Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

jupihaha

User


Doczy: 12 Wrz 2011

   

Wysany: 2012-06-23, 18:39   Dziwna miesiączka

Mam problem z miesiączką,otóż dostałam tydzień wcześniej.Czy ten przedwczesny okres może być spowodowany wysiłkiem fizycznym lub zmiana pogody. Mój okres jest jeszcze nieregularny i jednego miesiąca mam obfitą,a nastepnego nie. Niestety teraz mam skąpą. Jest dziwny,ponieważ nagle go nie ma leci biały śluz a potem znów brązowy i tak od początku.To chyba nie jest plamienie bo krew menstruacyjna mi leci.Tak mam już od środy,pierwszego dnia tej "miesiączki" bolały mnie strasznie piersi teraz już nie. Jak myślicie,2 lipca wyjeżdzam do Hiszpanii,Czy mogę tam dostać okresu( zmiana klimatu),jeśli miałam taki skąpy. Czy może jest to spowodowane upałami i wysiłkiem fizycznym dla tego taki jest ?

Ps. Nie jestem w ciąży,bo nigdy nie współżyłam
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczya: 14 Pa 2010

   

Wysany: 2012-06-23, 18:53   

jupihaha napisa/a:

otóż dostałam tydzień wcześniej.

v

jupihaha napisa/a:

Mój okres jest jeszcze nieregularny

czyli odpowiedziałaś sobie sama. Dorosłe kobiety mogą mieć różne "dziwne miesiączki" a osoba w młodym wieku tym bardziej.
Nikt nie wie, czy możesz dostać miesiączki wtedy czy nie ... może Ci się zdarzyć że dostaniesz a może nie i obie wersje są poprawne.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

jula007  

Wymiatacz



Wiek: 30

Doczya: 12 Cze 2010

   

Wysany: 2012-06-23, 18:55   

ludzie czego wy sie uczycie w szkołach, że nic nie wiecie ;/
wieku nie podałaś, ale masz pewnie od 12-14, to taki stan jest normalny
a okres w tym wieku moze zaburzyć wszystko: stres, klimat, wysiłek fizyczny, leki, za długie przebywanie na słońcu,alkohol, odchudzanie i wiele innych czynników...
w Hiszpanii mozesz nie mieć wogóle, albo wrecz przeciwnie, to działać moze w obie strony
 

pieczo6  

User


Wiek: 40

Doczy: 29 Maj 2018

   

Wysany: 2018-05-29, 15:13   

Jeżeli miałabyś się chodzić i stresować się może warto udać się do specjalisty? Alternatywą mógłby okazać się dobry ginekolog. https://ranking.~~ SPAMER !! ZGŁOŚ TEN POST DO MODERATORA ~~/ Moim zdaniem materiał nie gra tutaj większej roli. A jak się odżywiasz? przypadkiem nie odchudzasz się? To by tłumaczyło twoje problemy.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com