Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2016-06-16, 23:31   

Milik #1 na liÅ›cie kur***…cych Polaków :D
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-06-17, 14:01   

Jimmy FoX napisa³/a:

Milik #1 na liście kur*** Polaków :D


Nie jego wina że ma tylko jedną nogę :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2016-06-17, 14:49   

Je*anie Milika za zmarnowane sytuacje sobie odpuszczam, bo dzięki niemu po meczu z Irlandią Płn. mogliśmy spokojnie zasiąść do oglądania meczu z Niemcami.

Remis z mistrzami świata to jak najbardziej dobry wynik! A z Ukrainą możemy pokusić się o zwycięstwo.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-06-17, 16:31   

Ja się niezupełnie orientuję, ponieważ nie posiadam znajomych-miłośników-piłki, ani nie mam telewizora.
Więc, co wiem- to jedynie okrzyki radości, pijących obok i oglądających mecze biesiadników, które słyszę z okna mojego pokoju, w godzinach mniej więcej wieczornych. Nie pozwalają mi spać, bo wówczas mam zwyczaj- odsypiać. Musze ich maskować głośną muzyką.
Wczoraj idąc do bankomatu w piżamie i szlafroku (bo zmieniłam miejsce zamieszkania, tak swoją drogą), więc zastałam o drugiej w nocy wracających- pijanych kibiców, w czapkach na głowach, a dodatkowo pozostawiali po sobie potłuczone butelki. Bogowie, dobrze, że miałam trampki, bowiem w kapciach pokaleczyłabym sobie nogi.
Gorzka do przełknięcia cena, którą musimy płacić.
Nie wiedziałabym z kim gramy, lecz ostatnio, przysypiając na przystanku autobusowym zaczepił mnie jakiś starszy pan, który zaczepił mnie rok temu mniej więcej o tej samej porze (sic), i na końcu swojego biadolenia o ulicznych korkach, rzekł, że mu się spieszy na mecz, i że Polska wygra z Niemcami, bowiem wygrała już wcześniej.
DodajÄ…c - I to z Niemcami!!!
Cholernie poruszył mnie jego entuzjazm, zwłaszcza, że zamiast autobusem postanowił pójść pieszo, spiesząc na mecz. :]
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-06-19, 00:09   

Ale trzeba przyznać, że nawet dajemy radę na tym Euro :-D Najpierw wygrana z Irlandią, teraz remis z Niemcami, naprawdę idzie nam całkiem nieźle :-)
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-06-19, 08:11   

Teraz wygrana z UkrainÄ…,awans z pierwszego miejsca i gramy z FrancjÄ… :-D .
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-06-20, 10:42   

DeVaneio napisa³/a:

Teraz wygrana z UkrainÄ…,awans z pierwszego miejsca i gramy z FrancjÄ… :-D .


Pod warunkiem, że pokonamy Ukrainę, a Niemcy przez 90 minut nie przekroczą połowy boiska należącej, do Irlandii płn. :-D
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-06-23, 08:50   

Polska-Szwajcaria.Będziemy Dalej?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-06-23, 10:25   

DeVaneio napisa³/a:

Polska-Szwajcaria.Będziemy Dalej?


Jak poprawią grę to może.
Z Ukrainą się wszyscy spuszczają z radość, bo wynik był okej, ale gra do dupy.
Ukraińcy robili co chcieli na środku boiska, nikt ich nie próbował zatrzymać, przechodzili raz po raz skrzydłami, co jakiś czas ostrzeliwali bramkę Polski.
Ja na to patrzeć nie mogłem.

Ze Szwajcarią jest o tyle wygodniej, że to typowo defensywna drużyna, więc nie powinno być aż takiej dysproporcji, ale z drugiej strony, rewelacyjne w ataku nie gramy.
Niektórzy już widzą Polskę w półfinale, ale ja bym Szwajcarii nie lekceważył, dobrze się bronią, nasi odpieprzają w defensywnej pomocy amatorszczyznę, ciężko im dojść do sytuacji strzeleckich, Milik i Lewandowski pierniczą wszystko jak leci, a Helweci, potrafią zrobić kontrę.

Jest tu masa rzeczy do poprawy i lekceważenie Szwajcarii może się źle skończyć.
Pewnie będzie dogrywka, albo w 90 minut zwycięży Szwajcaria.
Sorry, ale nie wierzę w Polskę - mamy lepsze wyniki, niewiarygodnego farta ( słaba Irlandia płn. która tylko się broniła, Niemcy nieskuteczni i jeszcze nie rozkręceni, jak to zwykle u nich na początku turnieju i skłócona ze sobą Ukraina, która i tak Polaków zamknęła na 3/4 meczu w obronie ) bo gra nadal jest do dupy.
Jedyna formacja która u nas działa to bezpośrednia obrona - tylko dzięki temu i wyżej wymienionym okolicznościom, doszliśmy do 1/8.

Gol Błaszczykowskiego, przypomniał mi to co było 4 lata temu z Rosją, tez dostawaliśmy w dupę, Kubuś pociągnął atak, zdobył bramkę i na tym się skończyło - tutaj sytuacja podobna, z tym, ze jakimś cudem (i dzięki Pazdanowi) Ukraińcom nie udało się strzelić gola.

Chyba, że to co widzimy w wykonaniu naszych, to taka taktyka jak Hiszpanii, czyli byle jakoś wyjść z grupy i potem się rozkręcą - ale coś mi się nie chce wierzyć.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-06-23, 19:36   

$karbówka, Trzeba liczyć na cud.Za kadencji Nawałki pokonaliśmy Niemców,awansowaliśmy na Euro (po 8 latach,2012 się nie liczy.)i wyszliśmy z grupy.I tak już jest dobrze,ale zgodzę się że mecz z Ukrainą wypadł słabo.Było czuć taktykę Fornalika.Mimo to maksymalnie możemy odpaść w półfinale z gospodarzami.Jak dobrze rozumiem zasady fazy pucharowej to po szwajcarach będzie nas czekać portugalia lub chorwacja więc szansę na półfinał są.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-06-23, 21:11   

DeVaneio napisa³/a:

Za kadencji Nawałki pokonaliśmy Niemców,awansowaliśmy na Euro (po 8 latach,2012 się nie liczy.)i wyszliśmy z grupy


Sam awans na Euro to sukces tytularny, bo przy 24 drużynach, i awansach nawet z 3-go miejsca, plus barażach, gdzie awansowały nawet Albanie czy Irlandie północne, to nie jest wielkie osiągnięcie.

Pokonaliśmy Niemców, bo byli zajechani jak PKS do Luszyna, prosto po turnieju w Brazylii, brakło im paru zawodników, część skończyła karierę, my mieliśmy dzień konia, większość czasu się broniliśmy, udały nam się dwie mega fartowne kontry i gotowe.
To jest najlepsze podsumowanie:
https://www.youtube.com/watch?v=8Mq-tpQ5s5Q
Rok później Niemcy wtłukli nam 3:1.
To jest piła, kiedyś Luksemburg pokonał Włochy, ale liczyć na takie rzeczy regularnie nie ma sensu.

DeVaneio napisa³/a:

Mimo to maksymalnie możemy odpaść w półfinale z gospodarzami


Nie ma opcji, bo Francja jest po drugiej stronie "drabinki".
Nie zagramy z nimi nawet w półfinale.

DeVaneio napisa³/a:

$karbówka, Trzeba liczyć na cud.


Do gry niech się wezmą i poprawią środek pola, bo na razie to drużyna z gimnazjum trenująca na orliku, by dała radę się przedzierać pod polską bramkę. :-D

Ja po prostu nie wierzę, bo widziałem jakie były nadzieje za Engela, Janasa, Beenhakera czy Smudy - i potem wpie**dol, i do domu.
Balony były pompowane tak samo.
Ta drużyna wcale nie gra dobrze - oni mają do tej pory po prostu szczęście i wyniki. (strzelić 2 gole, wyjść z grupy, i dać przeciwnikowi przesz 3/4 meczu ostrzeliwać własną bramkę, nie tracąc gola - to jest fart)
Gra jest słaba.

Jakiś aktor coś tam naskrobał o Polsce, a ci już się spuszczają ze szczęścia, że nas Polaków ktoś docenił...ludzie...
Aż, trzeba o tym w wiadomościach trąbić?
Takie kompleksy ma ten kraj?
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-06-25, 16:57   

Heh i jak tam?
Widzisz, że miałem rację?
Znowu oddawanie połowy boiska, Szwajcarzy napieprzają nasza bramkę non stop.

Szpaku wierzy, że Lewy się obudzi w dogrywce i strzeli 5 goli.
Co oni tam w studiu dają w żyłę? :oczami:
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-06-25, 18:10   

Mieliśmy farta, że wygraliśmy. Szwajcarzy dużo więcej atakowali, większość meczu rozgrywała się na naszej połowie boiska. Po prostu jeden z rzutów karnych mieli nietrafiony i tylko to zadecydowało o naszym zwycięstwie. W karnych byliśmy lepsi, ale w grze - zdecydowanie oni.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-06-25, 18:16   

Amen.
No, to teraz trzeba patrzeć dzisiaj kogo trafimy.
Ja bym osobiście wolał płaczliwego Ronaldo, niż Chorwatów. :-D
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-06-25, 19:34   

Racja,Portugalia ma starą kadrę,yougolom nie damy rady,za twardzi są.Ale na pewno trafimy na byłych faszystów :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com