Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

acoo123  

Wymiatacz

VaVik

Wysłany: 2018-09-09, 15:44   

Sonmi napisał/a:

Nie twierdzę, że tylko wy się tak dowartościowujecie.

Ja też nie twierdzę że tylko wy czyli kobiety tak robicie. Mamy bardzo podobne zachowanie i podejście w niektórych rzeczach.
Każdy pod wpływem emocji potrafi parę rzeczy powiedzieć. Ale mimo to za tego sponsora bym się tak mocno nie obrażał.

No to chyba wszystko mam nadzieję że zmienisz o mnie zdanie i pokazałem ci że mój tok myślenia nie jest tak prymitywny jak myślałaś. :-)

PS:Jestem zawsze otwarty na wszelką konstruktywną dyskusję więc jak coś to wystarczy napisać czy na Chacie lub tutaj...gdzieś... :-)

DeVaneio  

Moderator

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 2018-09-09, 17:19   

Cytat:

Powiedziała mi, że bardzo jej na mnie zależy i że nie chce mnie stracić ale ona sama nie wie co do mnie czuje.

Bo jest nie zdecydowana.
Ich nie wychowuje się jak nas, na ludzi zdecydowanych.
Poza tym, co można wymagać od kamienia czy drewnianej deski...
Jej największy atut jest taki że ona JEST! I to wszytko. Nie musi nic robić bo jest KOBIETĄ.
Oczekuje że jesteś frajerem co będzie się o nią starał jak Wokulski i Łęcką i nosił ją na rękach ponieważ jest tak wspaniała że nie robi kupy.
Tyle.

Cytat:

Mówi, że gdyby mnie straciła to by rozpaczała, i że ona chyba nie dorosła do miłości.

Raczej do dorosłości czyli odpowiedzialność za swoje wybory i ponoszenia za nie konsekwencji.
Smutne :zalamany:

BartQ napisał/a:

Sam nie wiem co o tym myśleć, czy dać jej czas, czy odpuścić całkowicie, czy w ogóle z nią pisać.

"Och! To napewno próba(gierka),ona poprostu chce sprawdzić czy ci na niej zależy. Dziewczyny takie są, nie wiesz tego?"
Są tak egoistyczne że uważają że wszystko łącznie z facetem ma się dopasować do niej a tak naprawdę to ona do niczego nie pasuje.

Cytat:

Kobiety tak kokietują.

Bo nie mają zajęcia.

Cytat:

Ona już się określiła ty też. Po prostu to pielęgnuj i nie przejmuj się tym co mówi bo gra na emocjach.

Dokładnie. Nie słuchaj co mów ta nieodpowiedzialna istota.

Cytat:

Kobiety mają to wbudowane w DNA od zalanie dziejów granie na emocjach.

Bo jako pasożyty krzyk i granie na emocjach to jedyna broń by coś wymusić.
A stawianie przez nią oporu to manipulacja.
Ona chce ci podświadomie pokazać że ona to jakiś cel czy nagroda. Że ma jakąś wartość.
Czy ma to sam oceń.

BartQ napisał/a:

Woli spędzać czas z chłopakami niż z dziewczynami, w ich otoczeniu lepiej się czuje.

Bo "dziewczyny" są obrzydliwe :-x
Nie mają norm moralnych, etyki i kultury osobistej.
W środku są gorsze niż jadowite bestie.

Cytat:

Najpierw mówi mi, że potrzebuje kontaktu fizycznego a teraz ''Just friends''.

Jak nie szkoda ci życia to baw się w rozgryzane czuba :-D

BartQ napisał/a:

patrząc na fakt, że ma ona wokół siebie sporo chłopaków oznacza, że ma może być tam potencjalny mężczyzna który sie jej spodoba.

Możesz być tylko kolejnym do bukkake :]

Cytat:

Tak naprawdę nikt nie wie czego ona oczekuje.

Marnujesz czas na wariatke

Cytat:

Kocham Cię

Ja słyszałem więcej razy.
Tylko że to brzmiało "zamknij się!!!" :-D

Cytat:

Ale za to, to bym ci lepę na twarz wkleiła.

Właśnie on trafił w czuły punkt który demaskuje pasożyta :-D

Cytat:

Może troszkę przesadziłem, ale postaw się w mojej sytuacji, co ja mogę czuć?

A skąd ona ma to wiedzieć :-D

BartQ napisał/a:

Kurla kobieca solidarność jest ... ah. Może tak być że szuka sponsora i nie ma co się obrażać czy mówić że lepa byś dała temu co tak mówi.

One nie wiedzą co to sprawiedliwość. To potrafią myśleć krytycznie.
Powiedzieć prawdę o kobiecie to tak samo jak o Żydach :-D

acoo123 napisał/a:

Strzeliłabym za to, że niektórzy z was jak się poczują odrzuceni to stwierdzają, że coś musi być nie tak z dziewczyną i to ona coś musi kręcić, a w ogóle to pewnie szuka sponsora, bo przecież my, baby, chcemy tylko naciągać wszystkich na kasę. Może czas przyjąć odrzucenie na klatę?

Jak byście myślały jak my to byśmy to przyjmowali na klate. Tylko problem jest w tym że wy potraficie potem dzwonić i pisać smsy do nas :-D

acoo123 napisał/a:

To ona mu obiecuje zamiast postawić kawę na ławę.

Bo myśli tylko o sobie i nie szanuje cudzego czasu.
Ale cóż można wymagać od drzewa...

Cytat:

No... ale to głównie kobiety siedzą na dupie i czekają i wybierają. Tego nie tego nie ten to do śmieci xD

Pasożyt czeka na największego żywiciela

Cytat:

To trochę jak księża doradzający w sprawach małżeńskich. No ale oni są po prostu obiektywni.

Księża wiedzą co mówią ;)

Cytat:

Niewiele osób ma taką pokorę, żeby faktycznie stosować się do takiej zasady.

Niewiele osób wchodzi w związek z osobą której się boi a jedyne wyjście to zachowywanie się jak ściera do podłogi.
Mam na myśli facetów ;)

Sonmi napisał/a:

I co tym można udowodnić? Że ma się zbyt dużo dumy i jest się bucem? Nie należy mówić wszystkiego tylko dlatego, że to nasze zdanie. Lepiej się zamknąć niż unosić honorem.

Wiem czego dziewczyny się denerwują na coś takiego.
Bo same tak robią :-D

Cytat:

kobiety potrafią doskonale manipulować by facet myślał tak jak one chcą.

Czyli nie mysli :]

O. Spengler

acoo123  

Wymiatacz

VaVik

Wysłany: 2018-09-09, 19:40   

Hah jak mi brakowało DeVaneio i jego szczerości do bólu w sprawie kobiet. :mrgreen: Sama prawda

Lady Virgin  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2018-09-09, 19:58   

acoo123 napisał/a:

jego szczerości do bólu w sprawie kobiet

raczej bólu dupy i zwykłego chamstwa

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2018-09-09, 20:03   

Lady Virgin, trzeba go ignorować bo on się karmi naszym oburzeniem.

DeVaneio  

Moderator

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 2018-09-09, 20:15   

acoo123, ;)

Lady Virgin, metalmummy,
Nie pisze o was tylko o samicach które postępują w ten sposób ;)
Zakładam że wy tak nie postępujecie. No chyba że się mylę i trafiłem w punkt :]

O. Spengler

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2018-09-09, 20:20   

ja mam swojego starego od wielu lat i mnie już takie zagrania nie imają :hyhy: :hyhy: :hyhy:
tylko bardziej zawiłe, skomplikowane i wieloetapowe wymagające czasu i ścisłego, niezmąconego umysłu xD

acoo123  

Wymiatacz

VaVik

Wysłany: 2018-09-09, 20:43   

Albo jestem idiotą i nie zrozumiałem albo już jest późna godzina dla mnie do myślenia + małe przeziębienie...ale wydaje mi się że metalmummy już z tego wyrosła xD w tym sensie że dała nam do zrozumienia

BartQ  

User

Imię: Bartek

Wysłany: 2018-09-09, 21:24   

Więc tak. Wczoraj zdecydowałem, że dam jej do zrozumienia jak bardzo wk*rwia mnie tymi swoimi docinkami i, że wcale nie musi być tak jak ona chce. Bardzo irytowały mnie te jej dni (chodzi o to, że była wredna) i też starałem się taki być xD. Po kilku docinkach powiedziała, że ją dzisiaj denerwuje, odpowiedziałem, że ona robi to samo co 2-3 dni. Chwilkę później, powiedziała, że będę przepraszał jutro, odpowiedziałem, że nie. Nie pisała do teraz, a ja nie chciałem marnować czasu, wolałem w weekend kulturalnie spędzić czas z kumplami. A teraz po takmi czasie pisze tylko po to żeby mi dać do zrozumienia, że nie jestem ważny XDD. Nie czaje gdzie ty logika. A to, że chciała mnie uświadomić wywnioskowałem, gdyż, ponieważ, po napisaniu jej że mnie zaniedbuje, przytknęła, może nie dosłownie, ale się ze mną zgodziła. Z wyjazdu chyba zrezygnuje, bo będzie tak, że będę siedział z nią w domu. Chyba wolałbym przechlać te pieniądze które miałbym wydać na bilety. Nie wiem ale chyba nabrałem do tej sytuacji sporo dystansu, i w sumie, jest mi to troszeczkę obojętne. Chociaż z jednej strony wiem, że nie chcę jej stracić, a z drugiej wiem, że to raczej nie przetrwa. Taki hmm, związek bez zobowiązań, jest słaby. Tym bardziej, nie wiedziałbym co ona robi po szkole ;)

[ Dodano: 2018-09-09, 21:35 ]
Z wypowiedzi DeVaneio, wywnioskowałem, że tak powinienem zrobić XD

Matt19

User

Wysłany: 2018-09-09, 22:10   

Powiem Ci tak. Jak jesteś w niej zabujany to przyjaźń z nią nie ma sensu. Teraz tego nie widzisz ale jak nie daj bóg znajdzie sobie innego to szag będzie Cie trafiałał że obcy facet ją całuje trzyma za rączke przytula itp. Bo twoje uczycie z dupy do zera nie spadnie. Co zrobiłbym na Twoim miejscu. Czekałbym aż sie zdecyduje. Acz kolwiek pozól jej zatęsknić. Poczekaj aż ona sie odezwie zdeczyduje. Nie bądź natrętny. Moze ona serio potrzebuje sie zastanowić. W końcu dzieli was 300 km. Związek na odległość jest dla wytrwałych. To serio jest straszne jak twoja miłość jest daleko. Widzisz inne pary na ulicy patrzysz jak sie trzymają za rączke a tobie pozostaje fotka w telefonie. Myślał ktoś o tym w ten sposób? Powiem Ci tak utrzymuj kontakt jak znajomi i nie wkręcaj sie w to za bardzo. Bo potem jak nie wyjdzie będzie bolało.

acoo123  

Wymiatacz

VaVik

Wysłany: 2018-09-10, 07:14   

BarteQ dejavu dejavu XD . Powiem ci zes dowalil jak lysy warkoczem o kant kuli bez kitu tak sie nie robi. Wiem ze tu wkurza niemilosiernie ale trzeba sie powstrzymac. Teraz musisz czekac albo przeprosic ze przesadziles bo podczas zabezpieczania bomby przecieles zolty kabel ktory przyspieszyl tykanie bomby. XD

DeVaneio  

Moderator

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Wysłany: 2018-09-10, 19:41   

Cytat:

Z wypowiedzi DeVaneio, wywnioskowałem, że tak powinienem zrobić XD

Ja bym tak zrobił.
Rób jak chcesz w sumie.
To twój wybór i twoja sprawa.
Ja bym jednak zachował szacunek do samego siebie :-)

O. Spengler

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com