Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-12-06, 18:30   

Okres buntu przeciw wszystkiemu i wszystkim- 12 lat
Okres chamstwa dla wszystkiego i wszystkich-13 lat
Okres nerwów i wybuchowości- zawsze
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 19:35   

Mam 17 lat i nigdy nie miałem okresu buntu ani żadnego chamstwa. Może jestem jakiś dziwny?
_________________
"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo."
Józef Piłsudski
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-06, 19:36   

krzysmTA napisa³/a:

Może jestem jakiś dziwny?


W takim razie ja też jestem dziwna.

Jakikolwiek bunt, który we mnie powstawał był odpowiednio gaszony w zarodku przez moich rodziców. Chociaż hmm. Nigdy nie miałam potrzeby się buntowac.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 19:51   

motyl napisa³/a:

Jakikolwiek bunt, który we mnie powstawał był odpowiednio gaszony w zarodku przez moich rodziców. Chociaż hmm. Nigdy nie miałam potrzeby się buntowac.



Oczywiście były takie chwile, że byłem zły jak mój tata dawał mi jakąś niezasłużoną karę czy coś, ale ja jako katolicki chłopak zawszę potrafię sterować swoimi uczuciami i emocjami.
_________________
"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo."
Józef Piłsudski
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-10, 16:49   

to nie jest bunt, majac 16 lat wiekszosc osob chce coraz więcej, dluzej, mocniej. rodzicom sie to nie podoba, bo sie boja, wiec dzieci maja ich w nosie
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 18:02   

Mama często mówi, że jestem pyskata, ale to tak raczej w żartach :-P Jakiegoś wielkiego buntu nigdy nie miałam, może jeszcze będę mieć, ale oby nie. Wiem, na co mama mi pozwoli, a ona wie, na co mi pozwolic.
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-12-19, 19:25   

Placebowa napisa³/a:

Okres buntu przeciw wszystkiemu i wszystkim- 12 lat



Więc cofnęłam sie o 3 lata...

No cóż. Czasem zdarza mi się buntować przed decyzjami moich rodziców wg. mnie nie słusznych , nie zawsze ich słucham i czasami nawet dobrze na tym wychodzę.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Kabitka17  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Gru 2009

Sk±d: T.... - czarnobyl :D

   

Wys³any: 2009-12-20, 12:06   

Ja mam czasami wrażenie,że to moja mama przechodzi okres dojrzewania a nie JA O.o
Nic nie da sobie powiedzieć.Uważa,że zawsze ma rację.Dla mnie jest to sprawa upierdliwa i prawie codziennie dochodzi do jakiś kłótni.W sumie to nie ma dnia kiedy się z nią nie kłócę - no chyba,że pójdę do drugiego pokoju -zamknę się w nim i będę tam siedzieć sama.

No ale zauważyłam coś takiego jak:
* Straszne przejmowanie siÄ™ swoim wyglÄ…dem
* Nawet mała rzecz wypowiedziana tylko i wyłącznie przez moją mamę jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi
* Cenię sobie prywatność i nie cierpię jak ktoś wtarga na moje pole
*Kłótnie o byle co
*I te te wkurzające teksty,na które pewnie każdy z was odpowiada : DOBRZE :P i ucieka np. Jak tam w szkole O.o
*No i uwielbiam dużo rzeczy robić sama :D
_________________
"¯yjemy tutaj tylko po to aby doświadczyć całego bezsensu istnienia"...

"Illuminati want my mind, soul and my body
Secret Society trying to keep their eye on me
But I'm a stay incogni' in places they can't find me
Make my moves strategically"
 

xD360  

Wymiatacz

^^



ImiÄ™: KamilO xD

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: BORDEAUX

   

Wys³any: 2009-12-20, 12:26   

to już historyczne czasy xD
_________________
>> EJJPOCZUJTOCOJAKOTEQ <<
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-20, 14:41   

Jakiegoś buntu raczej nie mialam i mieć nie będę, chociaż czasem kłóce się z rodzicami, ale to wtedy, kiedy jestem przekonana o swojej racji.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-12-20, 19:28   

Ja taki powazny bunt mam już chyba za sobą. Teraz oczywiście zdarzają się kłótnie , ale jest znacznie lepiej.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Taylor  

User

Pogromca wariatów



ImiÄ™: Tomy

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-29, 01:09   

Ja probuje do wszystkiego podchodzic pozytywnie niestety nie zawsze sie da miewam chwile zlosci ktore szybko sie koncza. A najbardziej denerwuje mnie mama ktora nie umie sie pogodzicz tym ze juz mam lat ile mam :zalamany:
_________________
walcze z wariatami a sam nim jestem.Zajecie: sieje zniszczenie w piaskownicy za pomoca plastikowego wiaderka.
MUZYKA PRZECIWKO RASIZMOWI
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 16:03   

Jak sobie przypominam jak zachowywałam się na początku gimnazjum i porównuję to z dniem dzisiejszym, to czuję się jak idiotka jakaś normalnie.
Straszyłam swoim wyglądem- miałam włosy obcięte na chłopaka i pomalowane na blond, wiecznie wymalowane na czarno oczy, każdy paznokieć na inny kolor, porwane spodnie albo za krótkie spódnice, każdy plecak miałam podpisany przez znajomych- pyskowałam rodzicom, na lekcjach siedziałam ze słuchawkami w uszach albo śmiałam się na cały głos, zadawałam się wyłącznie z chłopakami (dziewczyny miałam za wredne suki, a z nimi mogłam siedzieć i wyklinać do woli). Ogólnie to zachowywałam się jak straszna kretynka. Teraz na szczęście mi przeszło.
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 18:20   

Nie no, ja się na pewno nie zmieniłam tak od razu i nie zaczęłam się buntować. Zawsze byłam nerwowa i wszystko mnie denerwowało. Nie przypominam sobie takiego okresu, w którym byłam zawsze na "nie". Chyba czegoś takiego nie przechodziłam ;)
_________________
www.top-radio.info kanał Rock Zapraszam
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-05, 20:49   

u mnie to była porażka...dziwie sie ze rodzice ze mna wytrzymywali..co kolwiek by spytali odpowiedz była :NIEEE, nie chce mi sie, daj mi spokoj....
ogolnie masakra ;P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com