Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je
Najnowsze tematy:
Siemka (2)
Hey (2)

Autor

Wiadomość

Tajemnicza2003

User

Wysłany: 2019-06-29, 13:11   Dwa lata młodszy chłopak.

Hej mam 16 lat. Miałam już kilka miłości ale z starszymi facetami. Od niedawna spotykam się z 2,5 roku mlodszym chłopakiem którego znam od dziecka. Jest bardzo dojrzały nawet bardziej niż ci starsi. Ale nadal obawiamy się zdania innych, i boimy się wyznac znajomych że pragniemy być razem. :przestraszony:

Wezywer  

User

Jarek I Łokieć

Wysłany: 2019-06-29, 14:01   

Hmm... 16 lat i kilku chłopaków już miałaś? Jestem w twoim wieku i sądzę, że to tylko zauroczenia. A miłość powinna się opierać na przyjaźni.
Nieczęsto zdarzają się dojrzali chłopacy w tym wieku. Może się wydawać, że 2,5 roku to duża różnica, tym bardziej jeśli dziewczyna jest starsza. Ale zobacz małżeństwa - rzadko się zdarza, by małżonkowie byli w tym samym wieku.
Długo się znacie, tak? A jakie mieliście relacje? Długo byliście przyjaciółmi czy tylko kolegami?

Życie mnie
Mnie!

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2019-06-29, 14:22   

z perspektywy czasu lepiej jest mieć młodszego faceta. sęk w tym, żeby w głowie miał poukładane ale tego to żaden wiek nie gwarantuje.
Ja ze swoim Starym jesteśmy rówieśnikami.

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars

Imię: Klaudia

Wysłany: 2019-06-30, 21:34   

Rok temu, mając 16 lat, miałam o dwa lata młodszego chłopaka. I powiem ci, że jeśli w grę wchodzi prawdziwa miłość, wiek nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Mój były jest wspaniałą osobą, bardzo dojrzałą jak na swój wiek, i teraz taka różnica wieku może się wydawać ogromna, z biegiem czasu - jeśli miłość przetrwa - zupełnie przestaje mieć znaczenie. Twoi bliscy mogą być na początku zaniepokojeni taką różnicą wieku, i to jest zrozumiałe, ale gdy bliżej poznają twojego chłopaka, zobaczą, jaki jest, na pewno go zaakceptują. W miłości wiek nie ma znaczenia, powtarzam to wszystkim. Z czasem wszystko się zobaczy. Ja też się bałam reakcji moich przyjaciół, ale w ogóle im to nie przeszkadzało, zaufali mojemu wyborowi. Więc nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze ;)
We are made of stars

Is it too late to tell you that everything means nothing if I can't have you?

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com