Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

martaokil

User

Wysłany: 2019-01-07, 10:05   Dobry dentysta

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?

kingakurek  

User

Wysłany: 2019-01-08, 09:34   Dentysta

Warto umówić się na konsultację do tej nowoczesnej kliniki na Ugorach, na stronie kse.dental jest do nich kontakt. Ja długo nie chciałam tam pójść z uwagi na ceny, ale jak sobie zaczęłam porównać ile oni biorą a jakie stawki są w innych gabinetach to w sumie wyszło na to samo..Obsluga rewelacja, bez kolejek, bez bólu już podczas samego zabiegu ;-)

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Sonmi

Imię: Natalia

Wysłany: 2019-01-08, 18:26   

kingakurek, Co u nich robiłaś? Ja niestety, w wieku 19 lat muszę powoli nastawiać się na to, że będę kiedyś musiała zrobić pełną rekonstrukcję na implantach, bo na ten moment nie mam ani 1 zęba, który nie był leczony. Praktycznie mam szkliwa, łamię zęby na gumie do żucia. Z tego co widzę, na 4 implantach biorą do 35tys zł, cena do zniesienia. Ale interesuje mnie jak długo trwa taka pełna wymiana uśmiechu w tej klinice.

elacara

User

Wysłany: 2019-02-07, 10:17   Dentysta

Ja również polecam Klinikę KSE. Miałam robione piaskowanie i wybielanie. Efekt bardzo naturalny, nie mam sztucznego uśmiechu rażącego bielą po oczach, ale zęby są takie ładnie naturalnie białe, prawdziwe, to mi się podoba.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com