Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

QukuĹ‚ka  

Pogromca postĂłw

'taka katarynka'



Wiek: 32

Doł±czyła: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2011-10-30, 13:45   

DeSade napisał/a:

Bo Ty zamiast nawiązywać kontakty w życiu realnym, robisz to przez internet, dopiero później przenosisz to do swojego życia.


Jedno nie wyklucza drugiego. To że nawiązuje znajomości internetowe nie oznacza, że nie nawiązuję ich "normalnie". A to że w internecie poznałam więcej znajomych to inna sprawa. Tak łatwiej spotkać kogoś z takimi samymi zainteresowaniami.
 

Olok  

Mega wymiatacz



Doł±czył: 23 Cze 2011

   

Wysłany: 2011-10-30, 20:24   

Qukułka, jedna z pierwszych osób, która przywitała mnie na tym forum. Przeglądając różne tematy, często spotykam jej posty. Krótko mówiąc, jest wszędzie. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. ;) Ma dobry kontakt z wieloma userami. Czyli raczej jest lubiana. Również przeze mnie, mimo, że nie miałem okazji z nią porozmawiać.
Jedyne, co mi przeszkadza, to ciągłe zmienianie avków.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

Everthus  

Pogromca postĂłw



Wiek: 33

Doł±czył: 18 Gru 2010

   

Wysłany: 2011-11-07, 22:14   

W sumie jedna z niewielu osób na forum, z którymi mam całkiem sympatyczny kontakt też poza (niestety nie na żywo :P)
Głęboko siedzisz w tym anime... ale sam się mocno paroma sprawami interesuję i wiem coś o tym.
_________________
lol
 

MichaĹ‚  

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 09 PaĽ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2011-11-17, 09:28   

Zapadłaś mi w pamięć dopominaniem się o zaostrzenie regulaminu, a wiadomo że za coś takiego plusów raczej nie ma. Zbadałem foty i w sumie nic fajnego.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com