Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Jola_16  

User

>_<

Imię: Jola

Wysłany: 2011-06-19, 23:18   

Eh a mi posz?o chyba nagorzej z was. ;(( Na próbych by?o super 67 z matmy 36 a z polaka 31 A teraz :(( ? 49 w sumie 18 z Polaka i 31 z Matmy jestem kompletnie za?amana. :(( :-/ :-/

Bard_Zerald  

Pogromca postĂłw

Forumowy bard

Imię: Jakub

Wysłany: 2011-06-19, 23:55   

Ja nawet nie powiem. Robilem sobie z poprzednich lat testy, jakies interaktywne i probne itd i jechalem srednio 37-41. Wiec niezle w miare.
A ten test napisalem masakrycznie i mam nadzieje ze mimo wszystko dostane sie do lo, bo jak nie to nie dosc ze sam bd mial przesrane to dodatkowo pomoze mi w tym uczuciu zrzedzaca rodzinka i rodzice ktorzy prawdopodobnie zrobia mi maly stan wojenny w domu...

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2011-06-20, 12:52   

Zawali?am te testy. Nie jestem w depresji, do szko?y si? dostan?, rodzice wynik aprobuj?, ale jednak mog?o by? lepiej. Mog?o by? wi?cej o jakie? 5-10 punktów. Wszystkie debilne próbne napisa?am lepiej ni? ten jeden powa?ny egzamin.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

Darcia  

Pogromca postĂłw

Imię: Daria

Wysłany: 2011-06-20, 16:00   

Ja pisa?am rok temu, wyniki mia?am takie:
Humanistyczny 34/50.
Ścis?y 17/50.
Angielski 42/50.
Razem z punktami za oceny i wszystko inne, wysz?o mi 107 i spokojnie si? dosta?am do szko?y, do jakiej chcia?am. Cho? przyznam, ?e ?a?uj?, ?e angielski si? nie wlicza?, bo poszed? mi pi?knie.

olciak  

User

olcia

Wysłany: 2011-06-20, 20:47   

Jola_16 napisał/a:

Eh a mi posz?o chyba nagorzej z was. ;(( Na próbych by?o super 67 z matmy 36 a z polaka 31 A teraz :(( ? 49 w sumie 18 z Polaka i 31 z Matmy jestem kompletnie za?amana. :(( :-/ :-/

nie przejmuj sie :-) egzamin wa?ny ale to nie koniec swiata.Jeszcze pkt za oceny nalapiesz i bedzie ok :-)

Dagha  

Stały User

Yeaa .

Imię: Daga .

Wysłany: 2011-06-20, 21:09   

Ja tam si? nie uczy?am no mo?e z tydzie? .. dobrze mie? tak? pami?? :hyhy:

Placebowa  

Pogromca postĂłw

lachrymology

Imię: nomen nescio

Wysłany: 2011-06-20, 21:32   

Dagha napisał/a:

Ja tam si? nie uczy?am no mo?e z tydzie? .. dobrze mie? tak? pami??

W sumie na tym polega ten egzamin; sprawdza nasz? wiedz? z trzech lat, wi?c wymaga to dobrej pami?ci. Te? si? nie uczy?am, bo po co.

Olok  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2011-06-23, 14:46   

Troch? te testy zawali?em. Niby nie jest ?le, ale mog?o by?lepiej.

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.

Wysłany: 2011-06-23, 16:22   

z tego co ja pami?tam, a chwile czasu temu to by?o to mia?am najwiecej w szkole :D
42 z polaka, a 46 z matmy :D
a angielskiego nie lubie i nie umiem, wiec mia?am tylko 40. :D

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2014-08-09, 16:53   

Pami?tam, ?e do egzaminu gimnazjalnego uczy?am si? ca?y tydzie? po kilkana?cie godzin dziennie. Zwolni?am si? na ten czas ze szko?y, by móc dobrze si? przygotowa?, mimo ?e nie musia?am - jako laureat olimpiady mia?am zapewnione miejsce w liceum. I w sumie osi?gn??am 97% z ca?ego egzaminu, nie mia?am ?adnego wyniku cz?stkowego ni?szego ni? 90%.

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!

Wysłany: 2014-08-10, 15:29   

Nie uczy?em si? na ten egzamin prawie nic. W szkole by?y ci?gle powtórzenia, w domu na miesi?c przed przysiada?em najwy?ej na par? godzin, kupionych Vademecum i testów próbnych nawet nie tkn??em, by?em zbyt leniwy. Co prawda jedynie biologi? napisa?em na 100% (jako jedyny), nie pami?tam nawet, jak wypad?y inne przyrodnicze, ale ?e nigdy chemii nie lubi?em i unika?em uczenia si? jej jak ognia, to posz?a mi najgorzej, ale z polskiego mia?em ponad 80% (chyba 83%), z angielskiego podstawy ponad 90%, rozszerzony ?rednio mi poszed?, bo na jakie? 76-78%, nie pami?tam ju? dok?adnie, o matematyce nawet nie wspomn?, bo by?em zawiedziony wynikami, jakkolwiek na tle klasy wypad?y dobrze, histori? z WOS-em napisa?em na 78%. Ale do matury to zdecydowanie b?d? musia? przysi???, to jest dla mnie zbyt wa?ne, by tak lu?no do tego podchodzi?.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com