Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

nawetniefriendzone

User


Doł±czył: 09 Cze 2020

   

Wysłany: 2020-06-09, 09:05   Dziewczyna marzeĹ„

Mam problem.
Już od czasów liceum podoba mi się pewna dziewczyna. Natomiast ona nie wykazuje żadnego zainteresowania moją osobą. Wie, że mi się podoba. W szkole były walentynki, kwiaty na urodziny. Ale dalej trzyma mnie na dystans. Nigdy nie dała się zaprosić choćby na spacer. I to trwało aż do studiów. Gdzie dałem sobie z nią spokój. Natomiast uczucie do niej nie wygasło. Wybierałem zawsze ten sam pociąg, byleby ją tylko zobaczyć. Może to dziwnie zabrzmi, ale nie mogłem nawiązać relacji z inną dziewczyną, bo zawsze miałem ją z tyłu głowy.
Ostatnio znalazłem ją na tinderze, sparowalo nas, więc zaczęliśmy znowu pisać. Myślałem, że się w koncu do mnie przekona. Ale dalej trzyma mnie na dystans. Dalej nie dała się zaprosić na cokolwiek (a mieszkamy w jednej miejscowości) a jakiś inny gościu na tinderze ją zbajerował, to była w stanie w dobie pandemii pojechać pociągiem 60 km by się z nim spotkać. Pisze do mnie, że chce mieć mnie tylko za kolegę, ale nawet jak tego kolegę mnie nie traktuje.
Dodam, że jej rodzina mnie lubi i wydaje mi się, że to też może mieć wpływ na to, że ona nie chce żeby między nami było coś więcej.
Ja nie wyobrażam sobie życia z kimś innym... cały dzień o niej myślę, w nocy nie mogę spać...
 

taktak25

User


Doł±czył: 05 Maj 2019

   

Wysłany: 2020-06-09, 10:01   

Bez urazy, ale nie zastanawiales sie nad tym, ze najprawdopodobniej nie jestes dla niej atrakcyjny? Sam fakt, ze jest chlopak i dziewczyna nie sprawia, ze ludzie sie lacza w pary. Nawet kwiaty i mile slowka nie pomoga jak nie ma chemii. Nie jestes jedyny, ktory w ten sposob cierpi. Przejdzie. I daj na luz, zeby dziewczyna czasem nie odczula, iz jestes natarczywy, bo wtedy jej bedziemy wspolczuc a nie tobie.
 

nawetniefriendzone

User


Doł±czył: 09 Cze 2020

   

Wysłany: 2020-06-09, 10:36   

taktak25 napisał/a:

Bez urazy, ale nie zastanawiales sie nad tym, ze najprawdopodobniej nie jestes dla niej atrakcyjny? Sam fakt, ze jest chlopak i dziewczyna nie sprawia, ze ludzie sie lacza w pary. Nawet kwiaty i mile slowka nie pomoga jak nie ma chemii. Nie jestes jedyny, ktory w ten sposob cierpi. Przejdzie. I daj na luz, zeby dziewczyna czasem nie odczula, iz jestes natarczywy, bo wtedy jej bedziemy wspolczuc a nie tobie.



Atrakcyjność raczej nie ma tu nic do rzeczy, bo mi nie potrafiła za każdym razem wytłumaczyć dlaczego mi odmawia. Jakby o to chodziło to by mi napisała, a chemii nie ma może dlatego, że nie chciała mnie poznać??? Rzadko kiedy powstaje coś przy pierwszym spotkaniu. Relacje trzeba rozwijać, wtedy coś może się zrodzić.
I nie przejdzie, skoro do tej pory nie przeszło ;)
 

taktak25

User


Doł±czył: 05 Maj 2019

   

Wysłany: 2020-06-09, 11:07   

Z twojej relacji ciezko znalezc inny powod odrzucania twoich zalotow. To ze jej rodzice cie lubia powinno wplywac raczej pozytywnie. Ale probuj, skoro nie miala okazji cie jeszcze ani razu poznac to jakas szansa jest. Zwlaszcza gdy bedzie miala sporo zawodow milosnow wtedy doceni twoje zaangazowanie. Albo jak zblizy sie do 30 i dalej nie bedzie miala faceta, wtedy szanse rosna :p
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2020-06-09, 14:28   

Właśnie dlatego, że nie chciała Ci podać przyczyny, można sądzić że chodzi o atrakcyjność. Ona po prostu nie chce Cię urazić. Chemię czuć od razu jak się kogoś nie zna, nie trzeba kogoś poznawać by coś poczuć, szczególnie że widać, że nie ciągnie jej nawet do koleżeństwa z Tobą. Nie szukaj na siłę zalet tej sytuacji. Odpuść jej.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com