Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-03-19, 20:25   

Uhhhh jak ty to pięknie opisałaś <3
A szczególnie podoba mi się ten cytat

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

obieta też nie musi być zjawiskowo piękna, ale powinna być kobieca



Zwłaszcza że dziewczyny ostatnimi czasami się nie szanują i nie są kobiece tak jak ty to ładnie opisałaś :-)
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-03-19, 20:55   

acoo123 napisa³/a:

Uhhhh jak ty to pięknie opisałaś <3
A szczególnie podoba mi się ten cytat

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

obieta też nie musi być zjawiskowo piękna, ale powinna być kobieca



Zwłaszcza że dziewczyny ostatnimi czasami się nie szanują i nie są kobiece tak jak ty to ładnie opisałaś :-)



Cieszę się, że koneser docenił mój opis :-)

I niestety zgadzam się z tą diagnozą. W dzisiejszych czasach pojęcie kobiecości (męskości zresztą też) uległo spłaszczeniu i wypaczeniu, a sprzedaje się je jako produkt pierwszej kategorii - ze szkodą dla klientów obu płci.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2019-03-19, 23:34   

Cytat:

I niestety zgadzam się z tą diagnozą. W dzisiejszych czasach pojęcie kobiecości (męskości zresztą też) uległo spłaszczeniu i wypaczeniu, a sprzedaje się je jako produkt pierwszej kategorii - ze szkodą dla klientów obu płci.



Ale że co?

No elo
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-03-20, 06:35   

Damn napisa³/a:

Cytat:

I niestety zgadzam się z tą diagnozą. W dzisiejszych czasach pojęcie kobiecości (męskości zresztą też) uległo spłaszczeniu i wypaczeniu, a sprzedaje się je jako produkt pierwszej kategorii - ze szkodą dla klientów obu płci.



Ale że co?

No elo



Nawiązałam w ten (może nieco pokrętny) sposób do niniejszej uwagi kolegi:

acoo123 napisa³/a:


Zwłaszcza że dziewczyny ostatnimi czasami się nie szanują i nie są kobiece



W moim odczuciu ma to podłoże kulturowe i bierze się z lansowanych współcześnie modeli zachowań, w tym bardzo wczesnej inicjacji seksualnej - bo choć u 14-15 latków ciało już "może", to z myśleniem, emocjami itp. jest się jeszcze w tym wieku w głębokim lesie i można sobie narobić psychicznej szkody na całe życie.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-03-20, 16:53   

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

I niestety zgadzam się z tą diagnozą. W dzisiejszych czasach pojęcie kobiecości (męskości zresztą też) uległo spłaszczeniu i wypaczeniu, a sprzedaje się je jako produkt pierwszej kategorii - ze szkodą dla klientów obu płci.



No dokładnie to miałem na myśli tylko ja jestem dzbanem i napisałem bez ogródek xD co nie zmienia faktu że o to mi właśnie chodziło.


kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

W moim odczuciu ma to podłoże kulturowe i bierze się z lansowanych współcześnie modeli zachowań, w tym bardzo wczesnej inicjacji seksualnej - bo choć u 14-15 latków ciało już "może", to z myśleniem, emocjami itp. jest się jeszcze w tym wieku w głębokim lesie i można sobie narobić psychicznej szkody na całe życie.



Jejku...Jak dobrze poczytać po ciężkim dniu w szkole słowa osoby która ma wiedzę i identyczne zdanie jak ja...Piękne aż się wzruszyłem bez ironii serio.Kurcze chciałbym coś dodać od siebie by zaimponować koleżance ale chyba wszystko zostało powiedziane i to w dwóch zdaniach cała prawda o relacjach damsko-męskich w młodym wieku.Tak ja powtarzam 85% obecnych związków to lipa bo dzieciaki nie wiedzą o co w ogóle tutaj chodzi. (''Dzieciaki'' powiedział typ który ma 18 lat :mrgreen: )
kasia_demańska nie wiem czy się zemną zgodzisz w tej statystyce.Moją tezę opieram na moich obserwacjach zachowaniach ludzi,jak długo takie związki trwają i jak są rozgrywane.
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-03-20, 17:45   

acoo123 napisa³/a:

No dokładnie to miałem na myśli tylko ja jestem dzbanem i napisałem bez ogródek xD



Często tak właśnie trzeba. I oby więcej takich dzbanów :-)

acoo123 napisa³/a:

Piękne aż się wzruszyłem bez ironii serio.



Ja też :-)

acoo123 napisa³/a:

''Dzieciaki'' powiedział typ który ma 18 lat :mrgreen: )



Serio tyle masz, czy ściemniasz, kolego? ;-)

acoo123 napisa³/a:

nie wiem czy się zemną zgodzisz w tej statystyce.Moją tezę opieram na moich obserwacjach zachowaniach ludzi,jak długo takie związki trwają i jak są rozgrywane.



O statystyce aż tak dokładnie nie mogę się wypowiedzieć, ale możesz (niestety) mieć rację.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-03-20, 18:12   

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

I oby więcej takich dzbanów



Jak to? Czemu więcej? xD

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Serio tyle masz, czy ściemniasz, kolego?



Serio serio xD Urodzony w 2000 roku pod trzema 7-kami :-)

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

O statystyce aż tak dokładnie nie mogę się wypowiedzieć, ale możesz (niestety) mieć rację.



Oczywiście nie jest dokładna tak około bym powiedział.To znaczy na pewno powiedziałbym więcej % ale wierzę że jest więcej odpowiedzialnych i udanych związków w tym przedziale wiekowym.Może to ja jestem w porypanej miejscowości gdzie jest tylu idiotów? Kto wie xD
Nie zmienia to faktu że ubolewam nad tym
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-03-20, 18:24   

acoo123 napisa³/a:

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

I oby więcej takich dzbanów



Jak to? Czemu więcej? xD



Chodzi mi o dzbany z olejem (w głowie). To był komplement :-)

Myślę, że wbrew pozorom (i na szczęście) jest sporo młodych ludzi, którzy mają poukładane w głowie od młodego wieku - może to kwestia cech osobniczych, może wychowania, może jedno i drugie. W każdym razie problem w tym, że oni najczęściej siedzą cicho, a do tego nierzadko mają kłopoty z kontaktem z rówieśnikami - bo jeśli, dajmy na to, dziewczyna w wieku 18 lat jest jeszcze dziewicą (i to jeszcze, o zgrozo!, z wyboru), to nie dogada się z koleżankami z klasy, które na przerwach między matmą a historią licytują się, której chłopak (sorry za dosadność) ma dłuższego.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-03-20, 19:50   

Cytat:

Chodzi mi o dzbany z olejem (w głowie). To był komplement :-)



Ah jeżeli koleżanka tak stawia sprawę to bardzo dziękuję za komplement xD

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

może to kwestia cech osobniczych, może wychowania, może jedno i drugie



Zdecydowanie jedno i drugie. Geny wychowanie przez rodziców.Rodzice są kluczem do sukcesu dziecka takie jest moje zdanie

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

bo jeśli, dajmy na to, dziewczyna w wieku 18 lat jest jeszcze dziewicą (i to jeszcze, o zgrozo!, z wyboru), to nie dogada się z koleżankami z klasy, które na przerwach między matmą a historią licytują się, której chłopak (sorry za dosadność) ma dłuższego.



Oj jak ja dobrze znam ten temat na blachÄ™...Bycie dziewicÄ…/prawiczkiem w dzisiejszych czasach jest ''NIE W MODZIE'' ( :mrgreen: )
Faceci tak samo ''Ta mi w sobotę robiła loda a ta dopiero będzie'' także wiesz jeżeli taki jest poziom młodzieży w obecnych czasach no to cóż.Na szczęście jak ty to opisałaś jest sporo młodych fajnych ludzi z którymi da się normalnie pogadać konstruktywnie na różne tematy bez fochów i innymi bzdetami (Na szczęście bo bym ześwirował).
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-03-20, 22:01   

acoo123 napisa³/a:

Rodzice sÄ… kluczem do sukcesu dziecka takie jest moje zdanie



Bardzo słuszne zdanie, choć wychowywać mądrze też trzeba umieć - nadgorliwość, nadopiekuńczość oraz zbytnia surowość mogą przynieść dokładnie odwrotne skutki.

Jeszcze z ciekawości wrócę do tego:

acoo123 napisa³/a:

Serio serio xD Urodzony w 2000 roku pod trzema 7-kami :-)



Zgaduję, że 7, 17 albo 27 lipca. Ale gdzie ta trzecia siódemka?
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2019-03-21, 11:38   

To wymagane jest?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-03-21, 15:53   

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Ale gdzie ta trzecia siódemka?



17 dzień 17 godzina 7 miesiąc xD

kasia_demaÅ„ska napisa³/a:

Bardzo słuszne zdanie, choć wychowywać mądrze też trzeba umieć - nadgorliwość, nadopiekuńczość oraz zbytnia surowość mogą przynieść dokładnie odwrotne skutki.



Tak dlatego trzeba znaleźć ten złoty środek nie być za surowym i nie za dobrym dla dziecka bo wtedy nie wyjdzie to na dobre.Jeżeli zachowamy ten złoty środek jako rodzice dzieci mogą wyrosnąć na bardzo porządnych ludzi.Aleksander Wielki w biografii Plutarha zwykł mawiać że Ojciec dał mu życie ale to Arystoteles nauczył go jak żyć.Wyrósł na wielkiego człowieka dzięki temu.Niestety w wielu przypadkach jest tak że rodzic daje życie dziecku a ulica lub ktoś inny go wychowuje w zły sposób.No niestety takie są realia dzisiejszego świata.

Straho napisa³/a:

To wymagane jest?



A dokładnie o co chodzi?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2019-03-21, 16:33   

acoo123 napisa³/a:

A dokładnie o co chodzi?


Czy przywitanie jej to prośba, czy też przymus? Bo nie wiem czy mam wolną wolę czy muszę ją powitać. Jestem w kropce.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-03-22, 17:14   

Straho napisa³/a:

Czy przywitanie jej to prośba, czy też przymus? Bo nie wiem czy mam wolną wolę czy muszę ją powitać. Jestem w kropce.



Przeczytaj pierwszy post ;) polecam
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2019-03-22, 20:41   

A to admin musi. Ja też humanista, politolog dyplomowany.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com