Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-11-05, 16:03   

olek22 napisa³/a:

a jeśli on Ci zapłaci w PLN a nie w prezentach, to jesteś dziwką ?

tak, nie widzisz różnicy jak robisz to z kimś miłości. Ja np. swojego nie żałuje, jak to nazwałeś. Co z tego że nie jestem już z tym gościem? Wtedy kochałam go i nie wiedziałam co będzie.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

beta

User


Do³±czy³: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-05, 17:03   

ja jestem tylko ciekawa w jakim wieku sa te dziewice chyba 14 lat bo chyba 15,16,17..........itp juz nie zanajda takich :mrgreen:
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-05, 19:01   

Znajdą się i w wieku 17,18 lat Jak jakaś dziewczyna jest bardzo sztywna lub nie śmiałą to zostaje sama póki się nie zmieni lub póki nie znajdzie kogoś kto ją zechce, a zwłaszcza jak próbowała popełnic samobójstwo
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-05, 19:04   

Hiu napisa³/a:

Jak jakaś dziewczyna jest bardzo sztywna lub nie śmiałą to zostaje sama póki się nie zmieni lub póki nie znajdzie kogoś kto ją zechce, a zwłaszcza jak próbowała popełnic samobójstwo



Bzdura. Sądzisz, że jeśli dziewczyna jest towarzyska, otwarta to nie może być dziewicą ? :-o
A ostatniego zdania w ogóle nie pojmuję z tym samobójstwem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-05, 19:41   

Ja tylko odpowiedziałem na to:


beta napisa³/a:

ja jestem tylko ciekawa w jakim wieku sa te dziewice chyba 14 lat bo chyba 15,16,17..........itp juz nie zanajda takich :mrgreen:



a z samobójstwem to mówie że jezeli dziewczyna próbowała popełnic samobójstwo (jeżeli nikogo wcześńej nie miała) to są największe szanse na to żeby była dziewicą
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-06, 08:05   

Hiu napisa³/a:

a z samobójstwem to mówie że jezeli dziewczyna próbowała popełnic samobójstwo (jeżeli nikogo wcześńej nie miała) to są największe szanse na to żeby była dziewicą


Bo?
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-06, 08:26   

beta napisa³/a:

ja jestem tylko ciekawa w jakim wieku sa te dziewice chyba 14 lat bo chyba 15,16,17..........itp juz nie zanajda takich


Byś się zdziwiła.
Ogólnie nigdy w życiu bym się na coś takiego nie zgodziła. Dziewictwo to nie tylko błona. Nie podarowała bym sobie gdybym oddała je za pieniądzę. I w ogóle nie wyobrażam sobie zrobienie tego z kimś, kto mnie kupił. A co z przyjemnością, uczuciem, poczuciem bezpieczeństwa itd.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Hiu  

Stały User

Hiu



ImiÄ™: Marek

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Lis 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-11-06, 20:37   

Ostia napisa³/a:

Hiu napisa³/a:

a z samobójstwem to mówie że jezeli dziewczyna próbowała popełnic samobójstwo (jeżeli nikogo wcześńej nie miała) to są największe szanse na to żeby była dziewicą


Bo?



Jest bardzo dużo ludzi którzy takie osoby uważają za wariatów nawet jak dawno tamte żyją normalnie to często ludzie do tego wracają i wypominają niestety ludzkość schodzi na psy.
_________________
Czas nie leczy ran lecz przyzwyczaja do bólu
 

justinez  

User



Do³±czy³a: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-04-15, 18:21   

Nie do przyjecia, ale trzeba niestety wczuc sie w rolę sprzedającej, a niesety niekiedy nie mogą oni zaspokoić podstawowych potrzeb jak np. pozywienie. Je w pewnym sensie rozumiem
_________________
¯yj i pozwól innym żyć
 

ola.z  

Wymiatacz

dolotka


ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: z brzucha mamy

   

Wys³any: 2010-04-15, 19:02   

Nie wiem jak tak można, czeka się na tą jedną chwilę, ten moment, a tu z kimś kto da Ci kasę... Nie rozumiem jak tak można, ale cóż...
_________________
Tak łatwo jest ranić, a tak trudno wybaczać<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com