Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: vialink | 2018-07-09, 06:59

Autor

Wiadomo¶ć

Adder

User


ImiÄ™: Jakub

Doł±czył: 18 Cze 2018

   

Wysłany: 2018-07-08, 14:03   dziewczyna

Hejka.
Mam taki problemik, a mianowicie podoba mi się pewna dziewczyna i mam obawy, czy już nie zostałem przez nią zaszufladkowany jako przyjaciel. Co zrobić, aby nie wpaść w tzw. "friendzone", a jeśli wpadłem, to jak z niego wyjść? Temat bardzo dla mnie osobisty, dlatego prosiłbym o odpowiedzi na priv.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-07-11, 17:12   

Moja rada jest taka: bądź dobrej myśli. Wiem, że to głupkowato brzmi, ale chodzi o sam sposób myślenia i kreowania swoich działań na etapie podświadomości. Nie skupiaj się na tym jak nie chciałbyś aby ona Cię traktowała i co zrobić w takiej sytuacji, tylko zastanów się jak chciałbyś aby wasza relacja wyglądała i dąż do tego, to ten obraz miej w głowie. Naprawdę szkoda energii na gdybanie i rozmyślanie czarnych scenariuszy. Nie wiem jak wygląda wasza relacja i nie bardzo chcę się w to zagłębiać (dlatego pisze tu a nie na "priv"). Ale ja, gdyby spodobał mi się chłopak, z którym do tej pory wiązała mnie tylko relacja przyjacielska hmm... pewnie zaprosiłabym go do baru na drinka, pogadała "poważnie", dała odczuć, że jestem nim zainteresowana nie tylko w dotychczasowej relacji, obserwowała jego reakcję. W między czasie pewnie 48 razy zastanowiła się czy warto ryzykować "modyfikację" dotychczasowej przyjaźni i takie tam.

A tu masz kilka porad jak wyjść z Friend Zone :hyhy:
http://dailystyle.pl/5-po...c-z-friendzone/
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com