Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Karol95  

User

Odkurzacz!



ImiÄ™: KKK

Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-28, 22:53   Euro 2016

Pewnie niektórzy już słyszeli o euro 2016 i o gospodarzu. Dla niewtajemniczonych jest to Francja (która wygrała ostatecznie z Turcją 7-6). Ja myślę, że to dzięki temu całemu Sarkozy-emu, Zidanowi no i oczywiście Platiniemu. Moim zdaniem to Włochom należało się to euro, bo pÓki co to oni są mistrzami świata jak na razie.

P.S. A 2016 to dalej niż 2012 czyli już to Apokalipsie :hyhy:
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Gru 2009

Sk±d: Redania

   

Wys³any: 2010-05-28, 23:04   

Cytat:

P.S. A 2016 to dalej niż 2012 czyli już to Apokalipsie :hyhy:



...

Cytat:

Ja myślę, że to dzięki temu całemu Sarkozy-emu, Zidanowi no i oczywiście Platiniemu.



no ofc...

Cytat:

puki



...
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-29, 09:43   

Karol95 napisa³/a:

P.S. A 2016 to dalej niż 2012 czyli już to Apokalipsie :hyhy:


Tak. Masz racje. Ten cały wybór to tylko bujda, bo przecież nikt nie przeżyje Apokalipsy.

Francja zbytnio nie musi się przygotowywać do Euro z dwóch powodów. Po pierwsze, przecież w 2012 będzie Apokalipsa, a po drugie, to już mają całą infrastrukturę gotową.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-29, 11:11   

Karol95 napisa³/a:

Moim zdaniem to Włochom należało się to euro, bo pÓki co to oni są mistrzami świata jak na razie.


Za co? U nich gorsze walki kibiców, nienawiść kibiców i rasizm na stadionie niż u nas.

Bardzo cieszę się że Francja będzie gospodarzem, ponieważ euro 98 było najlepsze w historii. Są gotowi z infrastrukturą oraz potrafią prowadzić takie imprezy. A UEFA miała małą nauczkę, żeby nie organizować euro w krajach nowatorskich. Chodź w Turcji jest dużo stadionów które są przystosowane, ale kraj dzieli się na Islam i Katolików. Dlatego to mogło stanowić kłopoty.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-29, 11:15   

Constantine napisa³/a:

euro 98



Panie Trenerze... Znawco futbolu... MISTRZOSTWA ¦WIATA ;) .

[ Dodano: 2010-05-29, 12:17 ]

Constantine napisa³/a:

ale kraj dzieli się na Islam i Katolików. Dlatego to mogło stanowić kłopoty.



Jeden z zapalnych terenów, nie ma co ryzykować. Co do Włochów, zgadzam się z Tobą w pełni. Wystarczy poczytać o głośniejszych aferach i wybrykach niektórych. To też nie jest dobry wybór, nawet zapominając już o tym, że to Mistrzowie ¦wiata. To nie jest powód przeważający. A Francja? To wybór naprawdę dobry. Konkretna infrastruktura, bardzo przyjazne i tolerancyjne państwo (sam się o tym przekonałem), więc nie ma to tamto, jeśli mamy do wyboru Turcję i Francję - jestem za krajem wina!
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-05-29, 13:02   

Francja najlepsza miejscówka na to Euro,chociaż w Turcji też było by ciekawie,bo jeszcze nie organizowali oni tak wielkiej imprezy.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-29, 16:59   

Cytat:

BY£Y Panie Trenerze... Znawco futbolu... MISTRZOSTWA ¦WIATA ;) .


No, fail co mnie sprowadza do parteru. :-/
Myśleć a potem pisać, i po kacu,
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-29, 17:24   

Constantine napisa³/a:

Myśleć a potem pisać, i po kacu,



Kac zwykła rzecz. Pomyłki się zdarzają. Nawet najlepszym.
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-05, 11:23   

Mnie to nie ziębi ni grzeje. Francja - spoko, niech mają, miło wspominam M¦ 98, bo to były pierwsze mistrzostwa, które oglądałem w całości i z takim zapałem :D (notowałem nawet wyniki wszystkich spotkań w kajeciku :D) Ale jakby dostali Włosi, czy Turcy to też bym nie płakał :-) Na razie czekam na rok 2012. A za kilka dni Mundial :D
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-06-05, 14:41   

Nareszcie duża impreza sportowa organizowana w normalnym państwie, gdzie takie coś się odbywać powinno. ¯adne Chiny, czy RPA. Poza tym EURO w Turcji, to tak trochę niezbyt.

A poza tym lubię Francję i może akurat tam będę w tamtym czasie, więc mnie to jak najbardziej pasuje :-)
_________________
#truestory
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-08, 12:52   

No euro w Chinach, czy RPA byłoby trudno zorganizować :D :D Ale czemu narzekasz. Przecież ostatnie imprezy były w cywilizowanych krajach (no wiadomo euro to tylko w europie więc jakby inaczej mogło być) ale M¦ były w Niemczech, wcześniej Korea/Japonia - też cywilizacja ;-) A jeszcze wcześniej właśnie we Francji.
 

kaja.lee  

User

Kajka


ImiÄ™: Kaja

Wiek: 37

Do³±czy³a: 03 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-04, 12:26   

Jedz z najbardziej imprezowymi uczestnikami z calej Polski na SKI lub SNB do LES ORRES 1800 we Francji. Setkom uczestników naszego wyjazdu bedzie towarzyszyla przez caly czas kadra instruktorów, koordynatorów, animatorów i DJ’ów![/b]

Szczególowe informacje znajdzieie na stronie: www.snowpartycamp.pl !

Podczas naszego NAJWIEKSZEGO CYKLICZNEGO WYJAZDU W MARCU oprócz sniegu zaplanowalismy dla Was równiez:

CODZIENNE STREFY ANIMACYJNO IMPREZOWE na stokach i w klubach!!!

>Niepowtarzalne Party Campowe Apres Ski z Alko Twisterem, konkursami i zabawami!
>Kursy jazdy na nartach/snowboardzie dla poczatkujacych i zaawansowanych
>Snow Park w polizu strefy APRES SKI
>Tematyczne imprezy: RICH & PRETTY, Graffiti Party, Impreza SINGLE PARTY z opaskami!

LODOWISKO
TOR SANECZKOWY
Szalone konkursy typu:
Zjazd na byle czym, slalom równolegly, konkurs dlugich lotów oraz ekstremalnych wyczynów, rywalizacje dwójek oraz czwórek na wyznaczonej trasie… a wieczorem karaoke, poker, buzz… i wiele innych!

Juz niedlugo oglosimy LISTE ARTYSTÓW!

CENY już od 1279 zl

SZCZEGÓLOWE INFORMACJE O WYJEZDZIE:
www.snowpartycamp.pl / rezerwacje@partycamp.pl / INFOLINIA: +48 583 80 08 03


REZERWUJ JUZ DZIS, NIE MOZE CIE ZABRAKNAC!
_________________
Kajka
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-06-06, 16:46   

Jak myślicie, kto wygra? :-D
_________________

 

m0xel  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 26

Do³±czy³: 24 Lis 2015

   

Wys³any: 2016-06-06, 18:31   

Francja lub Niemcy :D
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2016-06-13, 19:11   

Polska wygra. dobra zmiana idzie...a euro to syf
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com