Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: vialink | 2017-06-28, 09:36

Autor

Wiadomość

sunseadream  

Stały User

Imię: Weronika

Wysłany: 2017-04-13, 23:50   Do rozwi?zania

Ode mnie s? trzy sprawy :D
1. Warta?oby zmieni? godzin? na forum, bo czas ju? przesuni?ty, a przeszkadza mi to chocia?by przy otrzymywaniu wiadomo?ci.
2. Czy nie da?oby si? wyd?u?y? czasu, po jakim u?ytkownik zostaje wylogowany z forum? Albo chocia? powróci? do tej opcji, kiedy wysy?ana wiadomosc po ponownym zalogowaniu si? nadal by?a widoczna w okienku, a nie usuwa?a si??
3. Zauwa?y?am, ?e niezale?nie od tego, czy jestem na komputerze czy telefonie, praca, hmm, systemu jest jaka? powolna, brakuje w niej p?ynno?ci. Pisze chociazby jakies zdanie i juz jestem przy ko?cu, a tu dopiero drugie s?owo sie pojawi?o. Ale kwestia s?ownika zamieniajacego mi s?owa w jakies zupe?nie to juz chyba moj indywidualny problem...
"Jeden dzie? i nic ponad to. Nie ogl?daj si? za siebie i nie rozpaczaj nad przesz?o?ci?, bo ju? jej nie ma. I nie k?opocz si? o jutro, bo jeszcze nie nadesz?o. ?yj w tera?niejszo?ci i uczy? j? tak pi?kn?, ?eby by?a warta zapami?tania." J. Scott Taylor

Szej-Hulud  

Pogromca postĂłw

Éminence grise

Imię: ?ukasz

Wysłany: 2017-04-14, 10:21   

sunseadream napisał/a:

3. Zauwa?y?am, ?e niezale?nie od tego, czy jestem na komputerze czy telefonie, praca, hmm, systemu jest jaka? powolna, brakuje w niej p?ynno?ci. Pisze chociazby jakies zdanie i juz jestem przy ko?cu, a tu dopiero drugie s?owo sie pojawi?o. Ale kwestia s?ownika zamieniajacego mi s?owa w jakies zupe?nie to juz chyba moj indywidualny problem...

U mnie zarówno na netbooku jak i na telefonie jest dobrze. Masz jakie? ?mieci w przegl?darce.
"Polskie ?ycie polityczne nie mo?e by? d?ungl? afryka?sk?, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije g?ow? o demokracj?, albo Polska zap?onie wojn? domow?." - Ignacy Daszy?ski

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2017-04-15, 07:09   

sunseadream napisał/a:

. Czy nie da?oby si? wyd?u?y? czasu, po jakim u?ytkownik zostaje wylogowany z forum? Albo chocia? powróci? do tej opcji, kiedy wysy?ana wiadomosc po ponownym zalogowaniu si? nadal by?a widoczna w okienku, a nie usuwa?a si??

Pewnie da?oby si?.
Natomiast by nie straci? wiadomo?ci wystarczy cofn?? si? z okienka logowania, ju? po zalogowaniu, do pisanej wiadomo?ci i wys?a? ponownie.

vialink  

Administrator

te? cz?owiek .. :)

Imię: Bartek

Wysłany: 2017-04-15, 15:44   

sunseadream napisał/a:

1. Warta?oby zmieni? godzin? na forum, bo czas ju? przesuni?ty, a przeszkadza mi to chocia?by przy otrzymywaniu wiadomo?ci.

Dziwne, sprawdzimy ten problem. Powinno si? to zmieni? automatycznie - nawet nie my?la?em, ?e taki problem mo?e si? pojawi?.

sunseadream napisał/a:

2. Czy nie da?oby si? wyd?u?y? czasu, po jakim u?ytkownik zostaje wylogowany z forum? Albo chocia? powróci? do tej opcji, kiedy wysy?ana wiadomosc po ponownym zalogowaniu si? nadal by?a widoczna w okienku, a nie usuwa?a si??

Czas sesji na forum jest ju? do?? sporo wyd?u?ony. Przeka?? temat do programisty i dam Wam odpowied?, ale wydaje mi si?, ?e wchodz? tutaj równie? indywidualne ustawienia przegl?darki, jak i samo jej dzia?anie. To, ?e u Ciebie nast?pi?a zmiana mo?e by? spowodowane po prostu aktualizacj? Firefoxa czy Chroma. My ostatnio nic w tym temacie nie grzebali?my

sunseadream napisał/a:

3. Zauwa?y?am, ?e niezale?nie od tego, czy jestem na komputerze czy telefonie, praca, hmm, systemu jest jaka?
powolna, brakuje w niej p?ynno?ci. Pisze chociazby jakies zdanie i juz jestem przy ko?cu, a tu dopiero drugie s?owo sie pojawi?o. Ale kwestia s?ownika zamieniajacego mi s?owa w jakies zupe?nie to juz chyba moj indywidualny problem...

Nie jest to z?o?liwa odpowied?, ale zacytuj?:

Szej-Hulud napisał/a:

U mnie zarówno na netbooku jak i na telefonie jest dobrze. Masz jakie? ?mieci w przegl?darce

Generalnie - strona internetowa po wczytaniu si? do Twojej przegl?darki internetowej nie wykonuje ju? ?adnych operacji. Po prostu - zosta?a wczytana i siedzi sobie w Twojej pami?ci podr?cznej. Nie mówi?, ?e w 100%, ale zwykle "rwanie" si? strony podczas scrollowania, problemy z tekstem w polach tekstowych, wczytywanie zapami?tywanych hase? itp - jest spowodowane zamulaniem przegl?darki. Powód mo?e by? czasem bardzo prozaiczny, np bardzo du?o otwartych kart w Firefoxie. Jeste? pewna, ?e dzieje si? to tylko na e-mlodzi? Spróbuj odpali? forum na innej przegl?darce ni? zwykle. Je?li problem b?dzie si? powtarza? - b?dziemy szuka? rozwi?zania :-)

krul umi?owany  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafa?

Wysłany: 2017-05-07, 23:56   

mysle ze z wiekszoscia udalo sie juz uporac

"Ka?dy powinien radzi? sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieci?stwie stary wchodzi? do wanny, a po forach nie p?aka?em."
~$karbówka

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com