Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-07-11, 16:54   Dokuczliwe reklamy

Tak jak w temacie. Na forum występują reklamy, które, nie ukrywam, strasznie irytują, bo jak przełączam się miedzy działami/tematami, to często one wyskakują. Kiedyś ich nie było. Da się coś z tym zrobić?
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2012-07-11, 16:58   

Gdybyś czytał forum, to byś wiedział.

vialink napisa³/a:

rozpoczęliśmy współpracę z agencją reklamową evolutionmedia.pl. Pojawiły się na forum reklamy, przez ostatni czas mogły być nieco uciążliwe. Prowadziliśmy już rozmowy aby zmniejszyć ich kolizyjność przy przeglądaniu forum. Wkrótce zmiany zostaną wprowadzone.

_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-07-11, 17:52   

Opera -> Opcja blokowania wyskakujÄ…cych okienek.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2012-07-11, 19:56   

Myślę, że nie złamie tajemnicy korespondencji jeśli udostępnię Wam odpowiedz przedstawiciela agencji.

Cytat:

W systemie gdzie ustawia się parametry poszczególnych kampanii mamy możliwość ustawienia wykluczeni dla kampanii reklamowych. Nie wiemy dlaczego ale w tym przypadku wykluczenie tych dwóch form nie działa - dlatego pojawiają się one jednocześnie. Jest to oczywiście przypadkowe i nie zawsze tak jest. Do czasu rozwiązania tego problemu [...] wyłączymy którąś z reklam, żeby nie emitowały się jednocześnie. To nie tyle przeszkadza w nawigacji po stronie, co wręcz uniemożliwia ją.



W ubiegły piątek dostałem informację, że błąd został naprawiony. Niestety ja czasem nadal spotykam się z "wszystkim na raz". Zgłosiłem to już, będziemy nadal pracować nad tym, aby reklamy były jak najmniej uciążliwe. Naprawienie błędów leży po stronie agencji, więc my nie mamy możliwości nic z tym zrobić. Jeżeli nie uda się nic wskórać, zrezygnujemy z najbardziej uciążliwej formy - wyskakującego banneru.
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-07-13, 22:56   

Jimmy FoX, nie jestem na bieżąco, więc daruj sobie.

Dobra, teraz już mi wszystko wiadomo. Nie ma potrzeby kontynuowania topicu, tak sądzę.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-21, 20:44   

Dla Firefoxa jest NoScript (https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/722), taka wtyczka do tej wyszukiwarki: blokuje wszystkie reklamy na stronach internetowych.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com