Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

careM.'  

Stały User



ImiÄ™: Tomek

Do³±czy³: 28 Mar 2011

Sk±d: obok Ciebie.

   

Wys³any: 2011-03-29, 08:19   Egzamin Gimnazjalny.

Jak tam przygotowania? Uczycie się dużo na egzamin?
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-03-29, 16:11   

Na test kompetencji po trzeciej klasie podstawówki się uczę. Ale myślę, że to bez różnicy- podobny poziom trudności.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-29, 17:02   

ew formy wypowiedzi do powtórzenia.i tak dostaniecie łatwizne teraz nie to co rok temu było o radioaktywnych biedronkach :mrgreen:
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

careM.'  

Stały User



ImiÄ™: Tomek

Do³±czy³: 28 Mar 2011

Sk±d: obok Ciebie.

   

Wys³any: 2011-03-29, 17:17   

No nie wiem, czy taka łatwizna będzie to się okażę. Chociaż próbny nie był skomplikowany, a radioaktywne biedronki to sklep dla biednych. :mrgreen:
_________________
I każdy z nas tak by chciał, brać Cię wciąż jak pierwszy raz brał.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-03-29, 17:33   

careM.', sie nie smiej z biedronek ! test był dosyc trudny podczas gdy maturzyści mieli ułamek podniesiony do 0 i mieli podac wynik...
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-03-29, 17:58   

Ja w tym roku zasiadam w komisji (mat - przyr) :hyhy:
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Petento

User


Do³±czy³: 21 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-03-29, 19:16   

Ja się nic nie uczę. W najbliższym czasie powtórzę sobie tylko formy wypowiedzi z polskiego i ewentualnie jakieś wzory z matematyki. Co do trudności, to ja słyszałem, że będzie na podobnym poziomie co poprzedni lub nawet trudniejszy, bo teraz testy z roku na roku są coraz trudniejsze.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-03-29, 19:55   

Do humana nie ma co się uczyć, wszystko oprócz sztuki umiem wystarczająco, sztuki nawet się uczyć nie zamierzam, bo może się strzeli parę pkt. Ogólnie dobrze by było jakby rozprawka na wolny temat była, bo z lekturą jakąś związane to tragedia.
Z mat-przyr może być gorzej, ale trudno.
Angielski mimo że się nie liczy to taki banał, że trudno o mniej niż 50 pkt.

Ogólnie celuję w >90 pkt z pierwszych dwóch.

[ Dodano: 2011-03-29, 18:56 ]

takitampan napisa³/a:

careM.', sie nie smiej z biedronek ! test był dosyc trudny podczas gdy maturzyści mieli ułamek podniesiony do 0 i mieli podac wynik...


Matura z matematyki to czysta kpina, robiona dla oszołomów, jak ktoś nie wie jak rozwiązać to niech na studia się nie pcha, bo takich magistrów nie chcemy w Polsce.
Biedronki były irracjonalne, a nie trudne.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

careM.'  

Stały User



ImiÄ™: Tomek

Do³±czy³: 28 Mar 2011

Sk±d: obok Ciebie.

   

Wys³any: 2011-03-29, 20:08   

Myślę, że nie będzie tak trudny. W porównaniu co będzie z następnym rocznikiem, po tej reformie. Sam chętnie zobaczę za rok jakie mieli testy, i sobie porównam :hyhy: całe szczęście, że my przed reformą to pewnie troszeczkę łatwiejszy będzie. ;)
_________________
I każdy z nas tak by chciał, brać Cię wciąż jak pierwszy raz brał.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-03-29, 20:21   

£atwiejszy? Nie, raczej znacząco mniej durny.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

sawik5

User


Do³±czy³: 26 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-03-29, 21:23   

wie ktos moze czy to ostatnie zadanie z humana na 15-16 pkt czyli dluzsza form wypowiedzi to jest rozprawka na dowolny temat kroy oni podaja, czy cos z elktury ? bo jak bedzie co kolwiek o lekturze jakiej kolwiek do napisania to tragedia, bo ani jednej nie czytalem...jak 3/4 mojej klasy zreszta.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-03-29, 21:26   

To zależy co sobie CKE wymyśli, aczkolwiek temat raczej nie będzie ściśle związany z lekturą. 2 lata temu tak było i zrobiła się wielka wrzawa w mediach, że jedni już to przerabiali a inni nie. W roku poprzednim temat już lektury konkretnej nie dotyczył i myślę że dla ich własnego spokoju już dotyczył nie będzie.

Warto jednak dodać, że zawsze trzeba się odwołać do jakichś tekstów literackich, a więc blade pojecie mieć trzeba.
 

Ostatnio zmieniony przez szostol 2011-03-29, 21:27, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-03-29, 21:26   

Cytat:

wie ktos moze czy to ostatnie zadanie z humana na 15-16 pkt czyli dluzsza form wypowiedzi to jest rozprawka na dowolny temat kroy oni podaja, czy cos z elktury ? bo jak bedzie co kolwiek o lekturze jakiej kolwiek do napisania to tragedia, bo ani jednej nie czytalem...jak 3/4 mojej klasy zreszta.


Trudno się mówi, Twoja wina i jeśli się trafi takowy temat to współczuć Ci nie będę.

1) Nie musi to być rozprawka, zależy od testu
2) Może mieć związek z lekturą, może nie mieć
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

sawik5

User


Do³±czy³: 26 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-03-29, 22:07   

no tak tqit moja wina, ale 2 ata temu bez kitu byl dym bo syzyfowe prace byly

lektur w klasach 1-3 bylo tak wiele ze nie sposob tego zapamietac, jaki sie trafi np charakterystyka np williego z lektury niemcy to powiem o nim bardzo malo, tyczy sie to kazdej lektury...
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-03-29, 22:16   

sawik5 napisa³/a:

no tak tqit moja wina, ale 2 ata temu bez kitu byl dym bo syzyfowe prace byly


Wiem, pamiętam, ale nie zmienia to faktu, że Syzyfowe prace są omawiane w gimnazjum i może być na egzaminie ta powieść.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com