 09 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-19, 19:17   

Właśnie dzisiaj wertuję internet w poszukiwaniu wiadomości na ten temat i bardzo często po spektakularnych efektach włosy po kilku miesiącach odrastały. Na taki luksus mnie niestety nie stać...
_________________
Skup aut - skup samocodów powypadkowych na http://www.paulacar.pl/
 

Piwonia

Wymiatacz


Doczy: 25 Cze 2009

   

Wysany: 2015-05-28, 00:48   

martabielec napisa/a:

A na czym polega ten zabieg epifree?


Jest to rodzaj zabiegu który stosuje się po wykonanej depilacji - pastą cukrową czy woskiem. Po tej depilacji ma miejsce zabieg wcierania substancji które mają za zadanie zmniejszyć podział komórkowy włosa.
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Doczy: 04 Lut 2009

   

Wysany: 2015-05-28, 16:59   

martabielec napisa/a:

A na czym polega ten zabieg epifree? Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć, kto na przykład miał taką depilację laserową dwa lata temu? - jestem bardzo ciekawa czy te włosy faktycznie nie odrastają....


Włosy po laserze odrastają, nie licz na to, że nie odrosną nigdy, koleżance już po kilku miesiącach odrosły, była załamana, bo kupę kasy wydała. Innej znajomej po paru latach, ale też odrosły. Poza tym laser nie jest dla każdego, nie podziała na jasne włosy, siwe, rude, cienkie, ani na ciemnej karnacji.
Zabieg epilfree polega na tym, ze najpierw robi się depilację woskiem lub pastą, a potem smaruje się skórę specjalnym serum, która opóźnia wzrost włosków, jak pisała piwonia. Efekty z czasem są podobne do lasera, ale jednak sam zabieg jest wielokrotnie tańszy.
_________________
:)
 

Piwonia

Wymiatacz


Doczy: 25 Cze 2009

   

Wysany: 2015-05-30, 11:54   

Ponadto zabieg ten można stosować w lecie, chodząc na laser należy unikać promieni słonecznych - ludzie to ignorują, ale można nabawić sie oparzeń i przebarwień skóry.
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Doczy: 04 Lut 2009

   

Wysany: 2015-06-11, 12:15   

dokładnie tak, tutaj jedynie przez kilka godzin nie można zmoczyć skóry, więc odpada basen, prysznic czy siłownia i solarium, żeby się nie spocić
_________________
:)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com