Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-23, 13:13   

A dlaczego chcesz im pokazywać kto jest wg ciebie górą?
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-24, 13:06   

Cytat:

A dlaczego chcesz im pokazywać kto jest wg ciebie górą?




oh Ty czasem nie masz takich kłótni z rodzicami ? Bo ja mam. Uwielbiam stawiać na swoim ;D i pokazywać im że mam racje xD Całkowicie zgadzam się z Karolą ;P
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Smerf666  

Stały User

Papa Smerf



Do³±czy³: 24 Mar 2008

   

Wys³any: 2008-05-25, 20:23   

kasiaaa napisa³/a:

Cytat:

A dlaczego chcesz im pokazywać kto jest wg ciebie górą?




oh Ty czasem nie masz takich kłótni z rodzicami ? Bo ja mam. Uwielbiam stawiać na swoim ;D i pokazywać im że mam racje xD Całkowicie zgadzam się z Karolą ;P



Kłótnie z rodzicami rulz xD. Fajnie jest widzieć ich miny gdy zdają sobie że to co mówią jest totalną głupotą lub nie ma sensu xD
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-27, 21:39   

Jasne, że satysfakcja!
Gorzej, jeśli nie masz racji.
Nie, rzadko kłócę się z rodzicami.
Z tatą w ogóle, mama czasem się wkurza, z nią trochę częściej, bynajmniej o drobnostki i rzadko.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-28, 15:22   

Ufo napisa³/a:

Gorzej, jeśli nie masz racji.



Zawsze mamy racjÄ™ tylko nie zawsze zgodnÄ… z racjami innych. xD
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-28, 20:30   

Racja :-D
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

BOro  

User

AgresivE


Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Cze 2008

Sk±d: St.Wola

   

Wys³any: 2008-06-11, 12:50   

ja już dojrzewanie mam chyba za sobą miałem trochę problemów przez te parę lat jednak to jest nie za fajny wiek :P
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-12, 22:06   

BOro napisa³/a:

jednak to jest nie za fajny wiek :P



hmm dla mnie jest ciekawie, w ciągu ostatnich trzech lat zmieniłąm się nie do poznania ;D nie tylko pod względem fizycznym ;P
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

mrs_tarotka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Maj 2008

Sk±d: z Nik±d :P

   

Wys³any: 2008-06-13, 11:13   

kasiaaa napisa³/a:

w ciągu ostatnich trzech lat zmieniłąm się nie do poznania ;D



no właśnie, to jest w tym wszystkim najlepsze. Niby ci się wydaje, że wszystko jest tak samo i to inni zachowują się dziwnie. Aż w końcu zauważasz jak strasznie to TY jesteś inny niż ci się wydawało.. inspirujące przeżycie :mrgreen: :mrgreen:
_________________
nienawidzę poniedziałków.. xD
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-06-13, 19:19   

Ja to dopiero przeżyję :D
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

vision

User



Do³±czy³: 14 Cze 2008

Sk±d: Grudzi±dz

   

Wys³any: 2008-06-14, 19:58   

kasiaaa napisa³/a:

hmm dla mnie jest ciekawie, w ciągu ostatnich trzech lat zmieniłąm się nie do poznania ;D nie tylko pod względem fizycznym ;P



Tak... Właśnie to całe sedno, tak jak pisał mój przedmówca, wydaję się że nic się nie zmieniło ale jednak...

Oprócz wyglądu, zmienia się również w jakimś stopniu poziom wiedzy ponieważ przyswajamy go nieco szybciej, oraz charakter. Zauważyłem, iż podczas dojrzewania kłócę się coraz bardziej z rodzicami.... Ale już niedługo, za jakiś czas się wszystko pozmienia i będzie normalnie. :)

A co do Ufo... Niestety najgorsze(moim zdaniem) przed tobą! :), Więc ciesz się że teraz jesteś jeszcze "normlany" bo później duuuużo się pozmienia.
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-06-14, 21:23   

Dzięki za ostrzeżenie :D :-P
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-15, 08:21   

vision napisa³/a:

kasiaaa napisał/a:
hmm dla mnie jest ciekawie, w ciągu ostatnich trzech lat zmieniłąm się nie do poznania ;D nie tylko pod względem fizycznym ;P



Tak... Właśnie to całe sedno, tak jak pisał mój przedmówca, wydaję się że nic się nie zmieniło ale jednak...

Oprócz wyglądu, zmienia się również w jakimś stopniu poziom wiedzy ponieważ przyswajamy go nieco szybciej, oraz charakter. Zauważyłem, iż podczas dojrzewania kłó



nie tylko o co chodzi ;) np jeszcze kilka lat temu byłam chyba bardziej "grzeczniejsza" ;P
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

vision

User



Do³±czy³: 14 Cze 2008

Sk±d: Grudzi±dz

   

Wys³any: 2008-06-15, 09:40   

kasiaaa napisa³/a:

nie tylko o co chodzi ;) np jeszcze kilka lat temu byłam chyba bardziej "grzeczniejsza" ;P



No ; P Ja też byłem jeszcze nie dawno grzeczniejszy.. Heh ;)
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-06-15, 13:57   

Każdy się zmienia...

Ja ...hm ... powiem tak... nie zawsze robiłem strony internetowe i byłem taki jaki jestem...

Najbardziej zmieniłem się przez ostatnie pół roku, parę osób w sieci pokazało mi, że jednak coś potrafię i coś jestem wart. To była w pewnym sensie mobilizacja do pracy i nad sobą i nad tym co robiłem...
Prawda, że lata kiedy byłem "szczeniakiem" i bardziej mnie interesowały zabawki i gra w nogę z kolegami - minęły.
Ale z drugiej strony coś zostało .. do dzisiaj lubię oglądać niektóre bajki w TV razem z siostrą :-P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com