Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

amelia181  

Stały UserImię: Amelia

Wiek: 34

Dołączyła: 10 Mar 2016

   

Wysłany: 2016-03-30, 09:10   Dziwny sen.

Mój tata był po lewostronnym wylewie krwi do mózgu. Z biegiem czasu niestety zachorował na zapalenie płuc i był co oczywiste w szpitalu.Wieczorem znowu tak jak w przypadku mojej śp mamy miałam uczucie wielkiego niepokoju i zdenerwowania niewiadomo czym.Czułam że muszę jechać następnego dnia do szptala do śp. taty. Rano obudziłam sie cała spocona gdyż śnił mi się tata jak był ze mną u fryzjera a ja nie mogłam sie zdecydować jaką chcę mieć fryzurę.W tym śnie fryzjerka ścinała mi moje długie włosy coraz to krócej a ja widzialam jak obcięte włosy lecą na podłogę następnie spojrzałam w okno i wtedy się obudziłam.Tata zawsze mówił za życia że jak się śnią obcinające włosy to nie dobrze a okno to wiadomość odrazu pomyślałam o tych jego słowach.Jak już pisałam na początku miałam jechać tego dnia do szpitala niestety nie pojechałam.Wieczorem zadzwoniła do mnie mama ze smutną wiadomością że tata zmarł owego dnia przed południem.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKAImię: Karolina Magdalena

Wiek: 27

Dołączyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2016-03-30, 11:00   

Miałam podobnie. Śniło mi się, że babcia daje mi prezent na 18. Był to różaniec i obrazek Matki Boskiej. Działo się to w jej domu, który był doszczętnie spalony, zachował się tylko pokój, w którym było kilka lat wcześniej wyprowadzenie jej męża, mojego dziadka. Mało tego, ten pokój był odnowiony, wysprzątany i bardzo jasny. Natomiast na dworzu przy stole siedziały wszystkie jej dzieci. To było tydzień po mojej 18. W noc poprzedzającą jej śmierć. Chorowała na astmę i zadusiła się przed południem.
Myślę, że chciała się ze mną pożegnać. Ze względu na swój stan zdrowia, po śmierci dziadka, mieszkała u nas i mamy brata na zmianę. Opiekowałam się nią i dużo rozmawiałam. Akurat wtedy była u wujka, nie była wstanie się inaczej ze mną skontaktować.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

amelia181  

Stały UserImię: Amelia

Wiek: 34

Dołączyła: 10 Mar 2016

   

Wysłany: 2016-03-30, 13:08   

Uważam że coś na pewno jest dziwnego w takich właśnie sytuacjach tak jakby właśnie zmarli dawali nam żywym jakieś znaki.Mnie np. za każdym razem jak śni mi się mój śp. tata to zawsze dzieje się coś złego w moim życiu. To tak jakby śp. tata mnie przed czym ostrzegał.Czasami idzie to w dobrą stronę i istnieją przypadki że dzieję się coś dobrego ale nie często. Raczej idzie to w tą drugą stronę,np śnił mi się mój tata i dzień później w swoim mieszkaniu umarła moja sąsiadka która mieszkała obok mnie to akurat nie dotyczyło mojej osoby ale też nie była to miła sytuacja. :-(

[ Dodano: 2016-03-31, 06:50 ]
Dziwne jest też to iż za każdym razem gdy śni mi się mój tata to zawsze się coś dzieje złego nie koniecznie dotyczacego mojej osoby.Na początku myślałam że to przypadek ale z biegiem czasu zmieniłam zdanie. Czyżby śp. tata dawał mi do zrozumienia że coś się wydaży?Coś w tym napewno jest.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!Imię: M

Wiek: 27

Dołączył: 28 Paź 2012

Skąd: Pó?nocny-Wschód

   

Wysłany: 2016-04-01, 11:30   

to kto w końcu pierwszy się wylogował??
śp mama, czy śp tata?
_________________
NO GUTS
NO GLORY
DEFQON.1

weekend festival

19-20-21 czerwiec 2015
BIDDINGHUIZEN NL
 

amelia181  

Stały UserImię: Amelia

Wiek: 34

Dołączyła: 10 Mar 2016

   

Wysłany: 2016-04-01, 15:10   

Najpierw umarł mój tata zapomniałam napisać.....
_________________

 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com