Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Doł±czyła: 28 Mar 2014

   

Wysłany: 2014-08-05, 08:47   

Głupi wiek, ale warto przez to przejść. Jeżeli człowiek się nie buntuje za dzieciaka, to za jakiś czas mu żyłka pęknie :P Nie powiem, bo też to przechodziłam, u mnie ten bunt przypadł na drugą klasę gimnazjum, zaczęła mi się zajawka metalem, która wprawdzie trwa do dziś, ale wtedy wszystko było tak na pokaz, byle wkurzyć wszystkich tymi glanami i ćwiekami wszędzie.
 

Nie  

Wymiatacz



Doł±czyła: 08 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-09, 17:51   

Ja jakoś tego okresu buntowniczego zbytnio nie przechodziłam, pamiętam, że bardziej się z rodzicami spierałam i ogólnie, ale nie żeby narzekać na mnie. Jak na niektórych patrzyłam z przechodzeniem tego okresu to aż za głowę się łapałam.
 

badcat  

User



Doł±czyła: 06 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-10, 02:37   

Aż mi głupio, bo kiedyś twierdziłam że jakieś bunty i tak dalej to w ogóle nie jest realne, że ja to w życiu się nie buntuję, po prostu mam taką naturę i nie dam sobą pomiatać. Z perspektywy czasu widzę że buntowałam się bardzo i dałam popalić rodzicom nieźle, ale w sumie moi rodzice przykładami cnót też nie byli, więc.. może z tego to wynikało. Teraz to się ogarnęło trochę, choć spięcia się zdarzają nadal.
_________________
No one's gonna take my soul away.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com