Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-09-01, 10:36   

Póki co Qukułkę wspominam najcieplej :) Czytałem jej bloga i naprawdę głębokie przemyślenia można tam spotkać. Na forum z wypowiedzi wywnioskowałem, że jest bardzo pogodną i miłą osobą. Osobiście doświadczyłem szlachetności jakiej bym się nie spodziewał. Bezinteresownie stworzyła mi piękny szablon do bloga. Po prostu złota kobieta :)
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2010-10-11, 09:07   

Jest niesamowicie zakręcona jak na swój wiek. Powiedziałbym raczej że ma 15 lat, a nie 19:-P Aczkolwiek ma dobry punkt widokowy na świat i wytwarza wokół siebie przyjemną aurę ciepła. Pozytywnie.
_________________
 

Conrad  

Wymiatacz

Ekspert ds. Relacji



Do³±czy³: 18 Kwi 2010

Sk±d: DLB

   

Wys³any: 2010-12-11, 12:50   

Może i potrafisz być uprzejma dla reszty użytkowników i rozmawiacie wspólnym językiem ale jak dla mnie jesteś megalomanką która chce być w centrum wydarzeń. Jestem estetą więc Twoja osoba jest dla mnie zbędnym elementem. Zawsze wyciagam jakiś pozytyw... Dobrze że już nie przypier.dalasz się do moich wypowiedzi bo było to najzwyczajniej irytujące. Chwała Ci za to.
_________________
www.facebook.com/CondiDnB

 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-12-14, 11:34   

Conrad, Nie no, spoko. ale Cię chyba zasmucę że się nie "przypier.dalam" tylko dlatego, RZadko bywam na forum i Ciebie zwyczajnie nigdzie nie widzę.
 

Conrad  

Wymiatacz

Ekspert ds. Relacji



Do³±czy³: 18 Kwi 2010

Sk±d: DLB

   

Wys³any: 2010-12-16, 08:58   

Nie przypier.dalaj się i wszystko będzie w porząsiu.
_________________
www.facebook.com/CondiDnB

 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-04-28, 00:26   

Pierwsza i jak dotąd jedyna forumowiczka, z którą wymieniłem trochę więcej zdań. Poczułem taką potrzebę chwili i w żadnym wypadku nie żałuję. Rozmowa była bardzo miła, ale tak to z reguły bywa z estetami. Jej ukochany ma ciekawy kierunek studiów, którym mnie zagięła. Umie rzucać urok rozweselający z natychmiastowym skutkiem. Już w średniowieczu wszakże widzieli, że jak rude i piękne, to czarami miota na prawo i lewo sprawiając, że krowy dają kwaśne mleko. Z pewnością moją minę odkwasiła. Budzi niebywałe zaufanie, więc już sporo jej o sobie powiedziałem. Chyba ją zaskoczyłem. Mam w sumie ochotę się z nią zobaczyć. Mam potrzebę rozmów z ciekawymi ludźmi o odpowiedniej wrażliwości. Pomimo szczątkowego kontaktu żywię głębokie przekonania, że taka jest ; ]

I mieszka, rzecz jasna, w pięknym mieście. Mieście heroicznym, gdzie klimat zamierzchłych czasów, emocje i uczucia momentu historycznego przeżywam tak wyraźnie, jak nigdzie indziej.

Hmm... Posiada ciekawe przemyślenia na temat wyborów przeszłości. Roztoczyła przy tym przede mną przerażającą wizję. Cieszę się, że jej nie odpowiadam.

Zasługuje na długi i piękny opis. Za cienki jestem na to. Może kiedyś. : ] [Spacja z dedykacją]

<Wyszło gorzej, niż chciałem. Niech to szlag>

Po godzinie...

Muszę dodać jeden element układanki Qukułkowej, czyli empatię. Posiada ją.
 

ziutello

Stały User

dobra faza



Do³±czy³: 07 Lip 2011

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2011-07-08, 20:02   

hm. jestem nowa, więc mało wiem, ale widziałam dużo twoich postów, więc się często udzielasz. i to w ten fajny sposób.
no i na pewno lubisz anime. ;D
_________________
Baby you don’t know, you don’t know my mind.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-07-09, 11:10   

Qukułka prezentuje ten typ ludzi, który wszyscy uwielbiają, ale nie ja. Jest miła, pogodna, radosna, słodziutka. Niestety, aż za bardzo. W sumie to żadna wada, ale po prostu nie przepadam za takimi ludźmi. Pewnie zmieniłbym zdanie jakbym poznał lepiej.
 

Pieterka  

Stały User

All eyez on me



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 29 Kwi 2011

Sk±d: Sochaczew

   

Wys³any: 2011-07-22, 13:05   

Qukułka, Qukułka... Coż, wiele razy miałam przyjemność dyskutować z nią na forum i twierdze, że ma pojęcie w wielu sprawach. Ale tak jak napisał mój przedmówca, jest taka sodka że aż strach. Konkretniej, mam odczucie, że wiele razy pojechałaby człowiekowi jak największemu wrogowi ale za wszelką cene sie powstrzymuje. I TAK TRZYMAÆ. ;)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-10-10, 12:52   

Pozwolę sobie rozwinąć dłuższy monolog na twój temat.
Przechodzisz z jednej skrajności w drugą skrajność. Co to jest ta skrajność? Ja tak tak nazywam twój styl bycia, jesteś skrajnie tępa, skrajnie słodka, skrajnie milusia, skrajnie bla bla etc. Ale wiem, przecież cię nie znam więc co ja mały nikczemnik mniejszy o 43 kilo mogę wiedzieć na temat burżuazji i tak nie osiągalnej dla wielkiej inteligencji, która nazywa się qukułka.
Otaczasz się bandą "krejzolków" pod maską wielkich ynteligentów jak np. Krit.
Każdy cię propsuje bo nikt nie chce drugiego urazić mimo wszystko, ale gdzie szczerość? Nie ma, bo qukułka jest przykładem osoby, która przyjmuje krytykę, ale tylko i wyłącznie konstruktywną. Konstruktywna krytyka wg. niej to taka gdzie krytyki tej nie ma i nijak nie da się jej doszukać. Ja się cieszę, że jest ktoś taki jak ja, i że pier... to wszystkie i pisze, mówi o tym co myśli. Mówi bo poza forum w życiu, na studia itp. jest taki sam, nie pier.. się w miłe słówka.
Szkoda, że istniejesz. I nie to, że grożę czy coś, po prostu nie lubię ludzi twojego pokroju, ich egzystencję nazywam marnowaniem mojego powietrza.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-12, 15:11   

Nie, nie umówię się z Tobą. :P Jesteś uroczy, ale nie w moim typie.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-10-24, 12:20   

Qukułka, poznałem ją po którymś tam powrocie z banicji. Często wspominam nasze pierwsze rozmowy na gg i przez telefon. I listy. Interesuje się "w ch**" mangą i anime. Z tym chyba trzeba się urodzić, bo ja już bym tym rzygał. Kocham i szanuję rudą mendę :-P
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-28, 18:08   

Qukułka, nie lubię Cię.
Denerwujesz mnie swoim głupim zachowaniem. Wiesz lubię wesołych ludzi, a nie wesoło głupich.
Twoje awatary sÄ… okropne. Rozumiem Twoje zainteresowanie mangÄ… i anime, ale te awatary to naprawdÄ™ jakiÅ› kicz.
Próbowałam czytać Twojego bloga, ale cholera nie dałam rady przebrnąć.
Ty chyba ze wszystkimi z tego forum spotkałaś się w realu, wszystkich dobrze znasz. Czy Ty masz w ogóle swoje własne życie? Nie potrafisz nawiązywać kontaktów w życiu realnym? Dla mnie jesteś trochę dziwna. Widziałam Twoje zdjęcia, nie podobają mi się również
_________________
W miękkim futrze kota
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-28, 20:08   

DeSade napisa³/a:

Ty chyba ze wszystkimi z tego forum spotkałaś się w realu, wszystkich dobrze znasz. Czy Ty masz w ogóle swoje własne życie? Nie potrafisz nawiązywać kontaktów w życiu realnym?



Moja droga, właśnie zaprzeczyłaś swym własnym słowom. Skoro spotykam się z ludźmi w "realu" to chyba jednak mam jakieś życie prawda? Dla mnie bez znaczenia jest, gdzie kogoś poznam - czy to na forum, czy w kawiarni, czy na konwencie - każda znajomość ma dla mnie równą wartość.

Dziękuję za szczerą opinię, tak poza tym.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-30, 08:37   

"Moja droga, właśnie zaprzeczyłaś swym własnym słowom. Skoro spotykam się z ludźmi w "realu" to chyba jednak mam jakieś życie prawda? Dla mnie bez znaczenia jest, gdzie kogoś poznam - czy to na forum, czy w kawiarni, czy na konwencie - każda znajomość ma dla mnie równą wartość."

A właśnie, że nie zaprzeczyłam.
Bo Ty zamiast nawiązywać kontakty w życiu realnym, robisz to przez internet, dopiero później przenosisz to do swojego życia.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com