Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

anastasia  

User

Anastasia


ImiÄ™: Anastazja

Doł±czyła: 01 Cze 2019

   

Wysłany: 2019-08-26, 22:17   Dziewczyny opowiadajcie

Miałyście jakieś sytuacje gdzie widziałyście jakiegoś chłopaka nago? Może być brat, kuzyn, ojciec, kolega z klasy :D Ja widziałam klika razy, ale najzabawniejsza sytuacja była wtedy, gdy byliśmy na zielonej szkole. Mieliśmy jedną łazienkę z chłopakami i w ostatni dzień, chłopacy poszli myć się pierwsi. Chciałyśmy ich podejrzeć i widziałyśmy jak się kąpią. Wszyscy chłopacy stali przy sobie i porównywaliśmy ich fujarki :D O dziwo Maciek, który najmniej mówił miał największego z nich, sama się zdziwiłam :D reszta miała średniaki. Niestety chłopacy nas nakryli i zaczęli nas gonić :P do dziś śmiejemy się z tej sytuacji :) Opowiadajcie swoje historie.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2019-08-27, 08:19   

Po kilkudniowej wizycie w saunach nagość przestała robić na mnie jakiekolwiek wrażenie i jest to dla mnie coś tak naturalnego, że nie czuję najmniejszego zażenowania widząc inną osobę nago (swoją drogą sama też wyzbyłam się jakichkolwiek krępacji i rozebranie się "gdziekolwiek" nie stanowi wyzwania).
Odpowiadając na pytanie: wielokrotnie miałam sytuacje, gdzie widziałam "jakiegoś chłopaka" (kobiety z resztą też) bez żadnych ubrań ;)
Nagość to wgl fajna sprawa :evil:
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2019-08-27, 12:47   

Właściwe to nie.
BojÄ™ siÄ™ golych facetĂłw :hyhy:
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2019-08-27, 14:36   

Śmiechom nie było końca!
Miejmy na dzieję że za parę lat odkryjecie tę tajemną wiedzę, że uwaga NAGOŚĆ JEST NORMĄ a ocenianie czyjegokolwiek ciała jest niegrzeczne.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

anastasia  

User

Anastasia


ImiÄ™: Anastazja

Doł±czyła: 01 Cze 2019

   

Wysłany: 2019-08-27, 17:39   

Oczywiście, że nagość jest normalna, lecz niektóre sytuacje zostają w pamięci i czasem fajnie je sobie przypomnieć i nawet się pośmiać :D Nie miałyście takich nagich sytuacji z chłopakami?
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2019-08-27, 18:03   

Śmianie się z czyjegoś nagiego ciała jest niegrzeczne.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Rencia  

User


ImiÄ™: Rencia

Wiek: 28

Doł±czyła: 27 Sie 2019

   

Wysłany: 2019-08-27, 18:14   

Tak,widziałam swoją mamę nago,gdy brała prysznic,a drzwi od łazienki były uchylone.Nie,nie wstydziłam się po prostu zamknęłam drzwi:)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com