Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶æ

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:22   

popatrzyc sie mozna ale nie zeby komentować pod nosem.
i zeby gadac fajnego masz goscia/a ten kolega jest naprawde fajny,nawet głupi płaszcz dziewczynie ubierze. ej no to co ja mam wogóle z nim nie rozmawiać, no ludziee...
pamietam taka chwile ze on chciał pop icie jeszcze isc i był zamały bo lada była okropnie wysoka ze ja ledwo bym dała sobie rade chociaz mam 157. i siedział taki inny faciu i też sie rozesmiał. normlanie oburzona tym światem jestem.a powiem wam tyle ze niekiedy człowiek niepelnosprawny jest wiecej warty i bardziej mądrzejszy od tego co ma zdowie i wszystko.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:24   

Eliara. napisa³/a:

specjalnie się na niego nie patrzę, bo nie chcę go urazić.


a ja właśnie się patrzę, ale patrzę się, tak jak na każdego człowieka. kiedys ktos mi powiedział, że ludzie nie patrzą na nic innego, jak tylko na jego twarz, tak jakby jego dlasza część po prostu nie istniała i go to bardzo denerwuje.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:30   

Takie zachowania świadczą jedynie o prostactwie. Rozumiem oburzenie. Sama bym się wkurzyła, bo to zwykłe buractwo. Naturalne jest, że człowiek się spojrzy, bo to coś nowego i innego, zatem będzie zaciekawiony. Ale takie odzywki i wyśmiewanie jest po prostu na poziomie 5-latków. Czyste buractwo. Nie przejmuj. Jesteś wartościowym człowiekiem, bo potrafisz docenić niepełnosprawnego. I z tego się ciesz. Ciesz się, że masz dobrego kolegę. A takimi kretynami się zwyczajnie nie przejmuj, bo są znacznie bardziej niedorozwinięci niż chorzy. Ich rozwój zatrzymał się na poziomie dziecka.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:36   

ej no ale dlaczego ja zostałam ta "be" dlaczego na mnie była ta szyderczość . on jest jak najbardzije normlanym umysłowo człowiekiem, studiuje jezdzi autem i wszystko. tylko ma ciało takie. dziwnie sie czuje.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:37   

... a on pewnie jeszcze bardziej :(.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:38   

bo łatwie panu było skwitować, że gość fajny nie wprost niż w oczy spojrzeć i powiedzieć. nie wiem, nie rozumuję tak jak ten człowiek, żeby ludzi wyśmiewać za to, jak wyglądają, nie wiem zym się kierował. prostak, ot co.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:41   

Plebs.
 

ankasmola

Stały User


Do³±czy³: 13 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:47   

on ma to w nosie,otwarcie mówi o tym ze ma problemy duze ze soba bo musi jezdzic po klinikach. ludzie jak go wyśmieją to mówi"dziękuje, ma pan racje" i odchodzi.ja bym tak nie mogła nie wiem co bym zrobiła
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-29, 18:16   

Dziwi mnie że się dziwisz? Zna się ludzi nie od dziś i wiadomo, że jeśli chodzi o niepołnosprawnych nie są jacyś tolerancyjni i wyrozumiali. Ich zachowanie świadczy o nich a nie o was. Niech oni się wstydzą! Olać to, lub jeśli strasznie Ci to przeszkadza, to możesz zwrócić im uwagę i trochę przyciąć. ALe może to urazić twojego kolegę.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 18:38   

SÄ… ludzie i parapety.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-01-31, 17:51   

Na mnie prawie cały czas się patrzą, jakoś nie robię z tego wielkiego halo...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Haelfte  

Mega wymiatacz

Alles Gut !



ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Sty 2009

Sk±d: Katowice!

   

Wys³any: 2009-01-31, 18:01   

To jest straszne, ide sobie z koleżanką do Starbucksa, i tu nagle baba sie nas pyta ( czy wy dzieci nie powinniście sie uczyć w domu ? ) Myślałem że kumpela ją opluje i pobije, jezzus tacy wredni ludzi powinni sie kajś pozamykać i nie wychodzić. własnie tak jest jak wbijam sie z koleżankami w Metro to wszyscy na nas sie gapią jakbyśmy sie niemal Je!&^i :wstyd:
_________________
"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 19:22   

Na takich bezmózgowców nic nie da się poradzić...
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

Kamila89  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 34

Do³±czy³a: 30 Sty 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-02-01, 13:13   

Najlepiej się nie przejmować. Patrzyli, patrzą i patrzeć będą. Dla niektórych pomoc osobom niepełnosprawnym jest czymś niemożliwym. Takich ludzi jak Ty nie ma teraz wielu. I to się liczy. Nie reaguj. To najłatwiejszy sposób na odpędzenie sie od ludzi którzy nie mają serca. Zobaczą że to na Ciebie nie działa, ze jesteś zadowolona z tego co robisz. To powinno zadziałać. No ale są ludzie i ludzie, na niektórych nie ma żadnego sposobu.
_________________
........ZaWsZe Dą¯yÆ dO mArZeÑ sPe£nIeNiA.........
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-01, 13:16   

Może miałaś coś na twarzy? Albo strój zbyt prowokujący? Dla Ciebie pewnie wszystko normalnie i spoko, ale oni dostrzegli coś co przyciągnęło ich uwagę i nie pozwalało oderwać wzroku.
_________________
ona umrze martwa.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com