Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

gol50  

User

Wysłany: 2020-05-03, 22:04   Dziewczyna - dziwna relacja

Cze??, znalaz?em to forum przypadkiem, ale ?e chodzi mi po g?owie jedna sprawa pomy?la?em, ?e podziel? si? tym z wami i jako? mi by? mo?e rozja?nicie to wszystko. Wi?c tak wszystko zaczyna si? w gimnazjum prawie 4 lata temu, gdzie do klasy trafi?em z pewn? dziewczyn?. Przez ca?y okres szko?y mieli?my raczej ch?odny kontakt, nie przepada?em za ni? wydawa?a si? pró?na. Szko?? sko?czy?em, kontaktu nie mieli?my w ogóle, poszed?em do technikum w moim miasteczku, zmieni?em ?rodowisko i znajomych, mo?e z bycia gburem sta?em si? bardziej otwarty do ludzi i przesadnie zabawny. Ona zdecydowa?a si? na jakie? renomowane liceum w du?ym mie?cie daleko od naszego miejsca zamieszkania. W kwietniu odezwa?a si? pod pretekstem pomocy ze zrozumieniem natr?tnego ch?opaka który do niej pisze. Wszystko fajnie tylko w?a?ciwie dlaczego? Wydaje mi si?, ?e taki kto? jak ona ma sporo znajomych z którymi mog?aby o tym pogada?, a zwróci?a si? do go?cia który mia? j? gdzie?. Tak czy siak jestem do?? pomocny wi?c w miar? mo?liwo?ci napisa?em co my?l?, doradzi?em i temat ucich?. Nie na d?ugo, poniewa? zacz??a odzywa? si? cz??ciej poruszaj?c temat tego go?cia, ale te? jakie? inne mniej wa?ne g?upoty. Potem opowiedzia?a do?? skrótowo o sobie generalnie sama znajomo?? ruszy?a. Ci??ko mi zrozumie? dlaczego chce z?apa? ze mn? kontakt, jestem zwyk?ym go?ciem, te? nie wygl?dam jako? nadzwyczajnie. Co jeszcze na ?wie?o sobie przypominam to w lutym spotka?em j? na takiej lu?nej imprezie gdzie siedzia?a z nami w lo?y, ale jak co? nie gadali?my, u?mia?em si? jak g?upi w towarzystwie kilku znajomych jedynie. Na zako?czenie ka?dego przytuli?a i si? rozeszli?my. Dodatkowo udzielam si? na do?? popularnej grupie na fb, jestem tam znany i lubiany przez moje sensowne wypowiedzi, nie widzia?em nigdy ?eby to czyta?a, ale te? jest na tej grupie wi?c mo?e st?d to zainteresowanie jej moj? osob?? Chcia?bym ?eby?cie jedynie napisali co o tym wszystkim my?licie dla mnie to wyj?tkowo dziwna sytuacja. Nie mamy 14 lat ?eby to by?o jakie? marne zauroczenie. 18 nieub?aganie si? zbli?a jakby kto? si? zastanawia?. Jak w ogóle post?piliby?cie w tej sprawie? Wszystkim dzi?ki z góry jakby si? pojawi?y jakie? pytania b?d? odpowiada? na bie??co.

Swans

User

Wysłany: 2020-05-04, 12:56   

Motywacja jej zachowania - moim zdaniem - w tym momencie nie jest szczególnie istotna. Zastanów si?, czy chcesz z ni? utrzymywa? kontakt, a je?eli chcesz, to nie zastanawiaj si? nad tym, dlaczego si? do Ciebie odezwa?a, tylko ciesz si? znajomo?ci?.

wonax90333

User

Wysłany: 2020-05-04, 13:37   

No to jest jaka? masakra! Jak si? zarejestrujesz na portalu[/URL] to od razu do Ciebie pisz? laski :D Wszystkie z okolicy tak?e mo?e jak?? znasz? Sprawd? sam, bez kitu :)

Oliboli47.

User

Wysłany: 2020-05-26, 21:47   

³

Swans napisał/a:

Motywacja jej zachowania - moim zdaniem - w tym momencie nie jest szczególnie istotna. Zastanów si?, czy chcesz z ni? utrzymywa? kontakt, a je?eli chcesz, to nie zastanawiaj si? nad tym, dlaczego si? do Ciebie odezwa?a, tylko ciesz si? znajomo?ci?.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com