Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ramsey16

Stały User



Do³±czy³: 23 Wrz 2011

   

Wys³any: 2013-11-05, 17:33   Ekipa z Warszawy!

Siemano :) WidzieliÅ›cie bohaterów Warsaw Shore? Ostatnio natrafiÅ‚am na ich fotki w necie, ten PaweÅ‚ to caÅ‚kiem niezÅ‚e ciacho…z wÅ‚oskim temperamentem, perfecto ;) ObejrzÄ™ dla niego kilka odcinków. :) Panny takie sobie wybrali wedÅ‚ug mnie, ale to lepiej niech Panowie siÄ™ wypowiedzÄ… – podoba Wam siÄ™ jakaÅ›? :)
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-11-05, 17:47   

Cytat:

Obejrzę dla niego kilka odcinków

pewnie nie tylko to byś dla niego zrobiła. Wszystkie laski ociekają sexem podkładem,pudrem,no i ta inteligencja,dorównująca mojej myszce komputerowej..taa, komu może się nie podobać taka panna? Brałbym wszystkie..
_________________
You know who i am
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-11-05, 20:16   

Widziałam, jak dla mnie był to opis domu, a właściwie taniego burdelu i ich mieszkancow, ale kto co lubi ;]
 

mikemaxxie  

User


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-05, 21:40   

są gusta i guściki
 

akwarela  

Wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 10 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-11-08, 21:45   

Musiałaby mi się bardzo bardzo bardzo nudzić, żebym to obejrzała.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-11-09, 16:02   

Oglądać takie paści ? Nawet jak bym się bardzo nudziła - wolałabym nie oglądać.. Teraz są tak debilne seriale/programy w tv, że ręce opadają. Wystarczy mi, że raz widziałam ekipę z new jersey i zwątpiłam w ludzkość i jej postęp.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

ramsey16

Stały User



Do³±czy³: 23 Wrz 2011

   

Wys³any: 2013-11-12, 15:39   

DokÅ‚adnie – sÄ… gusta i guÅ›ciki, wiÄ™c nie każdemu taki program musi siÄ™ podobać, ani tacy ludzie :P PaweÅ‚ jest totalnie w moim guÅ›cie – lubiÄ™ umięśnionych, ciemnowÅ‚osych mężczyzn :) WiÄ™c obstawiam, że i te panny znajdÄ… swoich wielbicieli. MiaÅ‚am ze znajomymi w niedziele wieczorek filmowy, wiÄ™c ich nakrÄ™ciÅ‚am i obczailiÅ›my sobie premiere. :D
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-06, 21:16   

Nie ogarniam właściwie o co chodzi w tym serialu. Są sobie znajomi, główni bohaterowie, którzy imprezują, upijają się na umór i każdą noc spędzają z kim innym? Wow, jakież to ambitne i ciekawe. I takie coś zrobiło z tych ludzi celebrytów? Swoją drogą śmieszne jest to, że nazwa serialu to "Ekipa z Warszawy", a aktorzy są zewsząd, tylko nie ze stolicy. Notabene większość ze wsi pochodzi. Serial powinien nazywać się "Ekipa z Pcimia Dolnego", bo taką robią sobie wiochę. (Bez urazy dla mieszkańców wsi, oczywiście. ;) W społeczeństwie zdarzają się takie ułomne jednostki jak ci aktorzy i przecież to nie ma znaczenia czy jest się ze wsi czy z miasta. Idiota zawsze pozostaje idiotą.)
Jeszcze naprawdę mogłabym zrozumieć pusty serial i aktorów, którzy za kasę zagrali największych debili. Najgorsze jest to, że "aktorzy" z tego serialu wcale nie muszą grać. Oni są po prostu sobą i to przeraża. Tam niektóre dziewczyny są tylko kilka lat starsze ode mnie, a już puszczają się na prawo i lewo. Pogratulować. :ok:
 

HappyBoy  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lut 2012

Sk±d: wirtual world

   

Wys³any: 2014-11-25, 18:53   

Omijam szerokim łukiem, na prawdę to da się oglądać?
_________________
Szanujmy życie jest jedno.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com