Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: eM | 2009-08-07, 22:13

Autor

Wiadomo¶æ

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 00:27   Dyskusja?

Zastanawiam się, czemu mój poprzedni temat został zamknięty, skoro nie zdążyłem się odnieść do postu administracji. Nie szkodzi, napiszę tutaj. Co do ostrzeżeń słownych, to najwidoczniej system jest niedoskonały, bo nie widziałem tego ostrzeżenia, więc nie wiedziałem o jego istnieniu. To tyczy się pierwszego.

ZaÅ› co do drugiego:

to nie był offtop. Temat dotyczył torturowania zwierząt. Nosferatu napisał, co sądzi o ludziach, którzy to robią, a ja się do tego odniosłem, a post na temat jego stosunku do ludzi torturujących zwierzęta jest postem na temat. Mój późniejszy post do Komety nie był niestosowaniem się do poleceń moderatora, bo moderator nie jest bogiem, a ja mam prawo wyjaśnić mu błąd jeśli widzę, że go popełnił. I to jest sytuacja, w której ona ma mi wyjaśnić swój punkt widzenia, zamiast unosić się władzą i karać mnie ostrzeżeniem. Proszę mi wytknąć jakiś błąd w tym rozumowaniu.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-08-05, 00:30   

Poem, przecież wiesz, że masz rację i dobrze wiesz, że ani administracja, ani moderatorzy niczego z tym nie zrobią. Takie tematy są bez sensu, bo to jak grochem o ścianę. Oni widzą/wiedzą swoje a my swoje.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-05, 08:44   

Bo wiesz ktoś się wziął za warcholstwo i nie jesteś już traktowany liberalnie, naważyłeś sobie bigosu to teraz go zjedz smacznego. Nawijasz w postach cały czas agresywnie z perwersją i prowokacją w jednym. Powinieneś wiedzieć skoro jesteś taki :obcykany", że czara goryczy nie jest bez dna w związku z czym przeleje się chałstami wielkich fal.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-08-05, 10:17   

poem sometimes napisa³/a:

Co do ostrzeżeń słownych, to najwidoczniej system jest niedoskonały, bo nie widziałem tego ostrzeżenia, więc nie wiedziałem o jego istnieniu. To tyczy się pierwszego.



Ostrzeżenia słowne zostały wprowadzone przez nas w celu złagodzenia regulaminu. Za każde złamanie regulaminu możesz dostać warna (bez wcześniejszego ostrzeżenia słownego).

poem sometimes napisa³/a:

Mój późniejszy post do Komety nie był niestosowaniem się do poleceń moderatora, bo moderator nie jest bogiem, a ja mam prawo wyjaśnić mu błąd jeśli widzę, że go popełnił.



Od tego jest dział "Prośby, skargi, zażalenia", ewentualnie PW. Wyobraź sobie co by się stało gdyby każdy zaczął odpisywać w danym temacie na działania moderatorów... :znudzony:
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 14:51   

eM napisa³/a:

Od tego jest dział "Prośby, skargi, zażalenia", ewentualnie PW. Wyobraź sobie co by się stało gdyby każdy zaczął odpisywać w danym temacie na działania moderatorów...



Więc proszę mi odpisać na PW i usunąć posta, zamiast z lenistwa dawać ostrzeżenie za próbę dyskusje, bo to zwyczajnie żenujące. Moderator jest od tego, żeby dbać o porządek i jeśli umieściłem moje uwagi w złym miejscu, to bynajmniej rozwiązaniem nie będzie karanie mnie ostrzeżeniem :-o

Straho napisa³/a:

Bo wiesz ktoś się wziął za warcholstwo i nie jesteś już traktowany liberalnie, naważyłeś sobie bigosu to teraz go zjedz smacznego. Nawijasz w postach cały czas agresywnie z perwersją i prowokacją w jednym. Powinieneś wiedzieć skoro jesteś taki :obcykany", że czara goryczy nie jest bez dna w związku z czym przeleje się chałstami wielkich fal.



Zgłaszam tego posta, bo to kolejny, w którym kogoś obrażasz, nie wiem już który. I to pod nosem administracji. Nie życzę sobie obrażania mnie, więc wierzę, że się żegnamy. Nie jesteś żadną świętą krową, mam nadzieję.

Mihihih napisa³/a:

Poem, przecież wiesz, że masz rację i dobrze wiesz, że ani administracja, ani moderatorzy niczego z tym nie zrobią. Takie tematy są bez sensu, bo to jak grochem o ścianę. Oni widzą/wiedzą swoje a my swoje.



Chyba masz rację, w takiej sytuacji zostałaby podważona ich nieomylność :-) Potwierdza się tylko moja opinia na temat radzenia sobie Komety jako moderatora.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-08-05, 16:23   

Cytat:

Zgłaszam tego posta, bo to kolejny, w którym kogoś obrażasz, nie wiem już który. I to pod nosem administracji. Nie życzę sobie obrażania mnie, więc wierzę, że się żegnamy. Nie jesteś żadną świętą krową, mam nadzieję.



Straho warna nie dostanie. Bo przecie to będzie trzeci i ojejku jej on nie będzie mógł pisać. To rozumowanie administracji mnie poraża.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-08-05, 17:11   

poem sometimes napisa³/a:

Więc proszę mi odpisać na PW i usunąć posta, zamiast z lenistwa dawać ostrzeżenie za próbę dyskusje, bo to zwyczajnie żenujące. Moderator jest od tego, żeby dbać o porządek i jeśli umieściłem moje uwagi w złym miejscu, to bynajmniej rozwiązaniem nie będzie karanie mnie ostrzeżeniem :-o



Lenistwem jest pisanie swoich wytłumaczeń w przypadkowym temacie zamiast założenia tematu w odpowiednim dziale.

poem sometimes napisa³/a:

Straho napisał/a:
Bo wiesz ktoś się wziął za warcholstwo i nie jesteś już traktowany liberalnie, naważyłeś sobie bigosu to teraz go zjedz smacznego. Nawijasz w postach cały czas agresywnie z perwersją i prowokacją w jednym. Powinieneś wiedzieć skoro jesteś taki :obcykany", że czara goryczy nie jest bez dna w związku z czym przeleje się chałstami wielkich fal.


Zgłaszam tego posta, bo to kolejny, w którym kogoś obrażasz, nie wiem już który. I to pod nosem administracji. Nie życzę sobie obrażania mnie, więc wierzę, że się żegnamy. Nie jesteś żadną świętą krową, mam nadzieję.



Gdzie tu obraza?
Ale to nie o tym temat więc zapraszam na PW.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 21:22   

Cytat:

Lenistwem jest pisanie swoich wytłumaczeń w przypadkowym temacie zamiast założenia tematu w odpowiednim dziale.



Lenistwem jest wlepienie warna zamiast poinformowania mnie o umieszczeniu moich uwag w złym miejscu. Będziesz się upierał, że temat o takiej pier**** zrobiłby mniej syfu niż jeden mój post w temacie? Błagam Cię.

A co do postu Straho - wyjaśnienie leci na PW, skoro sam nie chcesz tego widzieć.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-08-06, 14:54   

Cytat:

Lenistwem jest wlepienie warna zamiast poinformowania mnie o umieszczeniu moich uwag w złym miejscu. Będziesz się upierał, że temat o takiej pier**** zrobiłby mniej syfu niż jeden mój post w temacie? Błagam Cię.



Powiedz mi proszę kiedy jest syf? Gdy w pokoju masz poupychane wszystko razem w jednym miejscu, czy wtedy gdy rzeczy są starannie poukładane? Nie będę już z Tobą dyskutował na ten temat, widzę że to nie ma sensu. Tematy ze skargami mają być w odpowiednim dziale, a jeśli Ci to nie pasuje to droga wolna.

Tyle ode mnie.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 21:58   

Od teraz możesz ode mnie liczyć na osobny temat dla każdej uwagi, którą będę chciał przekazać moderatorom. I bez pretensji o zaśmiecanie forum, bo sam sobie zażyczyłeś.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-06, 22:01   

Cytat:

Od teraz możesz ode mnie liczyć na osobny temat dla każdej uwagi, którą będę chciał przekazać moderatorom. I bez pretensji o zaśmiecanie forum, bo sam sobie zażyczyłeś.


To może stwórz sobie jeden taki temat, na wyłączność i tam pisz swoje uwagi.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-08-06, 22:10   

motyl napisa³/a:

To może stwórz sobie jeden taki temat, na wyłączność i tam pisz swoje uwagi.



Dobry pomysł. :-)

poem sometimes, pamiętaj aby zgłaszać tylko to co wymaga naszej uwagi.

Ten temat mogę zamknąć?
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 22:07   

eM napisa³/a:

Dobry pomysł.



Dobry pomysł, szkoda, że nikt z Was wcześniej na niego nie wpadł :] . Zamykaj sobie.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com