Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Zapalka  

User

daaałn



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-29, 16:33   

miałam doczynienia z takim ekranem w pracy w lodziarni
wręcz wskazane przy takich zajęciach, gdy szybko musisz nabić produkt, cene i takie tam :D
_________________
nie muszę być jajkiem na patelni, by móc opisać jajecznicę !
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-04-29, 16:38   

A tam, mnie najwygodniej się ceny wbijało na zwykłych kasach z klawiszami xD
 

Zapalka  

User

daaałn



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-29, 17:58   

hehe, no tak z drugiej strony klawisze należą do pewniejszych, po często przy tych dotykowych możesz coś źle dotknąć, potem to skasować i wychodzi na to że wcale nie jest szybciej i sprawnie ;) )
_________________
nie muszę być jajkiem na patelni, by móc opisać jajecznicę !
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-29, 21:21   

LG cookie * jest bardzo ciekawym telefonem z dotykowym ekranem. Jeśli coś źle nadusisz, możesz w telefonie zawsze cofnąć.

Ale co gdy telefon się porysuje ? Słabsza widoczność i nie wiesz co dusić :)
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

anek  

Wymiatacz



ImiÄ™: anka.

Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Maj 2009

Sk±d: lublin.

   

Wys³any: 2009-05-23, 08:57   

jakoÅ› mnie nie przekonujÄ… te telefony dotykowe.
wole normalne klawiszee. xd
a telewizory dotykowe to już w ogóle.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-05-23, 09:52   

Dotykowe ekrany są o-kro-pne. Mój brat ma LG Prada i nie da się na tym napisać smsa dosłownie. Sama nigdy bym się nie zdecydowała na telefon z takim ekranem, niesamowicie się irytuje używając tego.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-21, 05:31   

Hmm Tak czytam te Wasze posty.... co do telewizora to mam dotykowy^^ i jakoś nie muszę wstawać żeby przełaczać bo od tego jest też pilot^^

monitor w kompie tez dotyk myszki nie potrzebuje i jakoś żyję dla mnie to jest wygodniejsze

Co do Telefonów w stylu Pda/Ppc i reszty to wy chyba mieliście same chinskie podróbki albo nie mieliście porządnego fona w ręce skoro tak piszecie "jak dłurzej Przytrzymasz to się zawiesi ¯E CO?> HAHAHA" albo Hmm w keiszeni się odblokuje omg zał w tel z dotykowym ekranem jest opcja uśpienia a jeśli uśpisz to w keiszeni się nagle nie obudzi hahahha

Co do rysika już są wyswietlacze z opcją Touch które nie działają na zadne kije/rysiki tylko palcem można obsługiwać najpierw przemyślcie co piszecie a potem piszcie

co do rysowania są Folie ochronne jeśli ktoś kupuje fona za 1500zł to już nie zapomni o foli tak jak ja folia to koszt 20-30 zł więc chyba się opłaca?

Ps sory za błędy nie chciało mi się pisać normalnie.... pozdro dla was
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-21, 20:24   

Ja nie mam zaufania to czegoś takiego. Mój brat ma telefon z dotykowym wyświetlaczem i wydaje mi sie taki delikatny on. Nie mam zaufania do tego. Wolę normalne, tardycyjne.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-22, 18:03   

Nie przekonują mnie. Przecież jak tylko dotknę, to od razu cos sie samo włączy.. :mrgreen: Jakos mi się to niepodoba.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-22, 19:01   

Dotykowe ekrany sÄ… koszmarne.
Nigdy bym się nie zdecydowała na kupno urządzenia z takim ekranem.
Nie dla mnie takie wynalazki.;)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

moja

User


Do³±czy³: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-24, 18:11   

Ja także jestem wobec "wynalazków" sceptycznie nastawiona. tak samo nie lubię nowoczesnego wystroju mieszkania. W nowym telefonie mam panel dotykowy, ale oprócz tego są normalne klawisze. Inaczej nie zabrałabym takiego telefonu. Cóż, całkiem dotykowych sprzętów raczej nie chciałabym mieć u siebie w domu. Bez przesady;)
 

battje  

Mega wymiatacz

Aussie



Wiek: 33

Do³±czy³: 12 Sie 2009

Sk±d: Gold Coast

   

Wys³any: 2009-08-26, 14:57   

wszystko zalezy w jakich dziedzinach... w fabrykach, na liniach produkcyjnych etc dotykowe ekrany sa bardzo pomocne...
mialem do czynienia z dotykowym ekranem Do normalnego PCta (HP 24" - nie pamietam oznaczenia) to powiem ze jest to bardzo niepraktyczne i watpie by weszlo to na wieksza skale.
ale z drugiej strony jestem szczesliwym uzytkownikiem tabletu graficznego (Wacom Cintiq 12WX 12.1") ktory ma w sobie juz ekran i musze przyznac ze takie tablety graficzne szybko zastapia ich poprzednikow (tablety bez ekranow) gdyz sa one bardziej praktyczne i jeszcze bardziej przyspieszaja prace graficzne. zostala tylko kwestia ceny pomiedzy nimi.
_________________
Life's a bitch, so if it's easy, you're doing it wrong
 

Q  

Wymiatacz



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-26, 17:06   

Mój pierwszy kontakt z ekranem dotykowym miał miejsce 3 lata temu, kiedy to mój brat przywiózł z Anglii handhelda Nintendo DS. Co tu dużo mówić, byłem oczarowany tym bajerem, tym bardziej, że wtedy nie było to zbyt popularne.
Teraz otacza mnie sporo paneli dotykowych, nawet w komórce taki mam i podchodzę do tego, jak do każdego postępu technologicznego.
_________________
Ludzie powinni zostawać tam, gdzie się ich postawiło.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-30, 13:31   

Moja siostra ma Samsunga Avila(czy jakos tak)telefon jest super nie byl drogi bo kosztowal 30 zeta w abomamencie 55 zeta.Szczegolnie podoba mi sie opcja pisania sms jak pormalnych liter(troche długo trwa napisanie esa ale fajna zabawa).Szkoda ze mam jeszcze przez 1,5 roku umowe bo juz bym sobie wzial nowego fona :hyhy:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com