Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-09, 22:24   

dzilu... Znam jeszcze głównie z czasów mojego poprzedniego konta na e-mlodzi:) Teraz jakby mniej Cię tu.
Dawno nie rozmawialiśmy, ale jestem ciekawa, co u niego. Może nawet kiedyś wejdę na gg i zobaczę, czy przypadkiem nie jest dostępny. Troszkę na czacie gadaliśmy, pamiętam nadal o dziewczynie z lokami. Chyba brunetce nawet...:)
Dzilu jako jedna z osób, którą dość mocno lubiłam, zapadł mi w pamięć. Pamiętam, że przywitał mnie z TQITem ciepło na czacie, gdy byłam zupełnie nowa. No i uwielbia biegać.
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

katecheta122

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-11-16, 20:30   

Szczery,prawdomówny chłopak.Ma śmieszny głos i dziwną potylice. :-)
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-11-16, 20:36   

Jest w wieku mojego brata. Sprawia wrażenie bardzo sympatycznej osoby :-) Inteligentny, bezkonfliktowy, naprawdę przyjemnie czyta się jego posty. W zasadzie można go opisać jedynie w samych pozytywach. Pisze wiersze, czym naprawdę mnie zaskoczył :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-11-16, 20:48   

Cytat:

dzilu... Znam jeszcze głównie z czasów mojego poprzedniego konta na e-mlodzi:) Teraz jakby mniej Cię tu.
Dawno nie rozmawialiśmy, ale jestem ciekawa, co u niego. Może nawet kiedyś wejdę na gg i zobaczę, czy przypadkiem nie jest dostępny. Troszkę na czacie gadaliśmy, pamiętam nadal o dziewczynie z lokami. Chyba brunetce nawet...:)
Dzilu jako jedna z osób, którą dość mocno lubiłam, zapadł mi w pamięć. Pamiętam, że przywitał mnie z TQITem ciepło na czacie, gdy byłam zupełnie nowa. No i uwielbia biegać.



O, Diana!
Napisz koniecznie na gadu bo gdzieś przewaliłem numer, też chętnie bym z tobą porozmawiał. A ten czat trzeba kiedyś powtórzyć ;) .

Cytat:

Piotruś. Swój chłop, bo z podkarpacia. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się w Rzeszowie na piwie. Ale to pewnie dopiero w lecie. Widzę w nim bratnią duszę. Wrażliwy, romantyczny. POETA! Od czasu do czasu wpadam na jego profil na cytatach.info. Zakochany chyba jest. W A. I dobrze! Lubię, bardzo lubię (choć wydaje mi się, że na początku miałem dość sceptyczny stosunek, jeśli nie negatywny, nieprawdaż?).



Ha, mam nadzieję że się zobaczymy Tomku na wakacjach :). A twoje cytaty też często odwiedzam i często odnajduję ciekawe słowa. Musimy się zgadać.

Cytat:

Kojarzę pozytywnie. Pisze inteligentnie, nigdy bez zastanowienia, jest kulturalny. Z tego co jeszcze kojarzę, mieszka na wsi? Był jeszcze wątek z pisaniem wierszy, z tego co pamiętam dość dawno, i z tego co pamiętam nie były złe.



Tak, ze wsi :-) .
Wiersze - http://dzilu.cytaty.info/

@Bardziu i Isair:
Tak, jestem fanem RPGów, ale niestety nie z tego pokolenia które czuje rozrywkę z gry w Baldurs Gate czy Icewind Dale :(. Nie mniej jednak udało mi się skołować 3 chłopaków i nauczyciela od historii i gramy czasem jakieś sesje Warhammerem.
[/b]
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-11-16, 21:52   

dzilu96 napisa³/a:

udało mi się skołować 3 chłopaków i nauczyciela od historii i gramy czasem jakieś sesje Warhammerem.


Warhammer z nauczycielem historii? Jakbym czytał o sobie z przed ładnych paru lat.
Która edycja?
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-11-17, 06:12   

Isair napisa³/a:

Warhammer z nauczycielem historii? Jakbym czytał o sobie z przed ładnych paru lat.


Oj dokładnie. Mój tata także prowadził tego rodzaju spotkania w szkole.
_________________
Drugs&hugs.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-11-17, 06:51   

Gramy jeszcze w pierwszÄ…, bo takÄ… ma obadanÄ… MG.

Isair napisa³/a:


Warhammer z nauczycielem historii? Jakbym czytał o sobie z przed ładnych paru lat.



Heh, jakby nie było cholernie mnie to kręci i sprawia niesamowitą odskocznię od rzeczywistości.

slow napisa³/a:

Oj dokładnie. Mój tata także prowadził tego rodzaju spotkania w szkole.



Ja miałem to na myśli od wielu miesięcy, kiedy to właśnie od Isaira i TQIT'a dowiedziałem się o grach fabularnych. W końcu kiedyś na kółku zapytałem nauczyciela czy orientuje się coś w tym i okazało się, że może poprowadzić jakieś 2-3 godzinne sesje.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com