Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2012-12-18, 23:39

Autor

Wiadomo¶æ

michielini2

User



Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 22:44   DziaÅ‚ Biznes i Praca.

Stwórzcie dział/działy Biznes i Praca. To całkowicie poważna i sensowna propozycja. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej sugestii i odpowiedź.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-12-18, 22:46   

Jakieś w ogóle sensowne uzasadnienie? Ja nie widzę potrzeby tworzenia takiego działu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

michielini2

User



Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 23:03   

Wydaje mi się, że ludzie mogliby tam napisać co robią po zakończeniu edukacji, oraz jakie mają doświadczenia z tym związane. To mógłby być kolejny szczebel po dziale studia.
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 23:05   

to raczej forum młodzieżowe a nie biznesowe hm
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-18, 23:05   

A mi się wydaje, że taki dział jest zbędny. To nie forum pracy.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

michielini2

User



Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 23:12   

Mizantrop napisa³/a:

A mi się wydaje, że taki dział jest zbędny. To nie forum pracy.


To jest forum "e-młodzi.com" jak nazwa wskazuje dla młodych ludzi, oni też procują, to tak jakby wykluczyć dział seks&erotyka, bo to nie "forum o seksie&erotyce".
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-18, 23:15   

michielini2 napisa³/a:

to tak jakby wykluczyć dział seks&erotyka, bo to nie "forum o seksie&erotyce".


Fakt, dla Ciebie bym ten dział akurat wykluczył. Przemyślę to, dobrą myśl rzuciłeś :-)

Stwórzmy jeszcze 'prawo', bo młodzi ludzie mają konflikty z prawem. Ja jestem na nie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

michielini2

User



Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 23:22   

Nie sprowadzaj sensu tej dyskusji do drugiej części mojego zdania, bo nie o to chodzi w temacie. Ja rzuciłem propozycje, rozważania w sprawie jej poprawności, nie powinny być weryfikowane w ten sposób.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-18, 23:28   

michielini2 napisa³/a:

Nie sprowadzaj sensu tej dyskusji do drugiej części mojego zdania, bo nie o to chodzi w temacie


No nie, ale przy okazji dałeś dobrą myśl. Lepszą propozycje od tej pierwszej.

michielini2 napisa³/a:

Ja rzuciłem propozycje, rozważania w sprawie jej poprawności, nie powinny być weryfikowane w ten sposób.


A ja Ci odpowiedziałem. Krzywdząco? mam chusteczki na biurku, mogę podać.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

michielini2

User



Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-18, 23:35   

Dobra, widzę że temat idzie w kierunku bezsensownej wymiany zdań, zważając na to muszę stwierdzić, że moderatorzy nie kierują się chęcią ulepszania i rozwijania forum lecz potrzebą "walki słownej".
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-18, 23:39   

Cytat:

Dobra, widzę że temat idzie w kierunku bezsensownej wymiany zdań, zważając na to muszę stwierdzić, że moderatorzy nie kierują się chęcią ulepszania i rozwijania forum lecz potrzebą "walki słownej".



Dokładnie tak.

Close.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com