Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-06-03, 13:37   Depilacja laserowa

Czy któraś z Was może korzystała z takiej depilacji?
Powiem Wam ze mam juz dosyc codziennego skrobania nóg i innych czesci ciala ;) maszynką.Depilator odpada bo nie na mój próg bólowy.
DLatego tez zaczełam sie powaznie zastanawiać nad depilacja laserowa.Moze któras z Was próbowała?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-06-03, 23:34   

A opłaca się Tobie ?
Są różne opinie o tej metodzie depilacji. Spora część osób nie jest zadowolona z efektów, bo nie zawsze są one takie jak się ludzie spodziewają. I podobno pierwszy raz jest dość bolesny.
Warto wydawać tyle pieniędzy na to ? Zastanów się dobrze :-)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-06-04, 07:58   

Ja depiluję sobie łydki + kolana obecnie. Mam za sobą 3 depilacje(ma być ich 6). I jestem bardzo zadowolona jak na razie, gdyż już na tym etapie włosy rosną mi duużo wolniej, a czas przeznaczany na golenie, wykorzystuję w inny sposób.
Uważam, że się bardzo opłaca, tylko musisz zwrócić uwagę, jaki to jest laser. Jeżeli IPL - omijaj szerokim łukiem, bo jego przeznaczenie to naczynka, a nie depilacja. Musi to być LightSheer - najskuteczniejszy podobno(o czym mówi też cena jednej depilacji, poszukaj sobie cenników w internecie). Rozmawiałam z ludźmi i każdy po tym sprzęcie jest zadowolony.
Niestety kolejnym minusem obok ceny jest fakt, żę trochę to boli i nie tylko pierwsza depilacja, ale wszystkie. Do tego, jak masz depilowane łydki z kolanami trwa to 2 godz.
ALe mimo wszystko polecam.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-06-04, 12:20   

Mizantrop napisa³/a:

A opłaca się Tobie ?
Są różne opinie o tej metodzie depilacji. Spora część osób nie jest zadowolona z efektów, bo nie zawsze są one takie jak się ludzie spodziewają. I podobno pierwszy raz jest dość bolesny.
Warto wydawać tyle pieniędzy na to ? Zastanów się dobrze :-)



No własnie ,stad moje pytanie czy warto i szukam podowiedzi porad tych osób które juz taka depilacje robiły.A słyszałam juz rózne głosy,stad ciagle sie zastanawiam.
 

moja

User


Do³±czy³: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-06-11, 16:10   

łoooojojoj na ipl bym sie nie decydowała. A to dlatego, ze trzeba więcej zabiegów wykonac by miec taki sam efekt, jak po 3-4 zabiegach lightsheera - zwyczajnie sie nie opłąca. Ja robilam 3 zabiegi na luydki w studiolaser lighsheerem własnie i jestem bardoz zadowolona, myślę ze 4 spokojnie wystarczy, by pozbyc sie wloskow raz na zawsze. teraz zreszta mam juz ich niewiele - moze z 15% wszystkich mi zostało.

Nie daj w kazdym razie rozgadać forumowiczom :P depialcja laserowa naprawde daje super efekty:)
 

orzesek  

User

< 3 .



Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-12, 09:23   

To zależy. Mnie zraziło to, co mój kuzyn przeżywał po depilacji pleców. Wyskoczyły mu ogromne bąble, syfy itp :-/ tzw efekt uboczny .
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-06-17, 11:29   

Serio,po laserze mu sie tak stało?
Ile miał łacznie zabiegów laserowych na plecy?
Tak sie zastanawiam własnie nad tym bólem podczas depilacji,bo rózne słuchy chodza.
 

moja

User


Do³±czy³: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-06-28, 12:46   

iiii tam, w zdecydowanej większości są to wyolbrzymione plotki:) ja bym ten ból porównała do depilacji zwykłym depilatorem - trochę szczypie, ale bez przesady:) są laski, dla których nawet depilator jest nie do przyjęcia bo płaczą z bólu,wiec to pewnie one narzekają:)
Zawsze zresztą można wziąć sobie jakąś maść przeciwbólową albo po prostu okłądy z lodu - ja sobie takie wzięłam w SL i mnie absolutnie wystarczyly
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-07-06, 14:04   

No wlasnie, w sumie teraz w kazdym dobrym gabinecie medycyny estetycznej mozna wykonac sobie taka laseroterapie.
I jesli to byłby jakiś szczególnie bolesny zabieg to wiele osób raczej nie decydowałaby sie na niego.
 

lulugo

User


Do³±czy³: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-07-20, 20:59   

też mnie się wydaje, że gdyby to było takie bolesne to nikt nie zdecydowałby się na ten zabieg;)
a tu widzę, że to jest dość popularne, chociaż nic dziwnego, bo to jest wygoda. Szczególnie w lecie.
A ile zabiegów potrzeba, żeby się pozbyć włosów i gdzie najlepiej się udać, żeby była miła atmosfera ??
bo nie ma nic gorszego chyba jak kosmetyczka sadystka ;/
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-07-21, 10:33   

lulugo napisa³/a:

też mnie się wydaje, że gdyby to było takie bolesne to nikt nie zdecydowałby się na ten zabieg;)


Aż tak nie jest, żeby rezygnować z depilacji, ale przyjemnie też na pewno nie.

Cytat:

A ile zabiegów potrzeba, żeby się pozbyć włosów


Mariqua napisa³/a:

Mam za sobą 3 depilacje(ma być ich 6)


Czytaj uważniej :)
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

Sillencera  

User


ImiÄ™: Dominika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Lip 2010

Sk±d: okolice Torunia

   

Wys³any: 2010-07-22, 17:02   

A mógłby mi ktoś powiedzieć ile mniej więcej kosztuje jeden taki zabieg na całe nogi?
_________________
Nasze umysły są jak papugi. Wszystkie inne, niektóre bardzo kolorowe, ale większości podcięto skrzydła.
 

aniolekk  

Stały User



Do³±czy³a: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 18:30   

ok 1tys jeden zabieg ;/
_________________
regulamin czytaj
 

Mrokodyl.  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: ¿e znowu

   

Wys³any: 2010-07-26, 17:31   

1 tysiak? :-o
Czyli w sumie 6 tysięcy tylko za nogi ?!

A od ilu lat można zastosować tą depilację?
_________________
"Pieniądz podzielił nas a i tak wszystko zabierze czas
A kiedy tak przemijamy biegnÄ…c ulicami miast
Zbyt często zapominamy kim jesteśmy w sieci kłamstw
Patrz jak czas nam zmienił twarz"-
Trzeci Wymiar
 

nieobecna  

User

nieobecna



ImiÄ™: Julka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Lip 2010

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-07-28, 01:29   

ej a nie lepiej Ci kupić krem do depilacji nóg? ja stosuję mówię Ci dobra sprawa ;) )
+ nie musisz wtedy codziennie golić, tylko co parę dni, bynajmniej mi włosy rosną wolniej :D
_________________
kiedyÅ› blisko - teraz sobie obcy ludzie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com