Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Malwina2002  

User


ImiÄ™: Malwina

Wiek: 21

Do³±czy³a: 12 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-12, 20:33   DÅ‚ugie kolorowe skarpety. Hit czy kit?

Co myślicie o długich kolorowych skarpetach? Przyznam, że bardzo mi się podobają, chociaż słyszałam różne opinie. To kilka par z mojej kolekcji


 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-04-12, 20:53   

Oj tak. Hit, i to ewidentny.
Ja nie noszę skarpetek, lecz M już tak. I często niestety rozwieszam jego pranie,on moje (to wyraz najwyszej przyjaźni, kiedy twoja bieliznę dotyka ktoś obcy)
I widzÄ™ te kolorowe skarpetki w truskawki, porzeczki i smerfy.
Ja mam moze takich z dwie pary.
Czasami zakładam, jak wspólnie siedzimy, żeby się dopasować.
Uwielbiam je.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Malwina2002  

User


ImiÄ™: Malwina

Wiek: 21

Do³±czy³a: 12 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-12, 21:12   

Ja posiadam w swojej kolekcji między innymi skarpety w ananasy, wiśnie, kotki. Ogólnie, to ja nie lubię chodzić bez skarpet.
 

Malwina2002  

User


ImiÄ™: Malwina

Wiek: 21

Do³±czy³a: 12 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-13, 15:04   

To sÄ… moje najnowsze nabytki


 

ajjlinka  

User


ImiÄ™: Alina

Do³±czy³a: 25 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-25, 10:54   

Spoko są, dla mnie hit. Lubie kolorowe dodatki aczkolwiek jak facet zakłada kolorowe skarpetki do garnituru to już mi sie nie podoba tak bardzo.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-04-26, 15:11   

Kolorowe skarpety jak najbardziej, ale tylko dla młodych dziewcząt,dla chłopców też nie wskazane.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2018-04-26, 19:18   

Nie są one jakieś szczególnie długie, tak powiem na wstępie :-) Myślałam, że masz na myśli dłuższe - podkolanówki albo zakolanówki. W sumie skarpet i tak nie widać, bo sporą część zakrywają spodnie, a pozostałą buty. Nie widzę nic złego w kolorowych skarpetach. Może to zacznie wyglądać nieco dziwnie jak będziesz panią w średnim wieku, ale nie dajmy się zwariować, ile lat Ci do tego momentu zostało :D Ja też mam sporo różnych kolorowych skarpetek i chodzę sobie w nich na co dzień bez problemu :-)
 

kornelia  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 16 Cze 2009

   

Wys³any: 2018-07-27, 12:00   

Uwielbiam kolorowe skarpetki i chyba mam na ich punkcie bzika, bo w każdym sklepie z ubraniami zawsze znajdę jakieś super skarpetki. Uwielbiam słodkie wzory i mam niezłą kolekcję kolorowych skarpet. :-D Ja wolę stopki, takie zaraz za kostkę, lub podkolanówki. Te ze zdjęć mają dziwną długość ;)
 

pabkojojo

User


Do³±czy³: 29 Lip 2018

   

Wys³any: 2018-07-29, 18:27   

nigdy bym takich skarpetek nie założył trochę obciachowe
 

Jedrzej

User


Do³±czy³: 13 Cze 2019

   

Wys³any: 2019-06-13, 13:34   

A co myślicie o wersji, kiedy dwie skarpety są różne?





 

Ankel  

User

Ankel


ImiÄ™: Anna

Wiek: 35

Do³±czy³a: 27 Pa¼ 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2019-07-23, 14:03   

Jak dla mnie spoko, ale osoba, która nie ma wyczucia stylu może uznać, że z pośpiechu założyłeś 2 różne skarpetki. Chociaż teraz kolorowe skarpetki są modne i coraz więcej osób można zauważyć, że ma skarpetki w różne barwy i wzory. Ostatnio trafiłem na ciekawy artykuł dotyczący jesiennych inspiracji na skarpetki. Do jesieni jeszcze trochę zostało, choć patrząc za okno wydaje się inaczej. Tak czy inaczej wydaje mi się, że warto zapoznać się z tym artykułem by być na bieżąco: http://www.modoweinspirac...na-jesien-2019/
 

runted  

User


Do³±czy³: 25 Lip 2019

   

Wys³any: 2019-07-25, 10:07   

Ja mam kilka par długich kolorowych skarpetek. Jedne są z wizerunkiem mopsa - w różnych sytuacjach np. mops marynarz, mops budowlaniec. Dodatkowo mam jeszcze jedną parę, gdzie są dwie różne skarpetki - jedna jest w pszczoły, a druga w żółtoczarne paski :D
_________________
Sprzątasz sam w domu czy może korzystasz z sprzątanie gdańsk ?
 

Cytrynkeje  

User


Do³±czy³a: 16 Mar 2017

   

Wys³any: 2019-08-17, 07:34   

Zdecydowanie kit
_________________

 

EwelinkaO

User


Do³±czy³: 12 Lis 2020

   

Wys³any: 2020-11-17, 15:56   

Moim zdaniem kolorowe skarpetki wymiatają. Nie dość że są oryginalne to jeszcze fajnie wyglądają. Niektórym kolorowe skarpetki wydają się dziecinne. Ale moim zdaniem się mylą. Patrzcie r e c e n o g i. p l i damskie i męskie są super.
 

Karolkaa85

User


Do³±czy³: 10 Lis 2020

   

Wys³any: 2020-11-17, 19:28   DÅ‚ugie kolorowe skarpety. Hit czy kit?

Moim zdaniem kolorowe skarpetki wymiatają. Są bardzo fajne. Podoba mi się u facetów jak są stonowanie ubrani nawet w garniturze a tutaj spod uchylonych nogawkach widać jakiś kolorowy motyw skarpetek. EwelnkaO dzięki za info, naprawdę tam można spotkać ciekawe skarpetki xd
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com