Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:38

Autor

Wiadomo¶æ

mikmas  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Wrz 2010

   

Wys³any: 2011-12-11, 10:00   Dodawanie odpowiedzi

Lipny temat dobrałem, ale nie wiedziałem jak to skrócić :). Otóż jak się dodaje odpowiedź pod swoim postem to zawsze zostaje ona połączona z tamtym. To jest jak najbardziej dobre, ale pod warunkiem, że różnica czasu wysłania jest mała. Teraz jest trochę zonk, bo ostatni mój post był coś w stylu "zobaczę, czy da się coś zrobić", po kilku miechach od tamtej odpowiedzi okazało się, że da się, więc chciałem poinformować ludzi o tym. Dostaliby maila z informacją, temat by poleciał wyżej, a tak lipa. Nikt się nawet nie dowie :(. Może by zrobić łączenie postów, ale pod warunkiem, że różnica jest <24h?
 

Nekes  

Pogromca postów

MNML love



Do³±czy³: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-12-11, 10:06   

Po co? Nie powinno się pisać własnych postów jeden pod drugim i tyle.
_________________
"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
 

mikmas  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Wrz 2010

   

Wys³any: 2011-12-11, 10:46   

Przeczytaj jeszcze raz mój post, a konkretniej ten fragment:

Cytat:

Teraz jest trochę zonk, bo ostatni mój post był coś w stylu "zobaczę, czy da się coś zrobić", po kilku miechach od tamtej odpowiedzi okazało się, że da się, więc chciałem poinformować ludzi o tym. Dostaliby maila z informacją, temat by poleciał wyżej, a tak lipa. Nikt się nawet nie dowie

 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-12-11, 10:58   

Fakt, to jest głupie. Doświadczyłem to na sobie w moim temacie o blogu.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-12-11, 12:31   

Może nie to, że nie łączyć, tylko mimo wszystko dodawać jako nowy post, żeby było widać, że jest coś nowego.
Ja zawsze proszę kogoś z forum żeby cokolwiek mi napisał w temacie, jak mój post był ostatni xD
 

Tamtaram  

Stały User


ImiÄ™: Adam

Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-12-27, 06:22   

... lub wprowadzić taki mod, aby kiedy ostatni post zostanie edytowany później niż 24 godziny (chociaż nawet nie jestem przekonany, czy ogranicznik czasowy jest potrzebny), to temat zamienia się w nieprzeczytany. Sry, że "odświeżam temat", ale nikt z kadry się nie wypowiedział, a temat jest otwarty ; d
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com