Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: Jimmy FoX | 2013-11-28, 22:22

Autor

Wiadomo¶ć

Diawol  

User



Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lis 2013

Sk±d: Polska

   

Wysłany: 2013-11-27, 00:09   DziaĹ‚ o internetach

Nie sądzicie że brakuje czegoś o internetach? Taki dział na konkretne porady, rozwiązywanie problemów z nim związanych, itp... Nie mylić z wysypiskiem śmieci z YT, demotów i innych im podobnych :)
 

Jaro95  

User


Wiek: 28

Doł±czył: 03 PaĽ 2013

   

Wysłany: 2013-11-28, 18:05   

Wszedłem na ten temat specjalnie po to by powiedzieć, że NIE ISTNIEJE taka odmiana słowa internet, jak "internetach". Jesteśmy Polakami i mówmy po polsku. Dziękuje
 

Diawol  

User



Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lis 2013

Sk±d: Polska

   

Wysłany: 2013-11-28, 20:36   

Jaro95 napisał/a:

Dziękuje


Nie ma za co :)

Jaro95 napisał/a:

NIE ISTNIEJE taka odmiana słowa internet


Musisz być strasznie smutnym człowiekiem... Zero żartów, humorystycznych przekręceń słów, tak wszystko brać na 100% serio... Napisz do mnie wiadomość*, chętnie pogadam z tobą na temat tego jak wygląda twoje ponure życie.

PS: Bitsy Boys - Internety robie - na poprawÄ™ humoru

*Tu nie jest miejsce na takÄ… rozmowÄ™.
 

Jaro95  

User


Wiek: 28

Doł±czył: 03 PaĽ 2013

   

Wysłany: 2013-11-28, 22:15   

Nie chcę mi się za bardzo dyskutować z obcą osobą na temat mojego życia, a na dodatek nie wiem jak napisać prywatną wiadomość z tego forum :mrgreen: . To po pierwsze :-)
Po drugie powiem tylko, że takie przekręcanie słów jest mało zabawne (podobnie humor futurystycznego manifestu pt "Nusz w bżuhu") i wolałbym usłyszeć w zamian dobry dowcip :-D
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2013-11-28, 22:22   

Poza bezsensowną dyskusją nie pojawiła sie w tym temacie żadna inna wypowiedź, która sugerowałaby, że taki dział jest potrzebny. W razie czego na forum funkcjonuje dział Technologie i myśle, że tam można dyskutować o Internecie. Zamykam.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com