Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-03, 18:58   

alpen. napisa³/a:

Dzisiaj konkretnie. ;D


Konkretnie to było dzień wcześniej! :oczami:
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Ostatnio zmieniony przez enchantment 2010-08-03, 19:03, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-08-03, 19:02   

Krótko znam, ale lubię. Miły chłopak, da się z nim bardzo sympatycznie pogadać (i mówię tu też o czacie). Dobrze sprawuje się w roli moderatora.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-08-03, 19:57   

Tak, ja też krótko znam i nie mam pojęcia jakim prawem zasłużył sobie, aby dołączyć do moderacji forum. Może dał w łapę, a może oddał się w naturze, nie mam pojęcia. Mówi się trudno. Jako moderator szaleje, a ja nie lubię szalejących moderatorów. Jeśli ma zamiar odzyskać, albo raczej uzyskać szacunek w moich oczach to życzę mu powodzenia - do tego daleka droga.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-03, 20:14   

Jimmy FoX napisa³/a:

Jako moderator szaleje, a ja nie lubię szalejących moderatorów.


No popatrz. A ja myślałem, że jestem na ogół spokojny. Też dobrze.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-08-03, 20:19   

Ostatnio poznałam lepiej i coraz bardziej lubię.Przyjemnie się z nim rozmawia-jest szczery,wygadany,inteligentny,zabawny.Poza tym jest strasznym maniakiem filmowym i zaraża tym innych.Bywa porywczy,ale to raczej niewielka wada.No lubię. ;)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-08-03, 20:24   

Przenosząc się w przeszłość do zeszłych wakacji to sam wiesz jak było...może nie warto wspominać.Ale teraz wiem,że to wszystko było nie potrzebne<głupie zachowanie,głupie docinki>.Teraz absolutnie pozytywne wrażenie.Mam nadzieję,że też masz takie w stosunku do mnie.???
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-03, 20:29   

Norbs93 napisa³/a:

Mam nadzieję,że też masz takie w stosunku do mnie.???


Tak, jest okej. Sam właściwie wiesz. :-)


madeline134 napisa³/a:

Bywa porywczy


Oj, Magdaleno. W skrajnych przypadkach.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-08-16, 13:30   

Jako jedyny z moderatorów jest nieukryty! (I jako jeden ze stałych bywalców) :ok:
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-08-16, 15:34   

Jimmy FoX, faktycznie. Nie zwróciłem na to nawet uwagi. Dobre spostrzeżenie :-D
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

coca.cola  

Hiper wymiatacz

Oh. Wow. Lovely.



Do³±czy³a: 27 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-18, 22:02   

enchantment, przybył z nikąd i na szczęście zadomowił się na dobre. Mam nadzieję że nie strzeli mu do głowy, by ponownie zostawić forum.
mimo, że wspomniałam o tym mimochodem, pamiętał o moim artykule - było mi miło.
Jeden z modów i użytkowników, których naprawdę lubię i których posty czytam z przyjemnością.
_________________
- Chyba się w panu zakochała, bo przeklinała pana całymi tygodniami.

Tumi Amar...
 

Emeklash  

Hiper wymiatacz

delete me



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2010-08-18, 22:59   

Kuba. Kojarzę go jeszcze zanim miał długą przerwę.
Nie miałam z nim "bliższego" do czynienia, prócz b.krótkich epizodów na czacie, jednak mimo to wyczuwam, że da się lubić. Nie traktuje siebie jako kogoś lepszego z racji tego, że ma zielony nick, jest inteligentny, przyjemnie czyta się jego wypowiedzi. No, na plus.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-08-27, 17:48   

Cytat:

Jako moderator szaleje, a ja nie lubię szalejących moderatorów. Jeśli ma zamiar odzyskać, albo raczej uzyskać szacunek w moich oczach to życzę mu powodzenia - do tego daleka droga.


Pieprzenie.

Albowiem, moja niechęć do Niego spadła. Ostatnio zrobił się cichy, może to dlatego. Nieważne. Nie jestem już wrogo nastawiony, bynajmniej. Gdybym mógł, to pogłaskałbym po główce.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-10, 18:11   

Gdy nie pisałem o nim tego czego chyba nie chciał czytać o sobie byłem inteligentny, dobry i prawie, że wzór dla samego Boga. Ale gdy napisałem coś nie tak, nie pamiętam co nie tak pisałem, ale po tym już nie byłem inteligentny. Stałem się prowokatorem.
Puentuję to śmiechem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-09-10, 18:37   

Straho napisa³/a:

Gdy nie pisałem o nim tego czego chyba nie chciał czytać o sobie byłem inteligentny, dobry i prawie, że wzór dla samego Boga. Ale gdy napisałem coś nie tak, nie pamiętam co nie tak pisałem, ale po tym już nie byłem inteligentny. Stałem się prowokatorem.
Puentuję to śmiechem.


Jejku, strasznie sobie to wziąłeś do serca. Opisując Cię nie brałem pod uwagę Twojej opinii o mnie, ani trochę. Dałem post w tamtym temacie pod Tobą tylko dla tego, żeby wyjaśnić sprawę norbsa gdzie przyczepiłeś się do tematu który miał z rok.
Nie obchodzi mnie co o mnie myślisz, masz do tego prawo. Wyjaśnijmy - prowokatorem byłeś zawsze, inteligentny właściwie też byłeś. Ostatnio zacząłeś zachowywać się ciut inaczej, idiotyczne posty. Wcześniej potrafiłeś się mądrze wypowiedzieć w 'trudniejszych' tematach, teraz wszystko 'puentujesz śmiechem'. Wyskakujesz z JPNA100% myśląc, że jesteś fajny, a nie jesteś. Kpisz sobie z ludzi i to widać, wcześniej tego nie było, przynajmniej nie w takim stopniu. Przejrzyj na oczy, jesteś już dorosły, a zachowujesz się od niedawna jakbyś zaczynał wkraczać w wiek pokemona. Nie wiem, może wcześniej tego nie zauważałem, jednak zupełnie wydawałeś mi się okej, nawet mogłem Cię zaliczyć do tej userowej elity. No tak, ale teraz jesteś wielkim hejterem.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-09-25, 13:01   

Jest osobą odznaczająca się wielką inteligencją, inteligencja po trzykroć razy mc2. Rozmowa z nim jest prawdziwą uczta intelektualną, tematem jego dyskusji sa hejterzy, zniewagą jest nie wyrażanie się inteligentnie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com