Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-04-18, 17:13   

Ogólnie nie obchodzi mnie co ludzie robią, jednak zadziwia mnie to niesamowicie, że teraz kiedy ludzie na siebie sikają, oddają kał, oblewają się spermą - jest to wyznacznik bezgranicznego zaufania i akceptacji dla partnera (tego sikającego, lub spuszczającego się). Na im więcej rzeczy mu pozwalasz, tym mocniej go kochasz (bo się dla niego poświęcasz, poświęcenie to dowód uczucia). Oczywiście, ci którzy na siebie nie sikają na siebie też się kochają i ufają sobie. No ale to nie to samo, jeśli na kogoś naszczasz - osiągasz najwyższy stopień. A nie, sorry... jeśli ktoś nasika na ciebie. Tyle można luźno wywnioskować. Sama logika jest dla mnie powalająca... Oczywiście nic nie mówię, jak lubią i dogadują się pod tym względem to ok, ja nikomu nie zaglądam do łóżek. Ale sama się na coś takiego nie piszę pomimo zaufania bezgranicznego, zwyczajnie wynika to z preferencji i nie doszukuję się tu związku z zaufaniem.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-04-19, 06:33   

Damn napisa³/a:

Tyle można luźno wywnioskować. Sama logika jest dla mnie powalająca...


Spokojnie, Damn. ¬le zrozumiałaś odpowiedzi niektórych osób ;) Ewentualnie nie rozumiesz innych płaszczyzn związkowych. Takich mniej powszechnych.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-04-19, 08:03   

Co kogo kręci, co kogo podnieca.

Nigdy nie pociągała mnie taka forma stosunku. Mojego partnera także nie.
Darzymy się zaufaniem i pełną akceptacją naszych ciał, ale potrafimy ukazać sobie to w inny sposób.
_________________
Drugs&hugs.
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-04-19, 14:50   

Jeśli komuś się to podoba, to niech sobie coś takiego praktykuje.
Osobiście w żaden sposób nie brzydzę się swojego partnera, lecz coś takiego mnie delikatnie mówiąc nie kręci.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-04-19, 16:29   

Ostia napisa³/a:

Ewentualnie nie rozumiesz innych płaszczyzn związkowych.


Lub po prostu rozumie je inaczej niż Ty ;p
_________________
There can be only one
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-04-19, 16:34   

Akeyo20, ni, czemu? Doskonale zdaję sobie sprawę, że to, co mi odpowiada przez medycynę nie jest uważane za normę. Bynajmniej.
Dla mnie to po prostu inna, możliwa część związku - inne osoby, które tego nie praktykują zwyczajnie tego nie rozumieją i dziwią się, że "jak tak można?" :)
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-04-19, 16:48   

Jednak dosyć hardkorowa zabawa. Szczerze, mi by to do głowy nie przyszło. ; D Ale niech każdy robi co lubi. Myślę że robienie tego tak samo jak nierobienie o niczym nie świadczy, na pewno nie jest wyznacznikiem miłości i zaufania, nie ma co do tego dorabiać ideologii, to taki element dla żądnych wrażeń. :)
 

miszczak

User


Do³±czy³: 16 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-16, 13:07   

to juz zakrawa o zboczenie mysle, ze są pewnie granice bo co potem ? pissing i co później taka osoba będzie potrzebować kolejnego bodźca kolejnej granicy.
 

Martynella  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 10 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-26, 18:16   

Mnie to obrzydza, ale co kto lubi.
 

Renfri  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-27, 00:21   

Obrzydliwe. Jeżeli mój partner lubiłby takie... coś, to nie zgodziłabym się. Nic na siłę, powinien zaakceptować to, że coś mi by nie odpowiadało.
_________________
"Where I was
I had wings that couldn't fly
Where I was
I had tears I couldn't cry
My emotions
Frozen in an icy lake
I couldn't feel them
Until the ice began to break"

~Bruce Dickinson - Tears of the dragon
 

Ania_Mum

User


Do³±czy³: 04 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-04, 14:45   

Wow... zrobiło się burzliwie.

Ja uważam, że to czy ktoś na kogoś chce sikać czy chce, żeby na niego sikano, nie ma wiele wspólnego z uczuciem. Nie można powiedzieć, że jak kocha to będzie czy nie będzie sikał.

To jak blisko się z kimś jest powoduje tylko to, czy się o jakiś tematach rozmawia czy też nie. A sprawa wykonania tego o czym się rozmaiwa to już zupełnie inna kwestia.

Ja lubię różne, przez niektórych nazywane "extremalne" rzeczy w łóżku, jednak nie sprawiało by mi przyjemności sikanie na partnera. Nie widzę w tym nic podniecającego. Mój partner też nie przejawia takich skłonności. Ale godzę się w swoim związku na których zależy mojemu partnerowi a mi są zupełnie obojętne. Więc jeśli np. mój partner chciałby na mnie nasiusiać np. podczas wspólnej kąpieli pod prysznicem to czemu nie? Skoro by miało mu to sprawić przyjemność a ze mnie i tak zaraz spłynie wszystko z wodą, to czemu mu na to nie pozwolić?
 

GoldBellis  

Wymiatacz

Bellis



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2012-06-04, 18:17   

Mnie to nie specjalnie pociąga.. Napewno bym się na to nie zgodziła.. Ale jak innym się to podoba to niech robią co chcą
 

Drevni Kocur  

Stały User


ImiÄ™: Asia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 09 Cze 2012

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2012-06-09, 14:18   

Ja osobiście na coś takiego bym się nie zgodziła, jak dla mnie jest to obrzydliwe
_________________
"Ufam Ci" to o wiele więcej niż "Kocham Cię".
Można nie ufać osobie którą Kochasz, ale nie można nie kochać osoby, której ufasz.
 

mcmark  

User


ImiÄ™: mcmark

Wiek: 42

Do³±czy³: 16 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-16, 04:24   

Ja wraz z żoną praktykuje piss.
Jesteśmy razem z 7 lat. Lubie bardzo robić jej minetke i jakoś tak wyszło że zaczelo mnie to jarać.
Rozmawiamy często o tym co nas kreci i żeby do związku nie wkradla sie nuda i rutyna pröbujemy nowych "rzeczy" w łóżku.
Po co skrywać swoje fantazje albo szukać ich spełnienia z kimś innym i krzywdzić poprzez zdrade kogoś kogo się kocha.
Mojej najukochańszej to nie podnieca ale ma satysfakcję ze mnie to jara i ze spelnia moje pragnienia.
Robimy to w wannie jako grę wstępna. Potem bzykanko i na koniec prysznic. Czysto i higienicznie.
Jak dla nas żadne zboczenie - wiele dziewczyn ssie fiuta jak by miało nie być jutra - a nas to nie kręci :)
Sex jest bardzo ważnym elementem w związku i fajnie jest spełniać fantazje drugiej połówki.
_________________
Lubie seks.
Oral, anal, piss.
 

Skrytka  

Stały User



ImiÄ™: Renata

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Cze 2012

Sk±d: z bajki ;)

   

Wys³any: 2012-06-16, 07:52   

hehe ja tam nigdy nie próbowałam ale jestem otwarta na propozycje :D
_________________
...Im piękniejszy świat wokół mnie tym podlej się czuje ...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com