Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶ć

Cathara  

User


ImiÄ™: Kati

Doł±czyła: 29 Wrz 2008

   

Wysłany: 2008-09-29, 21:02   Dziwne zachowanie chĹ‚opaka...

Witam,jestem nowa na tym forum. Mam do Was pytanie. Odpowiadajcie wszyscy,moĹĽe ktoĹ› z Was "odczyta" jego zachowanie... bo ja nie potrafie :((
Otóż.... ja mam 14 lat,on 16. Bardzo mi sie podobał. Moja kumpela chodziła z nim do klasy, więc ją delikatnie wypytywałam o niego. Bo sama zaczęła ten temat mówiąc mi,że on się pytał o mnie. Powiedział jej i wielu osobom z jego klasy,że mu się podobam. Moja kupela mówiła mi,że on jest bardzo nieśmiały i chce do mnie podejść i zagadać. Więc czekałam. Czekałam 2 miesiące i skończyło się na tym,że nie podszedł. Ja zawsze trzymam się zasady,że to chłopak musi zrobić ten pierwszy krok,ale w jego wypadku zrobiłam wyjątek. 2 dni przed zakończeniem roku szkolnego napisałam do niego smsa. Przedstawiłam się... a on mi napisał: Spadaj,po co w ogóle do mnie piszesz?
Co to ma znaczyć? Najpierw rozgaduje wszystkim wokoło,że mu się podobam,a gdy SAMA DO NIEGO PISZÊ on mi odpowiada w taki sposób??? Nie rozumiem go... a Wy? Napiszcie,żeby wreszcie przestało mnie to dręczyć.
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Doł±czył: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wysłany: 2008-09-29, 21:22   

Powiem Ci co o tym myślę ale nie kończ przygody z forum na tym poście..

Chłopaka zauroczyłaś, ale zauroczenie mija :-P Nie pierwszy nie ostatni.
_________________

 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2008-09-30, 13:44   

Albo plotki... Może ktoś mu nagadał, że np ty jakoś źle o nim mówiłaś? Najlepiej z nim o tym pogadaj, spytaj jego dlaczego tak się zachował bo nam ciężko to powiedzieć nie znając tego chłopaka. :-?
 

Cathara  

User


ImiÄ™: Kati

Doł±czyła: 29 Wrz 2008

   

Wysłany: 2008-09-30, 14:50   

Oj nie... jestem honorowa i już nigdy do niego się nie odezwię. Dzięki za odpowiedź... chyba bardziej trafne jest to zauroczenie ;) On nadal mi się podoba, ale wiem,że muszę o nim zapomnieć
 

Justencja  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Justyna

Doł±czyła: 16 Wrz 2008

   

Wysłany: 2008-09-30, 14:50   

No takie ĹĽycie... :-P
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Cathara  

User


ImiÄ™: Kati

Doł±czyła: 29 Wrz 2008

   

Wysłany: 2008-09-30, 15:00   

no niestety ;P
 

laven  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 26 Lip 2008

   

Wysłany: 2008-09-30, 23:17   

Nabijał się pewnie z Ciebie. Albo to były tylko głupie plotki. Tak czy inaczej daj sobie spokój i nawet nie zaprzątaj sobie nim głowy.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com