Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 12:17

Autor

Wiadomo¶æ

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-06-12, 09:19   DziaÅ‚ Przedstaw siÄ™

CO do tego działu, który nie ma co ukrywać jest rakiem tego forum. Do rzeczy - chodzi mi o to, by w owym dziale mogły założyć swój temat osoby, które napisały już powiedzmy 10/15 postów. Nie jednokrotnie mamy sytuacje, że owy thread ciągnie się przez ileś tam stron, a jego autor poza właśnie tym tematem nigdzie indziej się nie udziela. Zmniejszy to niewątpliwie ruch w tym dziale, ale będzie za to większa szansa, że osoby zakładające tam temat pojawią się jeszcze na forum.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-12, 10:01   

Popieram.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-06-12, 11:25   

A ja byłabym za utworzeniam jednego tematu powitalnego dla wszystkich, tam się niech witają, piszą o sobie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-12, 12:14   

motyl napisa³/a:

A ja byłabym za utworzeniam jednego tematu powitalnego dla wszystkich, tam się niech witają, piszą o sobie.


To dopiero będzie jazda.

Zawęzić do 30 postów.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-06-13, 12:08   

Cytat:

A ja byłabym za utworzeniam jednego tematu powitalnego dla wszystkich, tam się niech witają, piszą o sobie.


Na forum od samego początku jest tak, że każdy użytkownik ma swój osobny temat, gdzie może się przywitać, tam inni mogą mu odpisać, popisać krótko o nim, jego zainteresowaniach itp. Jestem przeciwny takim zmianom.

sydnej napisa³/a:

Do rzeczy - chodzi mi o to, by w owym dziale mogły założyć swój temat osoby, które napisały już powiedzmy 10/15 postów.


Również jestem na nie, jeśli chodzi o limity postów w tym dziale. Są już porobione na wybrane działy, Wasza twórczość, Fotoalbum. Jeżeli na forum wejdzie nowa osoba, i na start zaatakują ją wymogi, że aby napisać tu, musi mieć tyle i tyle postów, aby napisać tam - limit postów... Myślę, że wybierze konkurencyjne forum, gdzie moze pisać od razu wszędzie. Negatywnie wpływa to na wizerunek forum :-)

Co przeszkadza to, że wita się ktoś nowy? Spamu nie ma, bo jeżeli nie ma nowych postów w danym temacie, zlatuje on na dół, a potem na kolejne podstrony. Nie zalega na górze, nie przeszkadza. Zajmuje jedynie miejsce w bazie, ale to nasze zmartwienie ;-) Takie jest moje zdanie.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-06-13, 12:17   

Cytat:

Co przeszkadza to, że wita się ktoś nowy?


Widziałeś co się tam dzieje? Pewnie nie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-06-13, 12:18   

motyl napisa³/a:

Widziałeś co się tam dzieje?


Ale też nie przesadzaj, że taki syf jest tam za każdym razem. I nie wszyscy go robią, tylko pojedyncze osoby...
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-06-13, 12:25   

Darcia napisa³/a:

taki syf jest tam za każdym razem.


Za każdym razem nie, ale za co drugim na pewno. A osoby otujące uważają że to nic złego bo przecież posty nie są zliczane.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-06-13, 12:40   

Uzgodniliśmy z Michałem, że nie będziemy wprowadzać w tym dziale żadnych limitów.

Dział "Przywitaj się" ma służyć do poznania nowej osoby, przywitania jej, krótkiej rozmowy itp. Na tym to polega, ktoś piszę coś o sobie, przedstawia się, użytkownicy odpisują, zadają pytania itd. Taka osoba widzi, że jest nią jakieś zainteresowanie, czuje się zaakceptowana i jest spore prawdopodobieństwo, że zostanie na forum.
Limity postów itd tylko negatywnie wpływają na odczucia na temat forum nowych użytkowników. Limit w tym dziale nie będzie wprowadzony.

motyl napisa³/a:

Widziałeś co się tam dzieje? Pewnie nie.


Jak to się ma do limitu postów?
Jeżeli chodzi o off top w tym dziale. Wprowadzają go nie Ci nowi użytkownicy, którzy się witają a starzy wyjadacze, którzy piszą w tym dziale w przeróżny sposób. Osobiście jak widzę teksty w stylu "Nie ciesz się tak bo i Ci zaraz zamkną" to mam ochotę zablokować takiej osobie możliwość pisania.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-13, 18:31   

Starzy wyjadacze tą dyskusje chyba prowadzą z nowymi użytkownikami prawda? Jeśli nowy użytkownik ma trochę oleju w głowie to nie będzie odpowiadał na głupie posty. Co po tym jak piszą o zainteresowaniach itp. jak i tak żeby to znaleźć muszę się doszukiwać tego- prędzej znajdę odpowiedź na to czy dany użytkownik trzyma żyrafę w pokoju, niż jakiej muzyki słucha.
Rozumiem, że powstanie takiego limitu ograniczyłby napływ nowych użytkowników, ale pomaga to chyba tylko w statystykach forum. Wydaje mi się, że lepiej pozyskać 3 użytkowników na 10, które będą pisać wartościowe posty, niż całe 10, gdzie 7 to osoby, które założą temat, zrobią trochę offtopa i się więcej nie pojawią, dzięki czemu moderacja ma jeszcze więcej pracy;).

vialink, jesteś adminem, Twoje forum, ale myślę, że jakieś działania należałoby podjąć w tym kierunku. Jak przejrzysz forum, to większość dyskusji prowadzonych jest przez starych użytkowników, a Ci nowi ograniczają się do działu "Wasze problemy", w którym większość tematów i tak ląduje w koszu.

P.S Nowych użytkowników przecież można poznać po ich postach w innych działach, no nie?;)
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com