Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶ć

michal08912

User


Doł±czył: 30 Sie 2008

   

Wysłany: 2008-08-30, 21:29   dziwna dziewczyna

Witam. Mam pewien problem. Zastanawia mnie zachowanie pewnej dziewczyny. Otóż chodzi o to ze na początku wakacji poznałem przez internet dziewczynę. Na początku dosyć mało do siebie pisaliśmy. Później zaczęliśmy pisać do siebie bardzo dużo. Ostatnio sie z nią spotkałem i było bardzo fajnie, miło sie rozmawiało. Później ona napisała mi że chciałaby zaprosić mnie jako osobę towarzyszącą na wesele(które nie wiadomo kiedy dokładnie będzie). Ostatnio zaczęła mi pisać, że jakiś chłopak ma ją poprosić o "chodzenie" i że nie wie co ma zrobić. I zastanawia mnie czy ona pisze to na prawdę czy tylko robi to specjalnie, bo ja jej się podobam i czeka na mój ruch. Proszę o wypowiedzenie się co sądzicie na ten temat. Dzięki.
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2008-08-30, 21:59   

"Dziwna dziewczyna" ?? no dobra ... :->

A wiozłeś pod uwagę to, że ona może traktować Cię jako przyjaciela, i mówić Ci o tym tak ... tak normalnie ? :-P

Oprócz tego ... to nie bardzo wiem co pisać, zawsze standardowo piszę się, że pomogła by szczera rozmowa, ale domyślam się, że się na to nie odważysz ...
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2008-08-31, 12:28   

Zatrudnij detektywa... A tak na serio: zachowuj się, jakbyś uważał ją za koleżankę. Pobajeruj jej tekstem "zrób to, co uważasz za słuszne, jak Ci serce mówi". Graj przed nią rolę "kolegi". W końcu znacie się dwa miesiące. Ona się w końcu przełamie. Jeśli Cię kocha. Geez, co Internet robi z ludźmi... :)
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Lena  

Pogromca postĂłw

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doł±czyła: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wysłany: 2008-08-31, 16:08   

Jimmy FoX napisał/a:

"zrób to, co uważasz za słuszne, jak Ci serce mówi". Graj przed nią rolę "kolegi".

dokladnie. powiedz jej, ze jezeli Ci sie podoba to sie zgodz.

Byc moze gra by wzbudzic w Tobie zazdrosc, ale za malo napisales by mozna to bylo ocenic.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 04 Maj 2008

   

Wysłany: 2008-08-31, 19:51   

Pobieram Jimmy FoXa i LenÄ™.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum MĹ‚odzieĹĽowym
 

MihaĹ›

User



Doł±czył: 05 Wrz 2008

   

Wysłany: 2008-09-05, 09:59   

Moim zdaniem albo on chce w Tobie wzbudzić zazdrość i czeka na Twoj ruch przez co zobaczy co czujesz etc
ablo ta gorsza wrsja
Byc moĹĽe ona traktuje Ciebie jedynie jako przyjaciela i pyta o zdanie
Pozdro :] ]]
 

sylwia1666222  

User



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 32

Doł±czyła: 19 Wrz 2008

Sk±d: Âłdz

   

Wysłany: 2008-09-19, 15:23   

Tez tak sÄ…dze jak wszyscy moim poprzednicy . SÄ… dwa rozwiÄ…zania:
-dziew. albo chce sprawdzic jakie masz zamiary wobec niej tym ze mówi o tym chłopaku... (chce sprawdzic czy bedziesz zazdrosny)
-badz nie zdaje sobie sprawy ze ty nie uwazasz jej jako kolezanki a ona sÄ…dzi ze traktujesz jÄ… jako takÄ… osobÄ™...
tutaj rozwiązaniem jest szczera rozmowa tylko i wyłącznie:)
pozdrawiam
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 04 Maj 2008

   

Wysłany: 2008-09-19, 17:39   

Ale trzeba wiedzieć, jak odreagować.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum MĹ‚odzieĹĽowym
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com