Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cinek000suchy  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 31 Gru 2009

Sk±d: Zielone P³uca Polski

   

Wys³any: 2010-01-01, 00:13   

Dostałem dwa razy od ojca i to było dla mnie traumatyczne przeżycie hehe ;p
_________________
,,Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.'' - Stanisław Jerzy Lec


Na urodzinach załączyłem telewizor. Zobaczyłem w nim wybuchające world trade center, pomyślałem ,,tata to mi zafundował fajerwerki"
 

Melancholik  

Stały User

WymierajÄ…ca tradycja



Imię: £ukasz

Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 10:41   

Po pierwsze mam pytanie: Co to robi w "Dojrzewaniu"?
Tak, dostawałem, ale czasami zachowywałem się gorzej niż mój brat teraz, a on to aż się ciągle prosi :mrgreen:
_________________
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
There is no passion, there is serenity.
There is no chaos, there is harmony.
There is no death, there is the Force.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-01-01, 13:37   

nie wiem ale jak tak czytac niektóre posty to mozna dojść do wniosku że zyjemy w chorym kraju, ja nie wiem jak mozna bic własne dziecko, biciem nic się nie załatwi sa inne bardziej skuteczne metody wychowawcze niż pasek albo klaps...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Crush!  

User

Paramore Fan \m/



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 15:39   

Ma ja raz, pamiętam :mrgreen:
_________________
"I w powolnym opadaniu będę uświadamiał sobie że będę lepszy gdy uderzę w dno..."

Czekoholik <3
 

krzysmTA  

Wymiatacz

Bóg Honor Ojczyzna



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 19:12   

Jak byłem mały to tata dawał czasami klapsy. Pasek tez był ale jak nabroiłem coś dużego i to specjalnie :-o Osobiście uważam, że ta odrobinka przemocy walnie przyczyniła się do mojego dobrego wychowania.
_________________
"Czego krzyczysz... co noga? A tamtemu głowę urwało i nie krzyczy, a ty o takie głupstwo."
Józef Piłsudski
 

Norway  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-01-01, 21:01   

ta... jak byłem małyy taki :DD 3-4 lata xD?

A teraz kto inny siÄ™ tym zajmuje ^ ^.
_________________
Czas dorosnąć..
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-01-02, 00:46   

dostałem klapsa! naprawdę!
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

ziom  

Stały User


ImiÄ™: Oskar

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Sty 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2010-01-02, 14:04   

ja nawet teraz czasem dostaje klapsy.
 

kati  

User



Do³±czy³a: 10 Sty 2010

Sk±d: co? jak ?

   

Wys³any: 2010-02-06, 17:01   

ja kiedys dostalam klapsa za to ze dalam klapsa mamie hahahahah xd ale to chyba tylkoo raz i to tak leciutko ;) ) mnie to nie dotykali ale siorka to dostawala klapsy bo niegrzeczna byla hahh i szmata raz dostala.hahah no patologia :D
 

olaa238

Stały User


Do³±czy³: 16 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-02-16, 22:58   

Jak się urodzi to jak nie zacznie krzyczeć do dostaje klapsa, żeby zaczął oddychać ;] Ja nie dostałam ;D
 

donna_rossetto  

Wymiatacz

femminile


ImiÄ™: Victoria

Do³±czy³a: 15 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-17, 10:20   

No dostałam xd.
najlepsze w tym jest to, że wtedy mama ściągnęła ze mnie gacie i po gołym ciałku lała ;p
płakałam i krzyczałam, ale tylko ze strachu, bo w sumie to nie było zbyt mocno xD
_________________
Litania do Najśw. Głowy Jezusa
Wielkie obietnice związane z powyższym nabożeństwem!
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2010-02-17, 20:26   

A bo to raz ? Najczęściej sprzączką od paska . Nawet teraz jak się ojcu nie chce ruszyć od kompa (wiem myślicie że ja sobie jaja robię ale mówię serio on ma 42 lata ) To słyszę tekst młody idź zrób mi herbatę . A jak nie pójdę to od razu idziesz czy nie i łapie się za pasek przypominając mi to co było w podstawówce ;/ (Oczywiście nie bijąc ) ale jak bym nie poszedł to bym dostał .
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

olaa238

Stały User


Do³±czy³: 16 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-02-17, 21:49   

Ja uważam że bicie dzieci nie jest dobrą metodą wychowawczą tylko jest to przemoc.

Z takim dzieckiem trzeba rozmawiać, może być szlaban czy coś. Ale przede wszystkim zwracać uwage co ono robi i mówić że to tak nie wolno itd. Chyba że za bardzo narozrabiał to trochę pokrzyczeć to nie zaszkodzi. Lekkie klapsa może dostać ręką a nie czymś i bić bez przerwy!!! Klaps a bicie to różnica.

Ja nie byłam bita w dzieciństwie, bo byłam grzeczną dziewczynką i nie robiłam problemów wychowawczych :) Chyba, że coś narozrabiałam to najwyżej rodzic pokrzyczał i tyle. Klapsa może też dostałam za to ale lekko i tylko ręką ;P I to bardzo rzadko. A czasami coś zrobiłam to tata wyjął pasek i groził mi, że będzie lać xD a ja uciekałam i poprawiłam błąd. Oczywiście on by tego nie zrobił tylko po prostu pogroził. :D
 

rescue me  

Stały User

beat it!



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sty 2010

Sk±d: Chorzów

   

Wys³any: 2010-02-18, 12:28   

Może jak byłam mała to dostawałam klapsy ale teraz to po co przecież jestem grzeczną dziewczynką :mrgreen:
_________________
And who can say

why your heart cries

when your love lies

- only time
 

Freeman  

Wymiatacz

M. I love you ;*



ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Lut 2010

Sk±d: Krk (Kraków) :D

   

Wys³any: 2010-02-20, 19:33   

olaa238 napisa³/a:

Ja uważam że bicie dzieci nie jest dobrą metodą wychowawczą tylko jest to przemoc.



Powiedz to mojemu ojcu za byle co od razu dostaje . Np wczoraj przez przypadek przywaliłem w lampę ręką iak ze się zabujała jak wstawałem to od razu po łbie z całej siły dostałem ;/ I tekst Młody K***a jeszcze raz to zrób to tak ci d**ę przeczepię że przez miesiąc nie będziesz siedział . A ja nie zrobiłem tego specjalnie po prostu wstałem z łóżka i przywaliłem ręką przez przypadek ;/
_________________
2 Wielkie miłości . M ;* i Duży Fiat . Fiat 125p to nie tylko samochód to Styl życia .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com