Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-04-08, 21:25

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-04-24, 23:14   

Bardzo interesujący opis działalności "Che" popełnił ostatnio Roman Warszewski w książce pt. "Kongo 1965"
http://ksiazki.wp.pl/bid,...65,ksiazka.html - rzecz dotyczy, okrytej tajemnica aż do 2009 roku wyprawy kubańskich partyzantów do dawnego Kongo Belgijskiego, wówczas ogarniętego wojną domową.

Z relacji i wywiadów zawartych w tej książce, na podstawie zeznań towarzyszy "Che", szefa jego ochrony, osobistego lekarza, a także wywiadów autora z noblistami badającymi AIDS ( którzy odkryli źródła choroby właśnie w Kongo ), zapadnięcia na zdrowiu Guevary zaraz po wyjeździe z Afryki, izolacji zarażonych na Kubie, i faktu, iż
- gdy choroba zaczęła się rozszerzać, Castro postanowił pozbyć się 10 tys. Kubańczyków, podpisując umowę z USA o wymianie ludności, czego przez 10 lat stanowczo odmawiał, zaś gdy po wyprawie "Che" zaczęły się dziać dziwne rzeczy, nagle postanowił dać wolną drogę wszystkim z podejrzeniem tej choroby, aby wyemigrowali do USA...
wychodzi bardzo logiczny wniosek, iż to dzięki panu Guevarze, który zaraził się HIV w Afryce, wirus ten został przeniesiony z Kongo na "Zachód".

Za autorem: "Naukowcy, którzy badali różne odmiany wirusa HIV pochodzÄ…ce z Kuby, stwierdzili, iż co najmniej jedna z nich charakteryzuje siÄ™ szczególnÄ… zjadliwoÅ›ciÄ…. Ma to wynikać z wielokrotnego krzyżowania siÄ™ tego wirusa z innymi jego odmianami w bardzo dÅ‚ugim okresie czasu. Naukowcy przypuszczajÄ…, że w tamtejszym wirusie HIV o nazwie CRF 19 natrafili na Å›lad po jednym z najstarszych wirusów HIV na Å›wiecie. W ten sposób teza sformuÅ‚owana w mojej książce „Kongo 1965”, w której jest mowa m.in. o tym, że wirus HIV na KubÄ™ trafiÅ‚ już w 1965 roku, po wyprawie Che Guevary do Konga, znalazÅ‚a swoje kolejne potwierdzenie.

?rednio 1,4 roku – tyle czasu mija od zakażenia nowoodkrytÄ… na Kubie odmianÄ… wirusa HIV do rozwoju AIDS. To niespotykanie szybko, dlatego autorzy badaÅ„ z Leuven w Belgii ostrzegajÄ…, że odkryta przez nich na tej karaibskiej wyspie odmiana wirusa HIV może być najbardziej agresywnÄ…, a jednoczeÅ›nie jednÄ… z najstarszych, ze wszystkich do tej pory poznanych.

Jak piszÄ… naukowcy z Belgii, „kubaÅ„ski szczep wirusa HIV o nazwie CRG19 powstaÅ‚ w wyniku stosunków seksualnych miÄ™dzy osobami zakażonymi różnymi odmianami wirusa w maksymalnie dÅ‚ugim okresie czasu”. Odkryto go po tym, jak z wyspy zaczęły docierać informacje o zwiÄ™kszonej zachorowalnoÅ›ci na AIDS u osób, które nie wiedziaÅ‚y, że sÄ… zarażone. W badanej grupie znalazÅ‚o siÄ™ 73 KubaÅ„czyków zakażonych CRF19. Agresywność tej odmiany manifestuje siÄ™ znacznie szybszym rozwojem AIDS – u wszystkich pacjentów peÅ‚ne objawy pojawiÅ‚y siÄ™ w ciÄ…gu 3 lat. ?redni czas wyniósÅ‚ 1,4 roku, podczas gdy w znanych dotychczas przypadkach wynosi Å›rednio 9,8 lat. Naukowcy podkreÅ›lajÄ…, że choć grupa przebadanych byÅ‚a stosunkowo niewielka, to jednak w każdym wypadku doszÅ‚o do rozwoju AIDS w ciÄ…gu maksymalnie 3 lat. Takie tempo znacznie zmniejsza szanse na szybkÄ… terapiÄ™, ponieważ im krótszy okres mija od zakażenia do rozwoju peÅ‚nego zespoÅ‚u chorobowego, tym mniejsze szanse na odkrycie infekcji.
Ten sam zespół naukowców z Leuven, już w momencie przeprowadzania korekty autorskiej tomu „Kongo 1965” (przez co mógÅ‚ w nim pojawić siÄ™ jeszcze odpowiedni przypis), zaprezentowaÅ‚ badania, z których wynikaÅ‚o, że – tak jak zostaÅ‚o to przedstawione w tej książce – praźródÅ‚em wirusa HIV byÅ‚o wÅ‚aÅ›nie Kongo.


Cyt. z "Mówią Wieki":
Wszystko wskazuje, że jednym z nastÄ™pstw „interwencji” KubaÅ„czyków „Che” Guevary w Kongu byÅ‚o zawleczenie na KubÄ™ i do Ameryki PoÅ‚udniowej wirusa HIV, którym wielu z nich miaÅ‚o siÄ™ zarazić, uprawiajÄ…c sodomiÄ™: z kozami, Å›winiakami, a nawet z rezusami.
Partyzanci działali z dala od miast, wobec braku kobiet, potrzeby seksualne rozładowywali na łapanych przez siebie małpach, które następnie, ogłuszano środkami chemicznymi i przywiązywano do drzew.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com