Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

manika  

Stały User


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Doł±czyła: 26 Sty 2009

Sk±d: CheÂłm

   

Wysłany: 2009-01-26, 22:32   

ja sie wybieram do technikum. Ale jeszce sie zastanawiam nad wyborem.
Jeśli wybiore sie do technikum to chciałabym pójsc na technika hotelarstwa a jeśli do LO to profil sportowo-turystyczny.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Doł±czyła: 15 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-27, 22:25   

II W Nowym SÄ…czu (LO nr II)
 

a.ksik  

User


ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Doł±czyła: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-23, 12:07   

a ja od września śmigam do LO... profil: ang-geo-inf
 

JakbyNikt  

Stały User

Patuch. : )



Wiek: 31

Doł±czyła: 21 Gru 2008

Sk±d: PiÂła. : ))

   

Wysłany: 2009-02-23, 12:11   

hm. w przyszłym roku albo LOTS profil biol-chem, bądź filologiczny , albo Technikum Ekonomiczne na kierunek technik handlowiec lub doradca finansowy.
_________________
'zdaje siÄ™, ĹĽe dzisiaj, Bycie SobÄ…, wymaga Wielkiej odwagi'

PO CO SIÊ CZEPIAÆ?! :)
 

though  

Pogromca postĂłw


Wiek: 30

Doł±czyła: 28 Gru 2008

   

Wysłany: 2009-04-24, 15:59   

ja się wybieram do LO na europejski-językowy, ale strasznie sie boję, ze się nie dostanę, bo z matmy jestem kiepska i część mayematyczno-przyrodnicza mi słabo poszła
 

vitoler

User


Doł±czył: 04 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-05-04, 21:49   

Witam PRO¦BA Wielka o wypełnienie ankiety
Ankieta dedykowana jest do młodych ludzi mieszkających i uczących się na ¦ląsku. Dotyczy uczestnictwa młodych ludzi maturzystów gimnazjalistów, studentów w życiu społecznym czy też kulturalnym. Każda pomoc w formie wypełnienia ankiety bedzie mile widziana i pomoże mi w drodze do obrony pracy magisterskiej
Czas wypełnienia to około 15min a mi to pomoże znacząco w pisaniu pracy mgr
DZIĂŠKI WIELKIE

http://www.ankietka.pl/an...lturze.html#top
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2014-08-05, 17:05   

Jestem na mat-infie. Rozszerzona matematyka, informatyka, fizyka i angielski. Chyba dobry wybór, chociaż na maturze raczej nie będę zdawać informatyki - za trudny przedmiot dla mnie. :zalamany:
 

shayene  

Mega wymiatacz


Doł±czyła: 01 Wrz 2012

   

Wysłany: 2014-08-05, 21:42   

Od września do LO na biol-chema. Szczerze? Nie mam pojęcia co tam ze sobą zrobię, żałuję :wstyd:
 

KCN

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 23 Sie 2013

   

Wysłany: 2014-08-06, 22:27   

shayene napisał/a:

Od września do LO na biol-chema. Szczerze? Nie mam pojęcia co tam ze sobą zrobię, żałuję


to dlaczego sie nie pzreniesiesz?
 

shayene  

Mega wymiatacz


Doł±czyła: 01 Wrz 2012

   

Wysłany: 2014-08-06, 22:54   

Zastanawiam sie nad tym. Znaczy, fajnie i w ogole, planuje farmacje po tym ale nie wiem czy dam rade na biochemie. :|
 

KCN

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 23 Sie 2013

   

Wysłany: 2014-08-06, 23:01   

shayene napisał/a:

Zastanawiam sie nad tym. Znaczy, fajnie i w ogole, planuje farmacje po tym ale nie wiem czy DAM rade na biochemie. :|


w pierwszej klasie nie masz rozszerzen.
chemia jest cudowna
biologa nudna, niby pamieciowka, a potem pytania typowo na logikÄ™. OgĂłlnie jest dziwna
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Doł±czyła: 28 Mar 2014

   

Wysłany: 2014-08-07, 09:39   

Humanista, od września pol-hist-ang, tzw. "klasa medialna", będziemy mieć warsztaty dziennikarskie i inne takie głupotki. Jak dla mnie - profil wymarzony, idealny.
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2014-08-07, 22:53   

KCN napisał/a:


w pierwszej klasie nie masz rozszerzen.

Zależy od szkoły. Te ambitniejsze od początku wprowadzają rozszerzenia i dokładają dodatkowe godziny każdego rozszerzonego przedmiotu. U mnie tak było, jednak zdaję sobie sprawę, że moja szkoła zalicza się do tej mniejszości, która tak robi. ;)
 

shayene  

Mega wymiatacz


Doł±czyła: 01 Wrz 2012

   

Wysłany: 2014-08-08, 12:31   

No, w mojej szkole od 2 kl dopiero rozszerzenia są. Chemia bardzo spoko jest jak uczysz się na bieżąco, ale z biologii nic nie umiem, w gim mieliśmy nauczycielkę co nic nas nie nauczyła, więc... :-/
 

Whiterose

User

Po prostu ja.



Doł±czył: 09 Lip 2014

   

Wysłany: 2014-08-16, 17:49   

W moim przypadku będzie to LO o klasie turystyczno-językowej, jedynej takiej w mojej okolicy. A jeśli o rozszerzenia chodzi, to zakładam, że będą to geografia i angielski. Myślałam jeszcze wcześniej nad klasą lingwistyczną (typowo nastawiona na języki) albo dwujęzyczną (najwięcej języków + wybiera się przedmioty, jak chemia i biologia, których uczyć się będzie w języku angielskim), ale padło na tą, bo daje najwięcej możliwości. Dla mnie wymarzona :-)
_________________
,,Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
- Ernest Hemingway
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com