Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Egoistka  

Mega wymiatacz

Imię: Agnieszka

Wysłany: 2017-08-09, 11:44   

Janna napisał/a:

Zastanawia?am sie jeszcze nad ?elem wzmacniaj?cym doznania intymne.Kto? stosowa? ?

Je?li lubisz jak co? ci? w trakcie seksu rozgrzewa lub ch?odzi to mo?e ci si? spodoba. Mi takie ?ele okropnie przeszkadza?y i narzeczonemu te?. Nie mog?am si? na niczym skupi? tylko na tym wkurzaj?cym gor?cu lub ch?odzie. :P Jednak wol? zwyk?e lubrykanty bez dodatków je?li ju?.

wiki32

User

Wysłany: 2017-08-10, 09:02   

My?l?, ?e ka?dy powinien wybra? co? dla siebie. Jeden b?dzie wola? ?ele na bazie wody, inny silikonowe. Jeden ch?odz?ce, drugi rozgrzewaj?ce. Wybór na rynku jest tak ogromny, ?e mo?na do woli testowa?:)

olkaOla  

User

Wysłany: 2017-08-11, 11:12   

Z kilkoma mia?am do czynienia. G?ównie dlatego,?e musz? (mam problem z nawil?eniem przy tabletkach antykoncepcyjnych, przed tabletkami w sumie równie? nie robi?am si? tak szybko mokra). No wi?c te drogeryjne s? równie?. Czasami fajne, czasami nie. Równie? nie przepadam za tymi rozgrzewaj?cymi bo mam podobne odczucia co Ty. Grzeje i nie jest to zbyt przyjemne, szczególnie przy d?u?szym seksie.Z tych zwi?kszaj?cych odczucia polecam g?ównie libi gel. Ostatnio facet kupi? mi na nasz? rocznice. I super. No i zapomnia?abym. Z takich klasycznych to najlepszy jest chyba be lover. O wiele bardziej wydajny ni? sklepowe.

olkaOla  

User

Wysłany: 2017-08-14, 14:20   

Ja nie bo mój facet to kupuje :P Wiem, ?e to g?upie i wszystko dla ludzi ale sama chyba te? nie kupi?abym normalnie w sklepie takiego ?elu :P Wstydzilabym sie. Raz czy dwa zamawia?am przez internet, ale to ju? inna sprawa poniewa? wszysto przychodzi Ci dobrze zapakowane ( no i zwykle jest opcja odbioru w paczkomacie albo na poczcie) je?li nie chcesz aby Ci kto? to w domu z domowników odebra?. Co do libi gel to nie jestem pewna ale chyba ch?opak przez ihnternet zamawia?. Mog? si? do zapyta?.

Egoistka  

Mega wymiatacz

Imię: Agnieszka

Wysłany: 2017-08-15, 07:40   

Janna napisał/a:

Czy Wy równie? tak na marginesie jeste?cie trocoh? skr?powani jak kupujecie ?ele intymne stacjonarnie?

Nie, zero skr?powania u mnie. :) W mie?cinie gdzie obecnie mieszkam jest o tyle dobrze, ?e jest sex shop i maj? szeroki wybór zabawek, ?eli, kostiumów i innych.
Mo?e próbuj przez internet zamawia? wszystko? Zawsze to jaka? prywatno?? i nikt nie widzi co kupujesz je?li si? kr?pujesz bardzo. ;)

olkaOla  

User

Wysłany: 2017-08-16, 12:22   

Oj jest..... Wystarczy na?o?y? troch? na l?chtaczk?. Sprawai,?e staje si? o wiele bardizej ukrwiona i o wiele wi?cej czujesz. Ka?dy dotyk. Jakie? takie przechodz?ce co chwil? ciep?o i zimno. Pierwszy raz mia?am podwójny orgazm w?asnie dzieki temu ?elowi ( wczesniej nie s?dzi?am, ?e jest to mo?liwe poniewaz po pierwszym moje podniecenie opadalo, tutaj nie opada i wzrasta). Wcze?niej mia?am durex o i powiem Ci,?e libi gel jest pod tym wzgl?dem o wiele lepszy....

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl

Imię: Magdalena

Wysłany: 2017-08-24, 21:26   

Janna napisał/a:

Czy Wy równie? tak na marginesie jeste?cie trocoh? skr?powani jak kupujecie ?ele intymne stacjonarnie?

Absolutnie nie, normalna sprawa, tak samo jak kupowanie prezerwatyw.

kinga198

User

Wysłany: 2019-06-17, 14:27   

U mnie podobnie. Nie jest to ?el widocznie dla ka?dego. Mo?e u wielu osób si? sprawdza ale je?li masz delikatn? skóre w tych okolicach to nie polecam, mia?am podobne odczucia chocia? du?o tutaj zale?a?o od dnia. Kilka razy jednak uzy?am i potem porzuci?am bo dosz?am do wniosku, ze nie ma sensu si? tutaj m?czy? dla zasady. Sa lepsze ?ele, na przyk?ad libi gel.

kinga198

User

Wysłany: 2019-06-19, 14:12   

Libi gel na szcz??cie nie piecze, jest to troch? inny zel bo nie powoduje pieczenia ale wzmacnia doznania intymne. Ogólnie mi?e zaskoczenie, dosta?am próbk? w sex shopie po tym jak kupowa?am sobie inne gad?ety, potem zamówi?am sobie ca?e opakowanie, bardzo por?czne bo z pompka no i wydajne.

sexshoplodz88  

User

Wysłany: 2019-07-25, 12:51   ?ele intymne z sex shop ?ód?

najlepsze ?ele to te na bazie wody oboj?tne dla organizmu. Polecam tylko te niemieckie s? bardzo wydajne, daj? dobry po?lizg i s? g?ste. Nie kupujcie polskiego badziewia poznacie je po tym ?e s? rzadkie i lej? si? przyk?ady dobrych znajdziecie tutaj w tym sex shopie w ?odzi
j http://www.sexshop.nets.pl/

kalis  

User

yhmmm

Imię: Tomek

Wysłany: 2020-03-18, 14:10   

?el intymny trzeba dopasowa? do siebie i drugiej osoby, do wszelkich sloganów zapewniaj?cych euforyczny seks podchodz? sceptycznie. W ko?cu to tylko dodatek, który ma sprawi?, ?e stosunek b?dzie przyjemniejszy... a reszta zale?y ju?tylko od nas.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com