Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-03-29, 22:18   

Cytat:

bo ani jednej nie czytalem...jak 3/4 mojej klasy zreszta.



Phi, też mi usprawiedliwienie :-P ja lektur też nie lubię (do teraz je mam na studiach z literatury niemieckiej) a czytam, jak zadają. Lenistwo nie popłaca.

Cytat:

Ogólnie celuję w >90 pkt z pierwszych dwóch.



Nie mów hop, póki nie przeskoczysz 8-)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-03-29, 22:27   

cappuccino napisa³/a:

Nie mów hop, póki nie przeskoczysz 8-)


Zobaczymy jak będzie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

careM.'  

Stały User



ImiÄ™: Tomek

Do³±czy³: 28 Mar 2011

Sk±d: obok Ciebie.

   

Wys³any: 2011-03-29, 22:27   

Mam nadzieję, że nie będzie charakterystyk lektur z I klasy, bo nie za bardzo pamiętam :wstyd: oraz reportażu, wywiadu etc. :-)
_________________
I każdy z nas tak by chciał, brać Cię wciąż jak pierwszy raz brał.
 

Petento

User


Do³±czy³: 21 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-03-30, 17:14   

TQIT ambitny plan, mam nadzieję, że nie skończy się tylko na marzeniach. Wątpię, żeby dali coś z lektury, bo praktycznie każda szkoła przerabia inne lektury i trudno znaleźć jakąś wspólną na 100% dla wszystkich. Poza tym gdyby była praca z lekturą, to większość napisałaby słabo, a co za tym idzie ogólnie egzamin wypadłby słabo i próg do szkół byłby mniejszy. Ja liczę gdzieś na 40+ z humana, z mat-przyr 35+, a z angielskiego 35+ (trochę tego nie ogarniam).
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-03-30, 17:17   

Cytat:

Mam nadzieję, że nie będzie charakterystyk lektur z I klasy, bo nie za bardzo pamiętam :wstyd: oraz reportażu, wywiadu etc. :-)


Wróżę rozprawkę, rozprawkę k*rwa wróżę! Reportażu i wywiadu nie masz się co obawiać, nigdy nie było i pewnie nie będzie.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-03-30, 18:23   

Petento napisa³/a:

Wątpię, żeby dali coś z lektury, bo praktycznie każda szkoła przerabia inne lektury i trudno znaleźć jakąś wspólną na 100% dla wszystkich


Jest ładny secik lektur, które mają być w gim przerobione i jest to podstawą programu MEN-u.

Placebowa napisa³/a:

Wróżę rozprawkę, rozprawkę k*rwa wróżę!


I dobrze by było, prawie najlepiej.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

axelka  

Mega wymiatacz

...



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-03-31, 18:33   

Codziennie obiecuję sobie, że jutro zacznę jakieś delikatne powtórki do mat-przyru.
Ale w sumie jutro też jest dzień.... :evil:
_________________
+++ Błąd Dzielenia Przez Ogórek. Zainstaluj Wszechświat Ponownie I Rebutuj +++
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2011-03-31, 22:34   

Hue, Dżilu pozdrawia i życzy powodzenia! MWAHAHAHAH :evil:
 

Klauudia  

Wymiatacz


ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-04-01, 21:25   

axelka napisa³/a:

Codziennie obiecuję sobie, że jutro zacznę jakieś delikatne powtórki do mat-przyru.
Ale w sumie jutro też jest dzień.... :evil:


maam tak samo -.- xD
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-04, 10:17   

Ja jestem w takiej strasznej panice, że chyba w dzień zemdleję jak będzie :dd Zakuwam jak głupi osioł, chora jestem to egzaminy robię :< ¯eby mnie tylko do tej szkoły przyjęli :D

Placebowa napisa³/a:

Wróżę rozprawkę, rozprawkę k*rwa wróżę! Reportażu i wywiadu nie masz się co obawiać, nigdy nie było i pewnie nie będzie.



Bardzo dobra opcja, ja chcę rozprawkę. Nie będę pisać durnych charakterystyk ani nic podobnego Natalio xd

Trzymajcie kciuki za tydzień :> Mam nadzieję, że szanowna komisja popatrzy na nas łaskawym okiem, bo to ostatnia taka wersja egzaminu :D
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

patryk691  

Wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-04-04, 19:22   

Ja się przez 3lata gimnazjum nie uczyłem i napisałem może na mało punktów, bo 60 miałem, ale dostałem się bez problemu do technikum.
Proponuję podejść do tego na luzie, stresować się będziecie przed maturą ;)
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-04-04, 19:48   

patryk691 napisa³/a:

Ja się przez 3lata gimnazjum nie uczyłem i napisałem może na mało punktów, bo 60 miałem, ale dostałem się bez problemu do technikum.
Proponuję podejść do tego na luzie, stresować się będziecie przed maturą ;)


Niektórzy mają wyższe ambicje, gdzie punkty są ważne i 60 to jest o jakieś... 25-30 za mało.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-04-04, 21:10   

Ja się trochę bałem bo całe gimnazjum miałem że tak to ujmę jeb****e.
Ale potem zacząlem robic próbne, czytac wademekumy i robic jakies zadania z plyt i doszedlem do wniosku ze nie jest zle.
Stresowac mi siÄ™ nie chce
_________________
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-04-05, 17:11   

Bard_Zerald napisa³/a:

Stresowac mi siÄ™ nie chce



Takiemu to dobrze :> Powodzenia życzę! :)
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

magdowaaa

Stały User



Do³±czy³: 11 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-04-05, 17:23   

Na próbnych miałam 78, teraz wystarczy mi 70.. :evil: . Mój wyjątkowy nauczyciel przepowiedział, że testy w tym roku będą łatwe (ma swoje teorie), ale zobaczymy.
Angielskim wgl się nie przejmuję, próbny był banalny. Ale nawet jak źle napiszę, co z tego..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com